Diskuse na téma Krátkodobé půjčky?

10. 07. 2014 | Hypotéka

Jsou teď akce a výprodeje, šli by jste do rychlé krátkodobé půjčky? :)

Tichavka 21.07.2014

Záleželo by na co by to akce byla … pokud by to bylo na oblečení nebo jídlo, tak rozhodně ne…ale pokud by to bylo například na něco do domácnosti a bylo by to slevněno o hodně, tak asi ano!

Sandriskaa Tichavka 29.07.2014

Podívej se na ferratum.cz, ty půjčky jsou žeprej jedny nejlepší na trhu…Nebudou sekačky levnější až napodzim???

Je to na zahradní sekačku. Vůbec se v těch půjčkách, ale nevyznám :/

Právěže v mounfildu mají tedka slevy, takže proto nad tím tak trochu uvažuju, ale nevím pořád zda do toho jít nebo ne :/

Tichavka 31.07.2014

Chceš tedka kupovat sekačku? …. Jako pokud je to nějaká větší a o hodně, tak bych si ji asi šla koupit…

Kacinka16 20.08.2014

Já jsem si kdysi dávno brala půjčku od vippujcka.cz, bylo to ale kvůli tomu, že jsem byla vyhozená z práce a než jsem si další našla, tak jsem byla měsíc nezaměstnaná :) Nevím zda zrovna na sekačku bych si brala půjčku, to bych si raději koupila ovečky :D

Půjčku jsem si nakonec brala od společnosti ferratum, už ji mám i splacenou :P Bylo to je jakobych řekla, překlenovací než mi příjde výplata :) Měla jsem tuhle půjčku poprvé a nepřeplatila jsem ani korunu :o

Tichavka 22.08.2014

Takže je opravdu pravda, že když si půjčiš poprvé tak nepřeplatíš?....já jsem myslela,že to jsou vždy jen klamavé reklamy a že to není vůbec pravda….

Opravdu jsem neplatila nic na víc :) Nebo jako ještě mi třeba něco může přijít, ale co mám konto tak tam mám nulu a vše už mám zaplaceno, tak nevím teda :)

Sandriskaa 25.08.2014

Já jsem si myslela, že to bude poprvé zadarmo, ale nebyla jsem si úplně jistá..

Barbucha26 13.10.2014

Ahoj nevíte o nějaké firmě která by mi dala půjčku i přesto že jsem na mateřské? Potřebuju to narazově splacení max do 30 dnů Je to na nějakou menši ledničku s mražákem protože se nám pokazila.

Sandra Barbucha26 27.10.2015

dobrý den, za zkoušku nic nedáte když si zkusíte podat žádost tady, myslím že by mohla projít http://www.vataonline.cz/

Alena Sandra 11.11.2015

Dobrý den .. vy jste si tady půjčovala peníze??

Petra.sek 16.10.2014

No já jsem na foru pár měsícu zpět vyčetla pujčku pohodova-materska.cz psali o ni že je to pujčka krátkodobá a rozumným přeplatkem

Barbucha26 Petra.sek 01.12.2014

Ahoj dřiv jsem se nedostala k odpovědí ale moc děkuju všecko proběhlo supr a je to v suchu vyřešeno pujčka byla do 3 dnu fakt děkuju lednice je doma všechno splaceno žádné komplikace moc děkují! :)

Marobud 30.11.2014

JA ti nevím každy měsíc si poctivě odkládám část z platu a za tu dobu už mam nastřádáno takže se pak mužu rozšoupnout vic a nemusim si pujčovat!

Mirečeeeek 05.12.2014

Doporučuju http://online-pujcka-na-ucet-hned-a-bez-papirovani.cz/ :D

soukromý věřitel nabídka úvěr 06.12.2014

Potřebujete úvěr pomoc? Už jste hledali, jak získat přístup k soukromému úvěru věřitele? Potřebujete levný úvěr na nízké rychlosti? Pokud ano, tady je vaše šance získat úvěr. Jsme kontaktovat na rashidloanfirm@yahoo.com.

Marobud 29.12.2014

Jo tak ten email vypadá asi tak věrohodně jako Zeman při projevu….. Lichvu nepodporuju to si radši pujčim v bance sice taky žádná výhra ale rozhodně mám mnohem větší prostor pro domluvu v případě nějaké komplikace se splácením. Lichvář mi prvně rozbije auto, pak hubu a ještě mi vybere barák.....

Lucinka 30.12.2014

Vypadá to na nějakou soukromou osobu asi? Do toho bych teda nešla ani za mák, radši nějakou banku

Marobud 30.12.2014

Když si v nouzi tak reaguješ asi jinak než když nad situaci přemýšliš s čistou hlavou a ve chvili kdy problém nemáš….

monieee 06.03.2015

ahoj lidičky, chci se zeptat s jakou společností nebo rychlou půjčkou máte dobrou zkušenost? Potřebovala bych nějakou rychlou finanční injekci ;)

konatovka 22.07.2015

Zatím jsem žádnou půjčky neměla a doufám, že nebudu potřebovat, ovšem někdy to lidé potřebují.*1*

Renata 27.10.2015

Jestli volíte krátkodobou půjčku tak bych si dobře prověřila kde si půjčujete. Já si také půjčovala ale nejprve jsem si společnost prověřila. Co mohu tak www.pujcky1uvery.cz jsou spolehliví a netahají vás za nos, jinak bacha :)

maruska.jan Renata 27.10.2015

urcite zjistit si o firme co nejvice informaci je zaklad :-) o pujcky1uvery jsem take slysela a jen dobre veci tak bych se obratila na ne


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat