Diskuse na téma Výživový poradce

16. 07. 2014 | Hubnutí

Ahoj holky, rozhodla jsem se dát do rukou odborníků a nechat si sestavit jídelníček a celkově zlepšit kondici. Máte někdo nějaký tip? Kamarádka mi doporučovala Rekondici na Andělu. Nemáte někdo zkušenost?:)

Barbora 20.09.2015

Jo tam to trochu znam, ctu na jejich strankach hodne clanky, kolikrat se clovek vazne dozvi zajmavy a novy veci

Nela 14.09.2015

Ja mam zase dobre zkusenosti ve svet-zdravi.cz

Izabel 16.03.2015

Ahoj. Jestli máš na to peníze, tak proč by ne :) já čerpám různe nápady na stránce http://www.pruvodcevyzivou.cz/, protože si výživového poradce nemůžu teďko dovolit.

anastaziaa 10.03.2015

Já na ně taky nedám dopustit, pro mě za mě, ať to stojí, co to stojí, když potřebuji pomoci, tak jsem peníze ochotná dát a taky jsem to udělala. Všechny diety šly někam, já dostala tolik návrhů, jak vše změnit a taky se stalo, díky tomu se dostávám do podoby, kterou jsem si vždycky přála

Daysulinek 18.09.2014

Já bych zase doporučila Svět Zdraví, jsou roztroušení po celé republice, takže se nemusíš bát, že někde poblíž nebudou, je to síť, která má dost vymakané školící programy, takže se ti nestane, že by jsi padla do rukou nováčka, kterému jde jen o to rychle vydělat peníze a nezajímá se o tvé zdraví...takže já bych šla raději tam :)

terezka.maxovicova Daysulinek 23.09.2014

To máš pravdu, na netu o nich sice píší semtam i škaredě, ale těch pozitivních ohlasů je mnohem více a myslím, že příběhy, které mají na stránkách mluví taky za vše. Jen tě ještě doplním, tady je seznam poboček a i možnost objednání na konzultaci online :-p http://www.svet-zdravi.cz/pobocky

Tereza 27.08.2014

Poradím ti určitě to samé;) já mám osobní zkušenost. Po té, co jsem si už nevěděla rady se svou nadváhou, vyzkoušela jsem spousty rádoby receptů a rad z internetu, jsem dostala k paní doktorce Hlavaté. Z počátku jsem měla celkem strach, protože mám už problém těmto věcem věřit, ale to ze mě opadlo téměř po první návštěvě. Paní doktorka je hrozně milá a rozhodně odborník ve svém oboru. Cítím se teď skvěle, konečně nemusím řešit sama, co kdy jak jíst Také jsem doporučila rekondici kamarádce, která je s ní také spokojená. Snad ti to pomůže a držím palce, ať se brzy cítíš taky tak supr jako já;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat