REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když uklízí pomocník k nezaplacení

15.11.2017 | Testování

Ačkoli úklidem žádná z členek naší redakce zrovna nežije, když se objeví možnost otestovat nového domácího pomocníka, který má nepopulární činnost, jakou je pulírování domu či bytu, proměnit v příjemný zážitek, najde se spousta ochotných dobrovolnic. Nejinak tomu bylo i u redakčního testování vysavače Hyla Est.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 42 testerek


Štěstí se tentokrát usmálo na naši kolegyni Jiřinu, která elegantní vysavač otestovala v domácnosti se dvěma malými dětmi, psem a kočkami. Jak Hyla Est v této zatěžkávací zkoušce obstál?

Jako v přírodě


Odstraňuje prach, pyly, alergeny a roztoče. A co víc – funguje i jako čistička vzduchu. I to umí Hyla Est.

Hyla Est při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, pyly, alergeny a roztoče. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Tím zabraňuje vzniku nepříjemných pachů při vysávání a také každý den zajistí úžasně čerstvý vzduch ve vašem domově.

„Čistička vzduchu opravdu funguje skvěle. Rozdíl byl cítit okamžitě, jako bychom dlouho větrali někde v přírodě,“ popisuje Jiřina. „Něco takového by člověk od vysavače příliš nečekal, takže to bylo rozhodně příjemné překvapení. Když jsme používali náš starý vysavač, efekt byl spíše opačný a museli jsme větrat hned, co jsme s vysáváním přestali, usmívá se maminka dvou dětí.

Raději nezkoumat

Co však naši redakční testerku oslovilo především, byla efektivita, s jakou Hyla Est dokáže bez větší vynaložené námahy vysát veškeré nečistoty, které mu vstoupí do cesty.


Zapomeňte na sáčky. Hyla Est nečistoty bezpečně uzamkne ve vodě.

Vysátý prach a nečistoty se již nehromadí v sáčcích nebo nádobách, ale jsou uzamčeny ve vodní nádrži a následně vylity. To znamená, že odpadá neustálé dokupování sáčků do vysavače, ale také jimi následně není zatěžováno ani životní prostředí. Vzhledem k tomu, že v Hyle nejsou žádné sáčky nebo filtry, které by se mohly zanést prachem, uklízí přístroj vždy s plným sacím výkonem, tedy takovým, kterého běžné vysavače dosahují jen se zcela prázdným sáčkem na prach.

„Nečistoty z podlah, ale i matrací okamžitě pozřela vodní nádrž, díky které jsme na vlastní oči viděli, jak na tom naše domácnost je. Hyla zachytil vše od prachu přes vlasy, kočičí a psí chlupy a další nečistoty, které ani neumím pojmenovat. A radši je ani nechci zkoumat,“ směje se Jiřina.

Pomocník nezaplacení

Další, v čem se Hyla Est osvědčil, byl úklid matrací. Ty totiž vysavač dokáže velmi účinně vyklepat.


Matrace bez roztočů a dalších alergenů? Pro vysavač Hyla Est žádný problém!

„Matrace jsme vyklepali k plné spokojenosti – klepač je velmi tichý, důrazně, ale šetrně matrace vyčistí. Balení obsahuje i velký pytel na polštáře a peřiny, ve kterých můžete pomocí Hyly zlikvidovat alergeny i roztoče. Ti se v podstatě udusí v uzavřeném igelitovém pytli. A to jako maminka malého alergika opravdu oceňuji,“ říká naše redakční testerka.

„Hyla má i dálkové ovládání, které oceníte hlavně ve chvíli, kdy vám hadice nedosáhne přesně tam, kam chcete. Navíc zvládne umýt okna, vyčistí topná tělesa... A vůbec, je to pomocník k nezaplacení. Jistě, pořizovací cena je o něco vyšší, ale se zárukou 20 let je to stále nejlepší poměr cena výkon, uzavírá Jiřina.

Jedná se sice o jeden přístroj, ale poslouží na  mnoho způsobů: vyčistí vzduch, provoní esencemi, hloubkově vysaje  koberce, matrace i hladké plochy, umyje okna i dlažbu, vypere koberce a čalounění, dezinfikuje a uklízí.

Systém na čištění vzduchu a prostoru Hyla zachycuje prach a nečistoty a váže je do vody. Čerstvý vzduch podporuje vaše zdraví a přispívá k vaší spokojenosti.

Vysavač Hyla Est testovaly také naše čtenářky. Na jejich hodnocení se můžete podívat ZDE.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

71 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:04
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat