Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vlasy

Tynule12 23. 02. 2016

Nějaké babské rady nebo přípravky na vlasy? Nejvíc mě zajímá, co dělat, pro větší objem. Nedávno jsem si koupila takový ten vlasový pudr na vlasy od got2b, ale vlasy se mi pak hodně cuchají a vypadají neupraveně. Znáte něco lepšího?... Taky mě trápí roztřepené konečky. Vlasy si nechávám růst už dlouho, takže je jasné, že nevydrží věčně, ale nerada bych je znovu stříhala. Můžete něco doporučit?

Neregistrovaná/ý - Hanka

25.01.2019

Neregistrovaná/ý - Milka | 31.12.2018
Hanko, prosím tě, nevíš, jak dlouho se čeká na termín?

Já jsem čekala jestli si to dobře pamatuju týden, ale záleží jak moc to mají plné, ale dlouho se opravdu nečeká.

Neregistrovaná/ý - Milka

31.12.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 01.12.2018
Nene, k tomu žádné doporučení nepotřebuješ, stačí si jen v okolí vyhledat trichologa a objednat se k němu. Hodně známe je v Brně a v Praze tohle centrum www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Hanko, prosím tě, nevíš, jak dlouho se čeká na termín?

Neregistrovaná/ý - Hanka

01.12.2018

Neregistrovaná/ý - Nikča | 30.09.2018
O tom jsem ještě neslyšela .. k tomu potřebuju nějaké doporučení od doktora ?

Nene, k tomu žádné doporučení nepotřebuješ, stačí si jen v okolí vyhledat trichologa a objednat se k němu. Hodně známe je v Brně a v Praze tohle centrum www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Neregistrovaná/ý - Nikča

30.09.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 28.09.2018
Já když jsem měla zničené vlasy, tak jsem se obrátila na pomoc k trichologovi, protože ti se vlasy zabývají takže ví nejlíp co je potřeba na vlasy aplikovat. Výbornou zkušenost mám s tímto vlasovým centrem www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

O tom jsem ještě neslyšela .. k tomu potřebuju nějaké doporučení od doktora ?

Neregistrovaná/ý - Hanka

28.09.2018

Já když jsem měla zničené vlasy, tak jsem se obrátila na pomoc k trichologovi, protože ti se vlasy zabývají takže ví nejlíp co je potřeba na vlasy aplikovat. Výbornou zkušenost mám s tímto vlasovým centrem www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Neregistrovaná/ý - Nikča

23.08.2018

Mohla bych se připojit do diskuze a poprosit o radu, co dělat s lupy ? Nikdy jsem s tím problém neměla, ale už nějakou dobu řeším problémy s lupy a nejsem schopna se jich zbavit :( koupila jsem si různé olejíčky, aby pokožka nebyla tak suchá, ale vůbec to nepomohlo.

Neregistrovaná/ý - Veru

24.12.2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 23.11.2017
Holky, jaké doplňky stravy berete na posílení vlasů a proti vypadávání? Díky moc za tipy :)

Jano, já něvím, co máš konkrétně za problém... :) Ale mě se třeba osvědčil Forcapil - http://www.forcapil.cz/ Zkusila jsem už hodně přípravků a doplňků. Všechny fungovaly, některé méně, některé byly docela fajn. Problém ale je, že fungovaly jen, dokud jsem brala nebo používala výživu... Tak zkus ten :)

Neregistrovaná/ý - Jana

23.11.2017

Holky, jaké doplňky stravy berete na posílení vlasů a proti vypadávání? Díky moc za tipy :)

Neregistrovaná/ý - Alice

06.06.2016

Neregistrovaná/ý - Romča | 01.06.2016
Pokud chces opravdu vlasy zlepsit, tak doporucuji zevnitr...treba kolagenem...me se po tom hodne zlepsily i nehty a plet.

Co beres za kolagen?

Neregistrovaná/ý - Kolena

02.06.2016

Neregistrovaná/ý - Romča | 01.06.2016
Pokud chces opravdu vlasy zlepsit, tak doporucuji zevnitr...treba kolagenem...me se po tom hodne zlepsily i nehty a plet.

Nebo rakytníkem

Neregistrovaná/ý - Romča

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Marie

11.04.2016

taky se přidávám s doporučením na Alternu konrétně šampon na objem http://www.luxusnivlasy.cz/sampon-g61/alterna-bamboo-volume-shampoo-p55 a je dobrej na barvený vlasy, já nosím přeliv a vlasy vydrží mnohem dýl zářivější a i když mám vlasy jemné a nemám jich úplně moc, tak tenhle šampon mi objem dodá :)

Neregistrovaná/ý - Tina

17.03.2016

ahoj, zkus řadu od Alterny...mám šampon i kondicioner a vlasy mám krásné a hebké. Mají i suchý šampon, ale já teda preferuji normální..najdeš to na stránkách www.luxusnivlasy.cz.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Slávky se zakysanou smetanou

Slávky se zakysanou smetanou

5 hlasů
30min 429 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rychlý salát z chřestu

21 hlasů
20min 952kJ 60 Kč

Začíná sezóna chřestu, připravte si jednoduchý salát.

Zapečená růžičková kapusta s uzeným masem

7 hlasů
1h a 20min 717kJ 150 Kč

Růžičkové kapustičky zapečené s brambory a uzeným mase...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více