Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Rýma

Majki636 25. 11. 2017

Prosím nějaký účinný sprej na rýmu ?

Neregistrovaná/ý - Linda

včera 13:19

Jak je na tom stérimar ? Možná se budu ptát hloupě, ale když se to balení má používat pouze týden, tak to v té lahvičce toho hrozně moc zůstane ne ?

Neregistrovaná/ý - Romana

4. 12. 2019

mám dcerku, má 4 roky a taky nás to trápí a přemýšlím, že zkusím Nasivin sirup. Máte ho někdo vyzkoušený?

Neregistrovaná/ý - Felicia

4. 12. 2019

mám dcerku, má 4 roky a taky nás to trápí a přemýšlím, že zkusím Nasivin sirup. Máte ho někdo vyzkoušený?

Neregistrovaná/ý - Karolína

14. 11. 2019

Taky když máte silnou rýmu tak máte tak dodřenej nos ? :(

Neregistrovaná/ý - Silva

18. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Natka | 29. 10. 2018
Měsíc zpátky jsem v lékárně kupovala nasivin kapičky pro sni ne měsíční miminko, takže ano určitě se dělají :) kupovala jsem přímo ty sensitive www.nasivin.cz/nase-pripravky

Nemáš zkušenost i s tím jejich sirupem ?

Neregistrovaná/ý - Natka

29. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Silva | 16. 10. 2018
Máte zkušenost s rýmou u miminek ? Jsou nějaké kapičky přímo od narození ?

Měsíc zpátky jsem v lékárně kupovala nasivin kapičky pro sni ne měsíční miminko, takže ano určitě se dělají :) kupovala jsem přímo ty sensitive www.nasivin.cz/nase-pripravky

Neregistrovaná/ý - Silva

16. 10. 2018

Máte zkušenost s rýmou u miminek ? Jsou nějaké kapičky přímo od narození ?

Tichavka

28. 8. 2018

Kvetuska99 | 27. 8. 2018
Děkuji za konkrétní doporučení Tak to já se na to zeptám v lékárně a zkusíme ho :) Děkuji moc ♥ kéž by to pomáhalo i u nás

Věřím, že to pomůže i u vás. Držím palečky, at jste nemocní co nejméně. Mějte se hezky. Ahoj

Tichavka | 21. 8. 2018
stojí kolem 180 kč a je vážně dobrý. Fakt ho vyzkoušejte. Je z 6ti léčivých rostlin, má dobroučkou medovou chut. Je supr jak pro děti, tak pro dospěláky.

Děkuji za konkrétní doporučení Tak to já se na to zeptám v lékárně a zkusíme ho :) Děkuji moc ♥ kéž by to pomáhalo i u nás

Tichavka

21. 8. 2018

Kvetuska99 | 10. 8. 2018
Kolik ten Nasivin Sinus tak stojí, prosím? Je opravdu dobrý? Nevím, co už vyzkoušet na to naše věčné nachlazení.

stojí kolem 180 kč a je vážně dobrý. Fakt ho vyzkoušejte. Je z 6ti léčivých rostlin, má dobroučkou medovou chut. Je supr jak pro děti, tak pro dospěláky.

dagmara

10. 8. 2018

Nechcete třeba zkusit přírodní produkty na nachlazení a jíné....

Tichavka | 8. 8. 2018
Nasivin Sinus Doporučuji opravdu ;) je pro dospělé a pro děti od 3 let

Kolik ten Nasivin Sinus tak stojí, prosím? Je opravdu dobrý? Nevím, co už vyzkoušet na to naše věčné nachlazení.

dagmara

8. 8. 2018

Tichavka | 8. 8. 2018

My použily vnučce náplasti, napuštěné bylinkami, má rýmu a z tuho hned průdušky, lepily jsme po 4 noci a rýma odezněla a dál nic-průdušky zůstaly čisté. Poradím kde koupit.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kari rýže s cizrnou

Kari rýže s cizrnou

3 hlasy
60min 860 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pivní palačinky

14 hlasů
40min 661kJ 44 Kč

Recept na palačinky tentokrát z pivního těsta.

Grilovaný bůček

12 hlasů
1h a 40min 1254kJ 150 Kč

Recept pro milovníky pořádného kusu masa.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více