Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Rýma

Majki636 25. 11. 2017

Prosím nějaký účinný sprej na rýmu ?

Nasivin Sinus Doporučuji opravdu ;) je pro dospělé a pro děti od 3 let

dagmara

08.08.2018

Tichavka | 08.08.2018

My použily vnučce náplasti, napuštěné bylinkami, má rýmu a z tuho hned průdušky, lepily jsme po 4 noci a rýma odezněla a dál nic-průdušky zůstaly čisté. Poradím kde koupit.

Tichavka | 08.08.2018

Kolik ten Nasivin Sinus tak stojí, prosím? Je opravdu dobrý? Nevím, co už vyzkoušet na to naše věčné nachlazení.

dagmara

10.08.2018

Nechcete třeba zkusit přírodní produkty na nachlazení a jíné....

Kvetuska99 | 10.08.2018
Kolik ten Nasivin Sinus tak stojí, prosím? Je opravdu dobrý? Nevím, co už vyzkoušet na to naše věčné nachlazení.

stojí kolem 180 kč a je vážně dobrý. Fakt ho vyzkoušejte. Je z 6ti léčivých rostlin, má dobroučkou medovou chut. Je supr jak pro děti, tak pro dospěláky.

Tichavka | 21.08.2018
stojí kolem 180 kč a je vážně dobrý. Fakt ho vyzkoušejte. Je z 6ti léčivých rostlin, má dobroučkou medovou chut. Je supr jak pro děti, tak pro dospěláky.

Děkuji za konkrétní doporučení Tak to já se na to zeptám v lékárně a zkusíme ho :) Děkuji moc ♥ kéž by to pomáhalo i u nás

Kvetuska99 | 27.08.2018
Děkuji za konkrétní doporučení Tak to já se na to zeptám v lékárně a zkusíme ho :) Děkuji moc ♥ kéž by to pomáhalo i u nás

Věřím, že to pomůže i u vás. Držím palečky, at jste nemocní co nejméně. Mějte se hezky. Ahoj

Neregistrovaná/ý - Silva

16.10.2018

Máte zkušenost s rýmou u miminek ? Jsou nějaké kapičky přímo od narození ?

Neregistrovaná/ý - Natka

29.10.2018

Neregistrovaná/ý - Silva | 16.10.2018
Máte zkušenost s rýmou u miminek ? Jsou nějaké kapičky přímo od narození ?

Měsíc zpátky jsem v lékárně kupovala nasivin kapičky pro sni ne měsíční miminko, takže ano určitě se dělají :) kupovala jsem přímo ty sensitive www.nasivin.cz/nase-pripravky

Neregistrovaná/ý - Silva

18.11.2018

Neregistrovaná/ý - Natka | 29.10.2018
Měsíc zpátky jsem v lékárně kupovala nasivin kapičky pro sni ne měsíční miminko, takže ano určitě se dělají :) kupovala jsem přímo ty sensitive www.nasivin.cz/nase-pripravky

Nemáš zkušenost i s tím jejich sirupem ?

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Vepřové závitky s křenem

Vepřové závitky s křenem

9 hlasů
1h a 10min 1279 kJ 175 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba se zelenou paprikou

10 hlasů
1h a 5min 283kJ 165 Kč

Dietní příprava ryby se zelenou paprikou.

Hovězí plátek se zelím

11 hlasů
1h a 45min 608kJ 180 Kč

Na černém pivu dušené plátky hovězího masa s dušeným z...

Poradny

Z čeho se mi vypočítá nemocenská po RD?

Dobrý den,pokud jste na nemocenskou nastoupila až po ukončení rodičovské dovolené, měla byste mít... Více

Kdy mám dát výpověď v práci?

Dobrý den, Jano,ve Vašem původním dotazu jsem se přehlédla v datu, myslela jsem si, že Vašemu dít... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vaše odvaha a nadšení budou až zarážející! Okolí vás bude hluboce obdivovat, ovšem zamyslete se, zda není na místě trochu přibrzdit. Vaše odhodlání vás může dovézt sice daleko, ale ne všechno lze urvat silou. Občas je nutn&eacut...

Více