Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zabezpečení domu

NinaC 05. 04. 2018

Nemá tu prosím někdo zkušenost se zabezpečením domu ? Dají se pořídit i kamery s nočním viděním ?

Neregistrovaná/ý - Lilianna

2. 2. 2019

Pěkný den, já bych ěla k tomu zabezpečení taky dotaz. My uvažuje, že si necháme ještě víc zabezpečit naše auto. Máme teď nové a manžel má o něj docela strach a rád by investoval do jeho zabezpečení. Jak to vidíte vy? Je to nutné, nebo stačí to zabezpečení z výroby? A nechali jste si nějaké externě instalovat? A pokud ano, jaké o od koho?

Neregistrovaná/ý - Martina

23. 5. 2018

mám jeden záhradní dotaz.Kdo máte doma zahradu, jak odpočívate, teda v čen? Altán, nebo nějaká pergola? Houpačka? Poraďte co koupit?

Neregistrovaná/ý - Barbora

22. 5. 2018

Máš Nino nějaký konkrétní požadavek ? Taky jsem rozhodně za značku spyexpert, protože se na tyhle věci specializují. Nechám ti tu odkaz ať se můžeš podívat, co všechno mají www.spyexpert.cz

Neregistrovaná/ý - Gabča

25. 4. 2018

Určitě dají, zkus se podívat na stránky spyexpertu, ti jsou na veškerá tato zařízení profíci.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuřecí prsa s hořčicí a tymiánem

Kuřecí prsa s hořčicí a tymiánem

18 hlasů
1h a 10min 618 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Gnocchi s hroznovým vínem

9 hlasů
50min 725kJ 99 Kč

Netradičně připravené gnocchi.

Kuřecí pečená stehna

15 hlasů
1h a 10min 616kJ 155 Kč

Kuřecí stehna se sezamovými semínky a medem.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více