Diskuse na téma Lanové centrum Proud

01. 07. 2012 | Zájmy a koníčky

Ahoj holky, chceme s kámoškama vyrazit na nějaký sportovní zážitek, co bude trochu jiný. Napadlo nás lanové centrum, konkrétně jsme našli Lanové centrum Proud (http://www.lanovecentrum.cz/cs/brno/onas). Máte někdo nejaké zkušenosti s tímhle konkrétním lanovým centrem?

konatovka 14.09.2021

Lanová centra jsou velmi v oblibě, je to příjemný zážitek.

Dendy 02.07.2012

Jé, Lanové centrum Proud, tam jsme byli s kámoškama. Byla to sranda, obzvláště pro naši "Vedoucí zájezdu", která už tam věděla co a jak. My ostatní holky jsme byly trochu nesvé, ale nakonec to šlo a když jsme se potom dívaly zespoda na překážky za náma, bylo to docela povzbudivé, člověk měl najednou pocit, že něco dokázal... A navíc jsou tam často pěkní chlapi, kteří v létě umí chodit i bez trička... :-P*3*

janikba Dendy 02.07.2012

Tak to jste měli výhodu, my tam jdeme všechny nezkušené. A určitě musí být pohled na překonané překážky za sebou super a povzbuzující, ale co pohled na překážky přede mnou? Není stejným způsobem děsivý? A pěkní chlapy bez trička povídáš? No tak to je minimálně další argumen, proč tam jít...*3*

Dendy janikba 02.07.2012

Tak ze začátku to určitě děsivé je, ale pak bych to spíš přirovnala k výzvě a ke snaze dokázat to, co očívidně už i jiní. Ideálně, aby ta nejbojácnější šla jako poslední, aby měla motivaci z toho, že to zvládly i všechny před ní... A na chlapy se tma vážně koukat dalo, když zrovna člověk nebyl na překážce...*4*

janikba Dendy 02.07.2012

Tak vybrat tu nejbojácnější určitě nebude problém, to budu totiž já... ;*( Ale už se na to začínám těšit a holky taky, bude to snad zábava a nikdo nebude muset volat hasiče, aby nás přijeli sundat... Vyrazíme s holkama asi v pátek odpoledne, to máme všechny volno...;-)

Ahoj, já byla se snoubencem v Proudu asi před měsícem a bylo to super, rozhodně doporučuju. i když jsem trochu nemehlo, všechno mi vysvětlili, měla jsem trochu srach, ale nakonec jsem většinu překážek zvládla. Pokud jste holky trochu akční, určitě to stojí za vyzkoušení...*4*

janikba anetka.slavik 01.07.2012

Takže se ti tam líbilo? To by bylo super... A co budeme potřebovat? Nějaké vybavení už z domu, nebo si tam můžeme cokoliv půjčit? A jak se tam vlastně člověk zajišťuje, aby nespadl na zem?*2*

lucika anetka.slavik 02.07.2012

Mám podobnou pozitivní zkušenost, jen o pár měsíců starší. Vyrazili jsme tam s přítelem na začátku jara, jakmile se trochu oteplilo. Dostal dárkový poukaz pro dva a přesvědčil mě, že mám jít s ním. I když jsem se toho bála, nakonec mě to hodně bavilo a můžu říct, že jsme už několikrát chtěli jít znovu, ale zatím bohužel nevyšel čas. Možná na tenhle prodloužený víkend, pokud nepojedeme mimo Brno...

lucika janikba 02.07.2012

Nebudete potřebovat nic víc, než pohodlné oblečení, pevné boty, dobrou náladu a trochu odvahy...*1* Vybavení vám půjčí na místě, vše co je potřeba, aby bylo zajištěno bezpečí na té či oné překážce. Jištění proti pádu samozřejmě je, bez toho by to ani nešlo. Pro začátečníky je připravený personál, který bude jistit pomocí lana, zkušenější se už můžou jistit sami. Ze začátku to byl prochu adrenalin, ale jakmile mi poprvé podklouzla noha ;*( a já nespadla na zem *2*, došlo mi, že se není čeho bát...

janikba lucika 02.07.2012

Díky za reakci, už se na to začínáme s holkama těšit, protože všude čtu jenom pozitivní ohlasy. Je jasné, že každý má ze začátku trochu strach, ale pak se to snad urovná a zvládneme to, přeci to nemůže být tak těžké...:-P

janikba lucika 02.07.2012

Takže všechno to potřebné vybavení na pohyb po lanovém centru nám půjčí na místě? To je super, takže nemusíme nic shánět. A jinak pevné boty a pohodlné oblečení jsou asi základ, to nám bylo tak nějak jasné, předpokládám že ani sukně není ideální nápad, co? Takže opravdu nespadneš na zem, když spadneš? A jak je člověk k tomu lanu přivázaný? K tomu nám něco asi půjčí, co?

lucika janikba 02.07.2012

Máš kolem pasu a stehen speciální postroj, kterém říkají "sedák", k němu přivážou lano a to jde napřed nad tebe a pak k člověku na zemi. Takže pokud uklouzneš, nemáš kam spadnout, protože lano jde nad tebe a ten člověk dole je k lanů přivázaný, takže není problém a kdykoliv by hrozilo nějaké nebezpečí, tka tě ten dole udrží bez problémů ve vzduchu. Nemusíš se bát...*1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat