Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma jít sama na zábavu

keksinka.2 25. 11. 2013

Mám strašnej problém, hrozně bych chtěla jít někam na zábavu nebo na nějakou akci v našem městě, ale problém je v tom, že nemám moc kamarádek a ty který mám, buď nemají čas, nebo se jen vymlouvají (ale to už asi nejsou pravý kámošky). Z tohoto důvodu mě napadlo, že bych tam šla sama. Není to trošku blbý, když jde holka sama na zábavu? Co si o takových holkách myslíte? Já sem hroznej stydlín, a když jdu někam sama, tak mám pocit, že na mě každej čučí, ale myslim, že tohle bych dokázala překonat, kdybych se fakt hecla. Mám jen strach, že každej bude vědět, že tam sem sama a že si o mě bude myslet, jaká sem zoufalka (což asi jsem), že tam nemám jedinou kamošku. Chtěla bych si najít jak kluka, tak nový kamarády, ale když budu sedět doma, tak si je nenajdu.

Neregistrovaná/ý - Gabi

18.05.2015

Co třeba divadlo? Jen sedíš a sleduješ, o přestávce si můžeš zaujatě pořád dokola číst program :D

Neregistrovaná/ý - plevel

25.01.2014

koukam ze existuju nekde v zensky verzi no poradil bych ti, ale nevim co

Neregistrovaná/ý - Janea

23.01.2014

Keksinko, ideálně vyraž na nějakou dámskou jízdu, kde potkáš nové kámošky. Třeba ted´ v sobotu je Ladies Night v Theatro Music Clubu v Praze, 25.1., koktejly, tanečnice a po půlnoci teprve přijdou pánové. Co ty na to?

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Salát z kukuřice

Salát z kukuřice

5 hlasů
55min 445 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Treska na víně s rozinkami

12 hlasů
45min 542kJ 145 Kč

Rychlá, zdravá a chutná příprava tresky na víně.

Bramborák s houbami

16 hlasů
50min 573kJ 60 Kč

Bramboráky s houbami krásně voní a skvěle chutnají.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více