Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Oblečení pro mimča

VerčaZ 21. 10. 2014

kde je nakupujete, maminky? :)

VerčaZ

22.02.2015

Ty už jsem neviděla ani nepamatuji, bohužel to nějak upadlo, ale i mně se to líbilo :)

Přesně, nad nějakou tou svítící jsem přemýšlela. Já když jsem bývala menší, tak nám rodiče lepili na stěnu svítící hvězdičky a komety a já jsem moc ráda usínala.

Ale jo, i stavebnici nějakou máme, je taková svítící, docela se vyjíma v dětském pokojíčku když se zhasne :P

VerčaZ

25.01.2015

My jsme teda dostali tuto hrací deku od rodičů http://www.dupydup.cz/hracky-2/deka-hraci-zelvicka-s-micky/ ale nevím, nemyslím si že by to bylo z internetu, každopádně je to to stejné a je to bezva :)

Náhodou stavebnice, hračky nebo tak jste tam neobjednávaly?

VerčaZ

22.12.2014

Jooo, ta je moc pěkná, já jsem tam už pokoupila nějaké ty dupačky a teplejší oblečení do kočárku, tak snad tu zimu nějak přejdeme :)

Já jsem zrovna teďka objednávala tuto vestičku http://www.dupydup.cz/bundy--vesty/vesta-pidilidi-fialova-2/ tak jsem moc zvědavá, jaká bude :)

Jojo, mám ho už delší dobu odzkoušený :) A to oblečení co tam mají je slaďoučké

VerčaZ

20.11.2014

Díky holky, a ty teda nakupuješ z tohoto obchodu?

Přesně jak říkají holky, zkus se podívat sem dupydup.cz, určitě narazíš na inspiraci :P

VerčaZ

29.10.2014

Já nakupuji pro úplného novorozence, takže ty nejmenší velikosti :) Je pravda, že v tomto je výhoda, že když koupíš větší, tak doroste a nemusíš nic řešit :) Jenže hlavní důvod je, aby materiál byl dobrý, abych nekupovala něco, cobude hnusné :)

Tak asi záleží na jak velké mimčo :P pro prťátka nakupuji na internetu asi je mi jedno jestli trefím nebo netrefím velikost, doroste do toho :D a pak už asi všde, stejně to časem roztrhá, zašpiní a tak podobně :D

Tak různě, kde na něco co se nám hodí narazím, tam něco koupím.. Občas na něco pěkného narazím na netu a zkusím to koupit, zatím jsem se doteď vždycky trefila do velikosti, naštěstí…

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Pečená kachna

Pečená kachna

23 hlasů
1h a 45min 662 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový salát

14 hlasů
25min 415kJ 59 Kč

I květák dokáže být velice chutnou ingrediencí na příp...

Pečené kuře s italským kořením

10 hlasů
1h a 20min 764kJ 110 Kč

Oblíbené pečené kuře.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více