Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Hra

olga.polka 06. 01. 2015

Ahojky, chci se zeptat jestli by jste mi prosim nedoporucili nejaky zazitek ci nejakou hru, kterou bych mohla pritelipordit jako darek na narozeniny? :) ma je na zacatku unora a mne uz dosly nejak napady, tak projizdim internet, ale nic mi zatim nejak nevyhovovalo. Dekuju za kazdy tip ci radu :)

StankaHoy | 22.01.2015
no o tom jeste moc lidi nevi no ze tam takova hra je nebo ze vubec neco takoveho u nas je, ale je to fatk super a myslim, ze se to trochu rozjede tento rok ;) ja jsem z toho byla opravdu hodne prekvapena jak me to bavilo! i to ze je to takove akcnejsi a neobvykle tak je to super zazitek! tak si to poradne rozmysli a kdyztak tam urcite zajdi

me to prave hodne prekvapilo ze i kdyz jsem se ptala lidi okolo jestli to znaji tak vubec prave je to skoda :/ ale zase na druhoustranu je dobry ze to zakaznici doporucuji sami jde videt ze je to opravdu super :) cetla jsem na to doporcueni jeste na jednom foru tak si myslim ze to stoji za to to vyzkouset :) jojo asi tam zajdu jsem rozhodnuta moc se tesim. jeste jednou velke diky

olga.polka | 20.01.2015
ahojky, moc dekuju za odepsani! :) tyjo o tom jsem vubedc neslysela. a to je v praze ze? :) jojo pevnost boyard znam!! to je pecka teda ani jsem nevedela, ze je neco takoveho v ceske republice! prave jsem chtela neco takoveho neobvyklejsiho tyjo divam se na jejich stranky a je to pecka!

no o tom jeste moc lidi nevi no ze tam takova hra je nebo ze vubec neco takoveho u nas je, ale je to fatk super a myslim, ze se to trochu rozjede tento rok ;) ja jsem z toho byla opravdu hodne prekvapena jak me to bavilo! i to ze je to takove akcnejsi a neobvykle tak je to super zazitek! tak si to poradne rozmysli a kdyztak tam urcite zajdi

StankaHoy | 13.01.2015
Ahoj ja ti mohu doporucit zazitkovou hru. byla jsem tam ted o vanocnich svatcich a moc me to bavilo! byla jsem tam s kamaradkou, jmenuje se to puzzleroom. Koukni jim na facebook : https://www.facebook.com/puzzleroomprague ja jsem byla uplne nadsena! je to na zpusob pevnosti boyard jestli to znas! ale zalezi taky jestli ti jde o nejakou deskovou hru nebo by se ti libilo i neco takoveho ?

ahojky, moc dekuju za odepsani! :) tyjo o tom jsem vubedc neslysela. a to je v praze ze? :) jojo pevnost boyard znam!! to je pecka teda ani jsem nevedela, ze je neco takoveho v ceske republice! prave jsem chtela neco takoveho neobvyklejsiho tyjo divam se na jejich stranky a je to pecka!

Ahoj ja ti mohu doporucit zazitkovou hru. byla jsem tam ted o vanocnich svatcich a moc me to bavilo! byla jsem tam s kamaradkou, jmenuje se to puzzleroom. Koukni jim na facebook : https://www.facebook.com/puzzleroomprague ja jsem byla uplne nadsena! je to na zpusob pevnosti boyard jestli to znas! ale zalezi taky jestli ti jde o nejakou deskovou hru nebo by se ti libilo i neco takoveho ?

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kachna v rybízové omáčce

Kachna v rybízové omáčce

9 hlasů
3h a 0min 647 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš ze dvou druhů masa

12 hlasů
2h a 0min 641kJ 220 Kč

Guláš připravený z vepřového a hovězího masa.

Zapečený celer

10 hlasů
1h a 5min 380kJ 60 Kč

Celer zapečený se smetanou a koprem.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více