Diskuse na téma Hra

Ahojky, chci se zeptat jestli by jste mi prosim nedoporucili nejaky zazitek ci nejakou hru, kterou bych mohla pritelipordit jako darek na narozeniny? :) ma je na zacatku unora a mne uz dosly nejak napady, tak projizdim internet, ale nic mi zatim nejak nevyhovovalo. Dekuju za kazdy tip ci radu :)

Danka 29.03.2024

A kam vyrazit v Praze i s dětma? Kde se zabaví, kde je to zajímavé? Budu ráda za všechny tipy, je tu toho hodně tak ráda půjdu podle osobních zkušeností :)

Pavlata K. Danka 29.03.2024

My se teď chystáme s dětma do galerie Harfa v pražských Vysočanech, bude tam akce na přivítání jara o víkendu a mají to vždycky skvěle zorganizované, tak sdílím :)

Sandriskaa Danka 30.03.2024

Moc se nám líbilo v https://galaxiebarev.cz/ v Chodově. Bylo to jako se najednou ocitnout v barevném vesmíru, všechno interaktivní, robotická show, děti z toho byly nadšený :-)

Tana Danka 15.04.2024

V Galaxii barev jsme si to taky moc užili. Mají tam spoustu interaktvních expozic, opravdu zážitek, hlavně pro děti :)

StankaHoy 13.01.2015

Ahoj ja ti mohu doporucit zazitkovou hru. byla jsem tam ted o vanocnich svatcich a moc me to bavilo! *4* byla jsem tam s kamaradkou, jmenuje se to puzzleroom. Koukni jim na facebook : https://www.facebook.com/puzzleroomprague ja jsem byla uplne nadsena! je to na zpusob pevnosti boyard jestli to znas! :-) ale zalezi taky jestli ti jde o nejakou deskovou hru nebo by se ti libilo i neco takoveho ? *3*

olga.polka StankaHoy 20.01.2015

ahojky, moc dekuju za odepsani! :) tyjo o tom jsem vubedc neslysela. a to je v praze ze? :) jojo pevnost boyard znam!! to je pecka teda ani jsem nevedela, ze je neco takoveho v ceske republice! prave jsem chtela neco takoveho neobvyklejsiho <3 tyjo divam se na jejich stranky a je to pecka!

StankaHoy olga.polka 22.01.2015

no o tom jeste moc lidi nevi no ze tam takova hra je nebo ze vubec neco takoveho u nas je, ale je to fatk super a myslim, ze se to trochu rozjede tento rok ;) ja jsem z toho byla opravdu hodne prekvapena jak me to bavilo! i to ze je to takove akcnejsi a neobvykle tak je to super zazitek! <3 tak si to poradne rozmysli a kdyztak tam urcite zajdi

olga.polka StankaHoy 26.01.2015

me to prave hodne prekvapilo ze i kdyz jsem se ptala lidi okolo jestli to znaji tak vubec prave je to skoda :/ ale zase na druhoustranu je dobry ze to zakaznici doporucuji sami jde videt ze je to opravdu super :) cetla jsem na to doporcueni jeste na jednom foru tak si myslim ze to stoji za to to vyzkouset :) jojo asi tam zajdu jsem rozhodnuta moc se tesim. jeste jednou velke diky <3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat