Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Problém s opruzeninami

Majki636 15. 05. 2017

Pěkný den, nemá tu nějaká maminka zkušenost s touhle mastičkou Propanthen 365 Baby ?

Neregistrovaná/ý - Natka

11.08.2018

Jestli se můžu přidat do diskuze, tak za zkoušeku stojí rozhodně neo phytiol od rosenpharmy. Hrozně hezky a rychle se po něm opruzeniny hojí :)

Neregistrovaná/ý - Olina

21.12.2017

Bohužel výroba těchto plínek je hodně nákladná. Jsou bez veškeré chemie. Firma, která je vyrábí spolupracuje s federací pro alergii a astma, takže moc dobře vědí, co těmto dětem dělá zle a co je dráždí.

Neregistrovaná/ý - Andrejka

19.12.2017

A co je to Olino za pleny ? Zkoušela jsem i pampersky, ale ani po nich se stav nezlepšil, takže asi vyzkouším ty muumi baby, akorát ta cena :( .. kvůli čemu ?

Neregistrovaná/ý - Olina

28.11.2017

Neregistrovaná/ý - Andrejka | 10.10.2017
Používám ty alberťácké, ale malé zřejmě dělají zle, takže budu muset vyměnit značku :(

Andrejko, zkuste tyto - http://www.muumibaby.cz/ Taky jsem měla problém s tím, že malýmu plenky nedělaly dobře, ale tyto mu sedí. Nijak ho nedráždí, není po nich červený ani nijak opruzený. Jako za mě jsou to top pleny...

10.10.2017

NinaC | 28.09.2017
A jakou značku plínek teď používáte ? Zlepšilo se to ?

Používám ty alberťácké, ale malé zřejmě dělají zle, takže budu muset vyměnit značku :(

NinaC

28.09.2017

Neregistrovaná/ý - Andrejka | 14.07.2017
Koupila jsem ji, protože se mi malá osypala po jiné značce plínek a v lékárně mi dali tuhle mast. Jestli hledáte něco, co prcka zbaví vyrážky, tak ji pořiďte, nám pomohla za poměrně krátkou dobu.

A jakou značku plínek teď používáte ? Zlepšilo se to ?

14.07.2017

Koupila jsem ji, protože se mi malá osypala po jiné značce plínek a v lékárně mi dali tuhle mast. Jestli hledáte něco, co prcka zbaví vyrážky, tak ji pořiďte, nám pomohla za poměrně krátkou dobu.

14.07.2017

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Restovaná ryba s rajčaty

Restovaná ryba s rajčaty

1 hlas
45min 578 kJ 260 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z červeného zelí

11 hlasů
20min 324kJ 35 Kč

Jednoduchý salát pro každou příležitost.

Kuskus s parmezánem

10 hlasů
35min 267kJ 115 Kč

velmi jednoduchá příprava kuskusu

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více