Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kosmetika pro citlivou pleť

Sandriskaa 10. 07. 2017

Ahoj, mám hodně citlivou pleť, může mi někdo doporučit vhodnou kosmetiku za přijatelnou cenu? Už jsem nějakou vyzkoušela od Biodermi, ale byla celkem drahá, chtěla bych něco levnějšího. Děkuji

Neregistrovaná/ý - Sandra | 27.12.2018
Ahoj má m také citlivou pleť a hledám nějakou vhodnou kosmetiku, která by mě seděla. Říkala jsem si, že bych třeba vyzkoušela i nějakou přírodní. Máte s nějakou zkušenost?

Ahoj Sandro, už jsem výše v komentářích doporučovala Majdě kosmetiku na mastnou pleť od bio značky NAVIA z bioneeds, ale mají určitě i na citlivou pokožku. Je trochu dražší, ale za mě naprosto super. Třeba se ti bude tip hodit

Neregistrovaná/ý - Majda | 26.01.2019
Ahoj holky, chci se zeptat jak se zbavit akné, použla jsem různé krémy i prodecůry a nic mě nepommohlo. Budu ráda , když mě řeknete nějakej tip co na to..

Ahoj, já sem měla naprosto stejný problém. Kamrádka mi nakonec dala tip, ať se mrknu na přírodní značku Navia. Do té doby jsem o ní neslyšela, ale je opravdu pecka Objednávám si jí z bioneeds.cz a k tomu ještě černé mýdlo na mastnou pleť a černé tečky a pleť je mnohem lepší. Zkus jim napsat, mě moc dobře poradili na chatu.

Neregistrovaná/ý - Majda

26.01.2019

Ahoj holky, chci se zeptat jak se zbavit akné, použla jsem různé krémy i prodecůry a nic mě nepommohlo. Budu ráda , když mě řeknete nějakej tip co na to..

Neregistrovaná/ý - Iris

23.01.2019

Neregistrovaná/ý - Ketrin | 13.01.2019
Zdravím, nevíte kde si udělat chemický peelig? Zkoušela jsem různé krémy, ale nic mě nepomohlo. A někde jsem slyšela, že je to super tak by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost.....

Ketrin, já tam osobně nebyla, ale moje mamka ano. Maximálně nadšená z jejich práce, její pleť úplně omládla... Byla v Praze v amaryllis centru, takže ti to můžu jen doporučit.

Neregistrovaná/ý - Ketrin

13.01.2019

Zdravím, nevíte kde si udělat chemický peelig? Zkoušela jsem různé krémy, ale nic mě nepomohlo. A někde jsem slyšela, že je to super tak by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost.....

Neregistrovaná/ý - Františka

30.12.2018

Neregistrovaná/ý - Sandra | 27.12.2018
Ahoj má m také citlivou pleť a hledám nějakou vhodnou kosmetiku, která by mě seděla. Říkala jsem si, že bych třeba vyzkoušela i nějakou přírodní. Máte s nějakou zkušenost?

Já sama mám vyzkoušné http://www.amarylliscentrum.cz/. Byli tam velice příjemní a ochotní. S jejich prací jsem velice spokojená.

Neregistrovaná/ý - Sandra

27.12.2018

Neregistrovaná/ý - Lucka

19.12.2017

Neregistrovaná/ý - Tereza. P | 14.12.2017
Ještě jsem užívala tento doplněk stravy Body sculptor supplements pro vyčištění organismu a na spalování tuku.

Ten mě zaujal. Vypadá dobře, i s vým složením přírodním. Do toho pudu v novém roce. Na pročištění organismu a k hubnutí.

Neregistrovaná/ý - Tereza. P

14.12.2017

Neregistrovaná/ý - Lucka | 13.12.2017
A máš zkušenosti i s jinou kosmetikou od nich?

Ještě jsem užívala tento doplněk stravy Body sculptor supplements pro vyčištění organismu a na spalování tuku.

Neregistrovaná/ý - Lucka

13.12.2017

Neregistrovaná/ý - Tereza.P | 07.12.2017
Z přírodní kosmetiky je dobré toto sérum http://eshop.alqvimia.cz/cs/rejuvenate-serumbr-anti-aging-nocni-pece Vydrží půl roku. Používám ho hodně ráda.

A máš zkušenosti i s jinou kosmetikou od nich?

Neregistrovaná/ý - Tereza.P

07.12.2017

Neregistrovaná/ý - Lucka | 05.12.2017
Hledám něco univerzálního na pleť, co ji nedráždí a je vhodné pod make-up.

Z přírodní kosmetiky je dobré toto sérum http://eshop.alqvimia.cz/cs/rejuvenate-serumbr-anti-aging-nocni-pece Vydrží půl roku. Používám ho hodně ráda.

Neregistrovaná/ý - Lucka

05.12.2017

Hledám něco univerzálního na pleť, co ji nedráždí a je vhodné pod make-up.

Neregistrovaná/ý - Zuzula

21.08.2017

marybla | 17.08.2017
Jedna adresa je Praha - Florentinum, na Florenci a druhá Praha - OC Europark, na Nákupní.

Moc děkuji za adresy. O víkendu jsem obchod navštívila a odcházela jsem s plnou taškou

Neregistrovaná/ý - Linda Domašov

19.08.2017

zkuste bylinné koupele od Herbadentu, ty levandulové, mátové, lemongrass nebo z kosodřeviny. Je to kosmtika z extraktů bylin,já jsem s ní velmi spokojená, žádná chemie.Používám i řadu jiných produktů od této značky a spokojenost.Objednávám přímo na jejich stránkách www.herbadent.cz

marybla

17.08.2017

Neregistrovaná/ý - Zuzula | 16.08.2017
A kde přesně se v Praze obchody nachází. O víkendu tam pojedu, že bych se tam podívala.

Jedna adresa je Praha - Florentinum, na Florenci a druhá Praha - OC Europark, na Nákupní.

16.08.2017

Neregistrovaná/ý - Agáta | 15.08.2017
Pokud se nepletu, tak mají dvě prodejny v Brně a v Praze a jednu v Ostravě.

A kde přesně se v Praze obchody nachází. O víkendu tam pojedu, že bych se tam podívala.

Neregistrovaná/ý - Agáta

15.08.2017

Neregistrovaná/ý - Zuzula | 15.08.2017
Pěkný večer, má tento eshop i nějaké kamenné prodejny?

Pokud se nepletu, tak mají dvě prodejny v Brně a v Praze a jednu v Ostravě.

15.08.2017

Neregistrovaná/ý - Maruška | 09.08.2017
Na eshop Notino.cz nedám dopustit. Koupím tu vždycky vše za skvělé ceny. Doporučuji jej navštívit.

Pěkný večer, má tento eshop i nějaké kamenné prodejny?

Neregistrovaná/ý - Maruška

09.08.2017

Neregistrovaná/ý - Andrea | 14.07.2017
Mrkni na eshop Notino.cz. Je tu velký výběr kosmetiky, takže si určitě něco vybereš. Já tu nakupuji často a vždy jsem byla spokojena.

Na eshop Notino.cz nedám dopustit. Koupím tu vždycky vše za skvělé ceny. Doporučuji jej navštívit.

Neregistrovaná/ý - Jolka

07.08.2017

Sandriskaa | 25.07.2017
Vše moc děkuji za radu. Koukla jsem na doporučovaný eshop a koupila si tu kosmetiku od Ryoru. Něco jsem si o ní přečetla a libilo se mi, že jde o českou značku.

Tuto značku kosmetiky mám taky v oblibě. Jednou mi o ní řekla kamarádka a od té doby si kupuji jen ji.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Srnčí řízky s brusinkami

Srnčí řízky s brusinkami

5 hlasů
1h a 30min 389 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečené vepřové koleno

18 hlasů
2h a 20min 1108kJ 155 Kč

Recept na pečené vepřové koleno s pivem.

Srnčí plátky s hruškou

16 hlasů
30min 648kJ 160 Kč

Delikatesa pro milovníky zvěřiny.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více