Diskuse na téma Kosmetika pro citlivou pleť

Ahoj, mám hodně citlivou pleť, může mi někdo doporučit vhodnou kosmetiku za přijatelnou cenu? Už jsem nějakou vyzkoušela od Biodermi, ale byla celkem drahá, chtěla bych něco levnějšího. Děkuji

miška4 27.02.2024

Iuvenio je super, je to česká veganská kosmetika, získala i ocenění a je opravdu hodně účinná. Koukněte na jejich stránky ;)

Hanka 27.12.2023

Poradíte něco co dokáže opravdu viditelně zpevnit pleť?

Katka2 Hanka 18.01.2024

No tak to bych taky ocenila tipy, protože pořád něco zkouším co to slibuje a nic extra se neděje. Mám pleť už viditelně takovou povadlou a o hodně míň pružnou a chtěla bych s tím něco dělat, nerada bych to za pár let řešila na estetické klinice...

Jarka 28.03.2023

Za sebe můžu doporučit kosmetiku Miracletox, díky ní mám krásně čistou pleť bez vrásek. Mají skvělé produkty na čištění pleti, krémy, séra atd.

Mirka 28.02.2023

A co se vám osvědčilo na čistění pleti? Můžete něco doporučit pro smíšenou pleť 30+?

V3ndy 13.01.2023

Já jsem moc spokojená s kosmetikou Uriage...nevím, do jaké cenové relace se chcete vejít, ale na notino.cz mívají často dobré akce na tuto kosmetiku, objednávám tam :)

anastaziaa 27.02.2022

Mně maximálně vyhovuje kosmetika Iuvenio, teď jsem si od nich dokoupila ještě tenhle peeling https://www.iuvenio.com/restart/ a momentálně mám pleť nejlepší jakou jsem kdy měla :)

Nikola 30.11.2021

A co na citlivou pleť 30+ se sklony s akné?

Romana Nikola 14.12.2021

Jestli máš citlivější pleť, tak bych vyzkoušela přírodní kosmetiku. To složení je v tomto případě důležité.

Nikola Nikola 22.12.2021

A máš sama něco takového vyzkoušeného, že by si mi konkrétně něco doporučila ?

Romana Nikola 30.12.2021

Podívej se na eshop hairshop.cz kde mají jenom přírodní kosmetiku. Mají to rozdělené podle problematiky, tak se zkus podívat.

Aneta 24.09.2021

Mně moc vyhovuje česká přírodní kosmetika Nobilis tilia viz https://eshop.nobilis.cz/ je opravdu šetrná a od základu přírodní.

Klára Aneta 25.09.2021

A co od nich používáš? Potřebovala bych něco na vrásky

Aneta Aneta 27.09.2021

Skvělý je hyaluronový sérum a jejich anti age de luxe řada :)

Klára Aneta 28.09.2021

Ahaa super moc díky, vyzkouším

Aneta Aneta 29.09.2021

Není vůbec zač, ráda jsem poradila :)

Dianadia 23.09.2021

BetaDerm viz https://www.benu.cz/betaderm-krem-s-betaglukanem-50g se nám osvědčil na opruzeniny a já si s ním mažu lišej, fakt pomáhá.

Nina Dianadia 23.09.2021

Jojo na opruzeniny je taky jednička.

Nina 04.09.2021

Mně se osvědčil Betaderm, výborně hydratuje a regeneruje a je opravdu šetrný

Kiska 01.08.2021

Skvělá je česká kosmetika Iuvenio, má kvalitní a šetrné složení. Mně moc vyhovuje

Anička234 27.04.2021

Dobrý den. Ráda bych se optala, zda máte někdo zkušenost s touto kosmetickou sadou Styx : https://netobchodak.cz/kosmeticke-sady/455787-styx -darkovy-set-pro-citlivou-narocnou-a-zralou-plet-r osengarten.html Víte, prosím, někdo, zda je tato sada vhodná i pro pleť s ekzémem? Děkuji za odpověď. :-)

Petra 08.02.2021

Mluvíš mi z duše. Hlavně už samotná parfemace mi u těch drogérkových krémů hrozně vadí a mé pokožce vůbec nevyhovuje. Je to chvíli, co používám krém od iuvenia s tím jsem zatím nad míru spokojená, takže se chystám na objednávku a zkoušku dalších jejich přípravků.

Elen Petra 27.02.2021

Co od iuvenia máš ? Líbí se mi ta jejich myšlenka a to složení je teda taky bomba !

Petra Petra 28.03.2021

Mám od nich skoro všechny produkty, ale mezi moje nejoblíbenější patří rozhodně to jejich sérum https://www.iuvenio.com/nano/

Elen 27.01.2021

No za mě jsou ty dorgérkové nejhorší. Pokud chce člověk kvalitní krém, tak musí hledat na internetu a procházet diskuze se zkušenostmi.

Gabča 28.12.2020

To já ty drogérkové nemám ráda, používala jsem je několik let a nepřišlo mi, že by mi nějak pomohly

Hanka 20.12.2019

Já kupuju hodně kosmetiku na notinu a nikdy se mi zatím nestalo, že by mi nějaká nesedla .. je sice pravda, že střídám tři oblíbené značky, ale i když se rozhodnu vyzkoušet něco nového tak nikdy nebyl problém :)

Hanka 24.10.2019

Nevím jestli je zrovna cenové kritérium to správné :/. To, že ti nesedla bioderma ještě vůbec nic neznamená. Je pravda, že potom co jsem vyzkoušela větší množství tady těch známějších značek a čekala jsem od toho úplně něco jiného, tak mě to taky nutilo se na to vykašlat. Po docela dlouhé době se mi povedlo narazit na krém, který mi vyhovuje a který už nejspíš měnit nebudu. Podívej se na www.lobey.cz kde mají jak denní, tak i noční krém a pak další péči o tělo.

Nikča Hanka 28.11.2019

Já bych třeba bylo pro si ten krém koupit, ale co když mi nesedne, to je potom drahá sranda :/

Majda 26.01.2019

Ahoj holky, chci se zeptat jak se zbavit akné, použla jsem různé krémy i prodecůry a nic mě nepommohlo. Budu ráda , když mě řeknete nějakej tip co na to..

tynuse88 Majda 28.01.2019

*5*Ahoj, já sem měla naprosto stejný problém. Kamrádka mi nakonec dala tip, ať se mrknu na přírodní značku Navia. Do té doby jsem o ní neslyšela, ale je opravdu pecka :-) Objednávám si jí z bioneeds.cz a k tomu ještě černé mýdlo na mastnou pleť a černé tečky a pleť je mnohem lepší. Zkus jim napsat, mě moc dobře poradili na chatu.*1*

Ketrin 13.01.2019

Zdravím, nevíte kde si udělat chemický peelig? Zkoušela jsem různé krémy, ale nic mě nepomohlo. A někde jsem slyšela, že je to super tak by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost.....

Iris Ketrin 23.01.2019

Ketrin, já tam osobně nebyla, ale moje mamka ano. Maximálně nadšená z jejich práce, její pleť úplně omládla... Byla v Praze v amaryllis centru, takže ti to můžu jen doporučit.

Sandra 27.12.2018

Ahoj má m také citlivou pleť a hledám nějakou vhodnou kosmetiku, která by mě seděla. Říkala jsem si, že bych třeba vyzkoušela i nějakou přírodní. Máte s nějakou zkušenost?

Františka Sandra 30.12.2018

Já sama mám vyzkoušné http://www.amarylliscentrum.cz/. Byli tam velice příjemní a ochotní. S jejich prací jsem velice spokojená. :-)

tynuse88 Sandra 28.01.2019

Ahoj Sandro, už jsem výše v komentářích doporučovala Majdě kosmetiku na mastnou pleť od bio značky NAVIA z bioneeds, ale mají určitě i na citlivou pokožku. Je trochu dražší, ale za mě naprosto super. Třeba se ti bude tip hodit :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat