Diskuse na téma Kosmetika pro citlivou pleť

Ahoj, mám hodně citlivou pleť, může mi někdo doporučit vhodnou kosmetiku za přijatelnou cenu? Už jsem nějakou vyzkoušela od Biodermi, ale byla celkem drahá, chtěla bych něco levnějšího. Děkuji

Lucka 05.12.2017

Hledám něco univerzálního na pleť, co ji nedráždí a je vhodné pod make-up.

Tereza.P Lucka 07.12.2017

Z přírodní kosmetiky je dobré toto sérum http://eshop.alqvimia.cz/cs/rejuvenate-serumbr-anti-aging-nocni-pece Vydrží půl roku. Používám ho hodně ráda.

Lucka Tereza.P 13.12.2017

A máš zkušenosti i s jinou kosmetikou od nich?

Tereza. P Lucka 14.12.2017

Ještě jsem užívala tento doplněk stravy Body sculptor supplements pro vyčištění organismu a na spalování tuku.

Lucka Tereza. P 19.12.2017

Ten mě zaujal. Vypadá dobře, i s vým složením přírodním. Do toho pudu v novém roce. Na pročištění organismu a k hubnutí.

Linda Domašov 19.08.2017

zkuste bylinné koupele od Herbadentu, ty levandulové, mátové, lemongrass nebo z kosodřeviny. Je to kosmtika z extraktů bylin,já jsem s ní velmi spokojená, žádná chemie.Používám i řadu jiných produktů od této značky a spokojenost.Objednávám přímo na jejich stránkách www.herbadent.cz

Sandriskaa 25.07.2017

Vše moc děkuji za radu. Koukla jsem na doporučovaný eshop a koupila si tu kosmetiku od Ryoru. Něco jsem si o ní přečetla a libilo se mi, že jde o českou značku.

Jolka Sandriskaa 07.08.2017

Tuto značku kosmetiky mám taky v oblibě. Jednou mi o ní řekla kamarádka a od té doby si kupuji jen ji.

Andrea 14.07.2017

Mrkni na eshop Notino.cz. Je tu velký výběr kosmetiky, takže si určitě něco vybereš. Já tu nakupuji často a vždy jsem byla spokojena.

Mája Andrea 18.07.2017

Taky teno eshop znám. Několikrát jsem tu nakupovala a musím říct, že jsem byla vždy spokojena. Velký výběr zboží za dobré ceny, komunikace s eshopem dobrá, nemám co vytknout :-)

Maruška Andrea 09.08.2017

Na eshop Notino.cz nedám dopustit. Koupím tu vždycky vše za skvělé ceny. Doporučuji jej navštívit.

Zuzula Maruška 15.08.2017

Pěkný večer, má tento eshop i nějaké kamenné prodejny?

Agáta Zuzula 15.08.2017

Pokud se nepletu, tak mají dvě prodejny v Brně a v Praze a jednu v Ostravě.

Zuzula Agáta 16.08.2017

A kde přesně se v Praze obchody nachází. O víkendu tam pojedu, že bych se tam podívala.

marybla Zuzula 17.08.2017

Jedna adresa je Praha - Florentinum, na Florenci a druhá Praha - OC Europark, na Nákupní.

Zuzula marybla 21.08.2017

Moc děkuji za adresy. O víkendu jsem obchod navštívila a odcházela jsem s plnou taškou :-)

Niccol 12.07.2017

Já používám kosmetiku od Garnier a nebo Nivei. Ale zkus se poradit v lékárně nebo se zeptej kosmetičky, třeba ti taky něco doporučí.

Milka 11.07.2017

Já jsem si oblíbila kosmetiku od Mixa a nebo Niveu. Zkus kouknout na https://www.notino.cz/kosmetika/pletova-kosmetika/. Je tu velký výběr kosmetiky. Já tu nakupuji hodně často a vždycky jsem spokojena.

Erika 11.07.2017

Mám taky citlivou pleť a kosmetika, která mi opravdu vyhovuje, je od Ryoru. Česká přírodní kosmetika. Nedám na ni dopustit.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
87 Příspěvků
Poslední příspěvek 1.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat