Diskuse na téma Kosmetika pro citlivou pleť

Ahoj, mám hodně citlivou pleť, může mi někdo doporučit vhodnou kosmetiku za přijatelnou cenu? Už jsem nějakou vyzkoušela od Biodermi, ale byla celkem drahá, chtěla bych něco levnějšího. Děkuji

Nikola 30.11.2021

A co na citlivou pleť 30+ se sklony s akné?

Romana Nikola 14.12.2021

Jestli máš citlivější pleť, tak bych vyzkoušela přírodní kosmetiku. To složení je v tomto případě důležité.

Nikola Nikola 22.12.2021

A máš sama něco takového vyzkoušeného, že by si mi konkrétně něco doporučila ?

Romana Nikola 30.12.2021

Podívej se na eshop hairshop.cz kde mají jenom přírodní kosmetiku. Mají to rozdělené podle problematiky, tak se zkus podívat.

anastaziaa 27.02.2022

Mně maximálně vyhovuje kosmetika Iuvenio, teď jsem si od nich dokoupila ještě tenhle peeling https://www.iuvenio.com/restart/ a momentálně mám pleť nejlepší jakou jsem kdy měla :)

V3ndy 13.01.2023

Já jsem moc spokojená s kosmetikou Uriage...nevím, do jaké cenové relace se chcete vejít, ale na notino.cz mívají často dobré akce na tuto kosmetiku, objednávám tam :)

Mirka 28.02.2023

A co se vám osvědčilo na čistění pleti? Můžete něco doporučit pro smíšenou pleť 30+?

Jarka 28.03.2023

Za sebe můžu doporučit kosmetiku Miracletox, díky ní mám krásně čistou pleť bez vrásek. Mají skvělé produkty na čištění pleti, krémy, séra atd.

Hanka 27.12.2023

Poradíte něco co dokáže opravdu viditelně zpevnit pleť?

Katka2 Hanka 18.01.2024

No tak to bych taky ocenila tipy, protože pořád něco zkouším co to slibuje a nic extra se neděje. Mám pleť už viditelně takovou povadlou a o hodně míň pružnou a chtěla bych s tím něco dělat, nerada bych to za pár let řešila na estetické klinice...

miška4 27.02.2024

Iuvenio je super, je to česká veganská kosmetika, získala i ocenění a je opravdu hodně účinná. Koukněte na jejich stránky ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat