Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ekzém

NinaC 06. 04. 2018

Co používáte na suchá a zarudlá ložiska ekzému ? Udělaly se mi fleky na krku a na rukách, zkoušela jsem biodermu, ale ta mě hrozně štípala a napomohla, takže prosím o radu. a zkušenosti, co vyzkoušet, hlavně prosím už ne nic jako bioderma, hlavně cenově.

Neregistrovaná/ý - Denisa

7. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Lea | 28. 4. 2018
Mně hodně pomáhají konopné mastičky jestli si ještě nezkoušela. Podívej se na řadu Cutis help na stránkách alpíku mají opravdu hodně krémů, které jsou určené pro atopiky nebo problémovou pokožku.

Na alpíku mají hodně velký výběr konopné kosmetiky, byla jsem se ptát u nás v lékárně a vůbec neměly ty mastičky, co na tom eshopu.

Neregistrovaná/ý - Lea

28. 4. 2018

Mně hodně pomáhají konopné mastičky jestli si ještě nezkoušela. Podívej se na řadu Cutis help na stránkách alpíku mají opravdu hodně krémů, které jsou určené pro atopiky nebo problémovou pokožku.

Neregistrovaná/ý - Natka

8. 4. 2018

A zkoušela si i něco, co obsahuje zinek ? Takové mastičky mi většinou pomůžou hodně, protože ekzém zklidní, vysuší, potom mi to hezky zbledne a začíná se to hojit.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Žampiónový nákyp s kroupami

Žampiónový nákyp s kroupami

9 hlasů
50min 739 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rajčatový krém

27 hlasů
35min 255kJ 76 Kč

Rajčatový krém je polévka plná léta. Čím zralejší rajč...

Bramborový salát s koprem

17 hlasů
55min 232kJ 70 Kč

Lehký recept na bramborový salát bez majonézy. Hodí se...

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více