Diskuse na téma Výbava pro mimčo

Kam v Praze vyrazit pro kompletní výbavu pro mimčo, aby člověk nemusel lítat z obchodu do obchodu ? :(

MajdaaD 27.12.2023

Můžete poradit kvalitni autosedačku pro novorozence? Moc díky za všechny rady.

Simona 04.04.2022

Není lepší si plenky a celkově výbavu objednávat ? Máte to z pohodlí domova a hlavně bez práce ;)

Darina 17.02.2022

Mně se podařilo koupit pěknou soupravu vybavení pro mimíska na sleepee. Doporučuju kouknout na jejich eshop, protože mají moc hezké věci.

Eliška Darina 23.02.2022

Ten set by se mi taky líbil akorát úplně nevím jestli využiju ten mojžíšův košík …

Darina Darina 25.02.2022

Pokud v každé místnosti nemáš postýlku, tak mi věř, že ho využiješ každý den ;)

Anička 15.02.2022

Kde kupujete takové ty menší roztomilé dětské dečky ? Sháním ji do plenkové dortu pro kamarádku, na kterém momentálně pracuju, tak budu ráda, když mi poradíte :)

Pavlína Anička 26.02.2022

Na tamaiti mají krásné dečky z bio bavlny :)

Hanka 02.10.2021

nejvíc věcí jsem pořídila na postylky-vybaveni.cz super moc velký výběr všeho možného, rychlá dodací lhůta, kvalitní zboží a ani ti to nezruinuje peněženku :-)

Mnada 21.01.2021

Kde online koupit komplet soupravu do postýlky?

Kiska Mnada 24.01.2021

Já jsem si ji nechala ušít od Gobaby, je to česká výroba a mají opravdu krásné věci a u všeho máte možnost zvolit si vlastní kombinaci látek.

Mnada Mnada 26.01.2021

To se mi fakt líbí, děkuju za radu

Vikky 26.11.2019

Takze i tu sedacku? A jakou prosim? Hledam nejakou opravdu kvalitni a bezpecnou!

Karolína 24.11.2019

Takhle jsem to mela také, nechtela jsem se s brichem tahat po obchodech a je fakt ze v Malvíku jsem vazne sehnala vsechno! :-)

Vikky 23.11.2019

Seženu tam prosím i autosedačku, respektive vajíčko? Take bych rada vse nakoupila v jednom obchodě.

Helča 05.04.2019

No za mě je to jednoznačně prodejna Malvíku v Jinočanech :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat