Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Proměna

Marťa 08. 04. 2012

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna účesu, líčení, oblečení. Děkuji za všechny odpovědi *1*

Neregistrovaná/ý - Katrina

30.11.2016

Neregistrovaná/ý - Sejčková | 28.11.2016
Už delší dobu zvažuju proměnu svého zevnějšku, ráda bych plastiku prsou, přesněji řečeno zvětšení protože ty moje se podobají pomalu lentilkám. Bydlím kousek za Brnem tak ideálně někoho z Brna, můžete mi někoho dporučit? Případně jaké máte zkušenosti s Mudr.Justanem měl by to být plastik z Brna

Já jsem puvodne tky chtěla jít na plastiku, ale zkusila jsem prvne tabletky...a dobre jsem udelala. Takze ze své zkusenosti doporucuji tabletky superprsa + stíhlá linie... o císlo se mi prsa zvetsila a to beru teprve mesíc

Neregistrovaná/ý - Sejčková

28.11.2016

Už delší dobu zvažuju proměnu svého zevnějšku, ráda bych plastiku prsou, přesněji řečeno zvětšení protože ty moje se podobají pomalu lentilkám. Bydlím kousek za Brnem tak ideálně někoho z Brna, můžete mi někoho dporučit? Případně jaké máte zkušenosti s Mudr.Justanem měl by to být plastik z Brna

Neregistrovaná/ý - Maky

27.11.2016

Co je v Praze to se pocita, takze ze vubec vahate o tom kurzu :))

Neregistrovaná/ý - Zuzanka

10.11.2016

Ano to je, je to dobry kurz, odchazi z nej hodne profiku co se tim pak i zivi

Neregistrovaná/ý - Tereza

17.10.2016

Tak to s timhle kurzem je uz spise profik ne?

Neregistrovaná/ý - Zuzanka

09.10.2016

Kdyz vi clovek jak nato, tak dokaze s tim druhym udelat zazraky jako se mnou kamaradka, ma super kurz make-up institute Prague a dela s zenskyma divi

Neregistrovaná/ý - Oleta

18.09.2016

Ženy komu se poradilo se zbavit vrasek a jak?

Neregistrovaná/ý - Klárka

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 04.07.2016
No to máš samozřejmně pravdu ale já jsem v té době byla ještě nezkušená. Teď už jedině make up institut

Ten makeup onstitu mě taky dost zajímá, koukám po něm už delší dobu.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - KLára | 04.07.2016
Já osobně bych na takové kurzy ani nešla, lepší je zaplatit jednou za kvalitu než 4x za brak

No to máš samozřejmně pravdu ale já jsem v té době byla ještě nezkušená. Teď už jedině make up institut

Neregistrovaná/ý - KLára

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 03.07.2016
U nás v Brně dělá jedna paní kurzy líčení za 4 tis a trvají jeden den. byla jsem tam a byly to vyhozené peníze, přiště radši vyzkouším ten makeup institu jak o něm píšete.

Já osobně bych na takové kurzy ani nešla, lepší je zaplatit jednou za kvalitu než 4x za brak

Neregistrovaná/ý - Zuzana

03.07.2016

Neregistrovaná/ý - Denisa | 29.06.2016
koukni na jejich stránky na http://www.makeupinstitute.cz/prihlaska/

U nás v Brně dělá jedna paní kurzy líčení za 4 tis a trvají jeden den. byla jsem tam a byly to vyhozené peníze, přiště radši vyzkouším ten makeup institu jak o něm píšete.

Neregistrovaná/ý - Denisa

29.06.2016

Neregistrovaná/ý - Edita | 02.06.2016
Holky a jaké tak jsou ceny těch kurzů?

koukni na jejich stránky na http://www.makeupinstitute.cz/prihlaska/

Neregistrovaná/ý - Edita

02.06.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 02.06.2016
Ahoj je to tam príma, asi žádného nejoblíbenějšího nemám, protože jsou všichni OK. V podstatě je tam rodinná atmosféra, tykáme si, kamaráský kolektiv.

Holky a jaké tak jsou ceny těch kurzů?

Neregistrovaná/ý - Dana

02.06.2016

Neregistrovaná/ý - Pavla | 01.06.2016
A jaká je na tom makeup institutu atmosféra na kurzech? máš nějaké oblíbené lektory?

Ahoj je to tam príma, asi žádného nejoblíbenějšího nemám, protože jsou všichni OK. V podstatě je tam rodinná atmosféra, tykáme si, kamaráský kolektiv.

Neregistrovaná/ý - Pavla

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 30.05.2016
v Praze makup institut, sídlí na Korunní, já sem sama tam absolvovala několík kurzů

A jaká je na tom makeup institutu atmosféra na kurzech? máš nějaké oblíbené lektory?

Neregistrovaná/ý - Dana

30.05.2016

Neregistrovaná/ý - Janča | 23.05.2016
Ahojky, mám taky zájem? Kde v Praze? a která agentura? Povíš o to víc?

v Praze makup institut, sídlí na Korunní, já sem sama tam absolvovala několík kurzů

Neregistrovaná/ý - Janča

23.05.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 01.05.2016
Rozhodně vybírej podle referencí. A taky účasti na různých akcí, třeba módní přehlídky a podobně. Dobré kurzy dělají třeba v Praze

Ahojky, mám taky zájem? Kde v Praze? a která agentura? Povíš o to víc?

Neregistrovaná/ý - Dana

01.05.2016

Neregistrovaná/ý - Dee | 25.04.2016
Ahoj děvčata, zkoušely ste některá profesionální vyzážistický kurz? Podle čeho ste si vybírali?

Rozhodně vybírej podle referencí. A taky účasti na různých akcí, třeba módní přehlídky a podobně. Dobré kurzy dělají třeba v Praze

Neregistrovaná/ý - Dee

25.04.2016

Ahoj děvčata, zkoušely ste některá profesionální vyzážistický kurz? Podle čeho ste si vybírali?

Neregistrovaná/ý - Magdalena

14.04.2016

Ahoj osobně ano. Po rozchodu s přítelem se kterým sem byla 11 ket to prostě chtělo změnu. Nejdřív jsem změnila vzhled a pak celý svůj život. Nakonec mě to tak inspirovalo, že jsem sama vyzážistkou

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Masové kuličky s kapustou

Masové kuličky s kapustou

1 hlas
1h a 15min 599 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka s květákem

21 hlasů
40min 262kJ 88 Kč

Hustá polévka s květákem, která zasytí.

Ananasový salát

13 hlasů
20min 819kJ 80 Kč

Recept na lehký, zdravý a osvěžující salát.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více