Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Michala

02.12.2019

Letos jsem plno krásných věcí nakoupila na notino

Neregistrovaná/ý - Jitka

01.12.2019

Máte zkušenost s ddc dna center?

Neregistrovaná/ý - Květa

30.11.2019

Já mohu doporučit cihličky-pro-dětičky.Děti je prostě milují.Super vánoční dárek

Neregistrovaná/ý - Hermina

29.11.2019

Dobrý den, hledám kvalitní sadu nádobí. Jako vím, že není problém ji sehnat, na trhu je jich plno. Otázka však je, jaká je dobrá, která je lepší a která nejlepší. Jakou máte doma vy? A jste sní spokojené?

Neregistrovaná/ý - Zuzana

25.11.2019

Nakupujete někdo na rosepharma? Viděla jsem nějaký jejich sprej, ale nevím jestli funguje.

Neregistrovaná/ý - Petra

25.11.2019

Mě se nejvíce osvědčil pinio nasal sprej.

Neregistrovaná/ý - Věra

24.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 21.11.2019
Vitamíny bych doporučila. Posilovat imunitu, já kupuji na perla zdraví a nejsme v tomto počasí nemocní.

Které tam kupujete? Nebo to nějak střídáte?

Neregistrovaná/ý - Nina

21.11.2019

Neregistrovaná/ý - Věra | 28.10.2019
Co byste poradili na imunitu a hlavně, když vás potom chytne nachlazení na rýmu atd.

Vitamíny bych doporučila. Posilovat imunitu, já kupuji na perla zdraví a nejsme v tomto počasí nemocní.

Neregistrovaná/ý - Věra

28.10.2019

Co byste poradili na imunitu a hlavně, když vás potom chytne nachlazení na rýmu atd.

Neregistrovaná/ý - Mirka

27.09.2019

Neregistrovaná/ý - Odeta | 22.09.2019
Ahoj, doplňky se já osobně cpu celý život a nemocná sem max. jednou do roka. Takže za mě spokojenost. Hlavně teda beru na imunitu a taky déčko si doplňuju

A to déčko si doplňujete čím?

Neregistrovaná/ý - Odeta

22.09.2019

Neregistrovaná/ý - Mirka | 16.09.2019
Berete doplňky stravy?

Ahoj, doplňky se já osobně cpu celý život a nemocná sem max. jednou do roka. Takže za mě spokojenost. Hlavně teda beru na imunitu a taky déčko si doplňuju

Neregistrovaná/ý - Mirka

16.09.2019

Berete doplňky stravy?

Neregistrovaná/ý - Bony

02.09.2019

Zdravím, budu se za pár měsíců vdávat a hledám dobrý salon kde se nechat učesat. Zaujal mě salon hotstyle, máte tady s česáním nebo prodlužováním zkušenost? Budu chtít i prodloužit, mám svoje vlasy krátké a svatební účes chci s dlouhými vlasy

Neregistrovaná/ý - Coco

01.09.2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 29.08.2019
Mám ozkoušený maxulen.Je to super doplněk na zvýšení hladiny testosteronu.Uvidíš, že bude přítel velice spokojený.

Super děkuju

Neregistrovaná/ý - Lenka

30.08.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 26.08.2019
Jestli ti mohu poradit tak se mrkni na internet a objednej si to tam ať nemusíš nikam chodit.

Já ale nevím kde.Moc na internetu neumím dělat.

Neregistrovaná/ý - Simona

29.08.2019

Neregistrovaná/ý - Coco | 24.08.2019
Ahoj nemáte někdo nějaké zkušenosti s doplňky stravy do posilovny?Chci udělat radost svému příteli a něco mu koupit na růst svalové hmoty

Mám ozkoušený maxulen.Je to super doplněk na zvýšení hladiny testosteronu.Uvidíš, že bude přítel velice spokojený.

Neregistrovaná/ý - Alexandra

26.08.2019

Neregistrovaná/ý - Coco | 24.08.2019
Ahoj nemáte někdo nějaké zkušenosti s doplňky stravy do posilovny?Chci udělat radost svému příteli a něco mu koupit na růst svalové hmoty

Neregistrovaná/ý - Nina

26.08.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 22.08.2019
Ahoj holky, zařizuji si kancelář a nevím kde si koupit nějakou dobrou židli.

Jestli ti mohu poradit tak se mrkni na internet a objednej si to tam ať nemusíš nikam chodit.

Neregistrovaná/ý - Coco

24.08.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka

22.08.2019

Ahoj holky, zařizuji si kancelář a nevím kde si koupit nějakou dobrou židli.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Salát s čerstvým fenyklem

Salát s čerstvým fenyklem

12 hlasů
15min 343 kJ 56 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s bylinkami

8 hlasů
1h a 5min 644kJ 145 Kč

Kuře pečené s bylinkami a citróny.

Grilované jehněčí kotlety

6 hlasů
3h a 20min 800kJ 150 Kč

marinované,grilované jehněčí kotlety nejen na velikonoční...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více