Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Lifting obličeje

Mončičáček 11. 05. 2014

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Neregistrovaná/ý - Ilona

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Nikola | 01.03.2019
Ilono jaké vám před touto liposukcí dělali předoperační vyšetření? A jak dlouho jste se hojila po zákroku?

Před zákrokem mi jenom vzali krev a udělali ekg. Jinak rekonvalescence trvala celkem tři týdny

Neregistrovaná/ý - Ema

02.03.2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 26.02.2019
Ráda bych na tento zákrok v Brně... co Justan byl u něj někdo?

Byla sem u něj na plastice jednou a za mě sem spokojená. Plastiku mi dělal v Effect clinic

Neregistrovaná/ý - Nikola

01.03.2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 24.02.2019
Nechala jsem si udělat liposukci podbradku před pár měsíci u Pilky na klinice Aesthevita. Zkušenost i za mne výborná

Ilono jaké vám před touto liposukcí dělali předoperační vyšetření? A jak dlouho jste se hojila po zákroku?

Neregistrovaná/ý - Dominika

26.02.2019

Ráda bych na tento zákrok v Brně... co Justan byl u něj někdo?

Neregistrovaná/ý - Alice

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Sara | 23.02.2019
Opravdu? No o tom jsem jeste neslysela, to budu rada kdyz se mi plet bude lepe hojit.

Sara: Ano,kvuli te rychlosti a lepsimu hojeni jsem do toho sla

Neregistrovaná/ý - Ilona

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Stanislava | 21.02.2019
Na termínu sme se dohodli po telefonu, vstříc mi určitě vyšli. Na konzultaci jsem mluvila s plastikem. Jinak musím říci že velmi pěkná klinika

Nechala jsem si udělat liposukci podbradku před pár měsíci u Pilky na klinice Aesthevita. Zkušenost i za mne výborná

Neregistrovaná/ý - Sara

23.02.2019

Opravdu? No o tom jsem jeste neslysela, to budu rada kdyz se mi plet bude lepe hojit.

Neregistrovaná/ý - Stanislava

21.02.2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 17.02.2019
Ohledně konzultace, vyšli vám nějak vstříc s termínem? Jinak s kým jste na té konzultaci mluvila?

Na termínu sme se dohodli po telefonu, vstříc mi určitě vyšli. Na konzultaci jsem mluvila s plastikem. Jinak musím říci že velmi pěkná klinika

Neregistrovaná/ý - Alice

19.02.2019

Sara: Ano a existuje i neco lepsiho nez chemicky peeling, lidove se tomu rika "holywood" peeling, ma ucinnost asi 3 chem. peelingu a plet neni poskozena.

Neregistrovaná/ý - Helena

17.02.2019

Neregistrovaná/ý - Stanislava | 12.02.2019
S klinikou mám nedávnou zkušenost, byla sem na operaci očních víček. Starali se o mě na klinice moc hezky

Ohledně konzultace, vyšli vám nějak vstříc s termínem? Jinak s kým jste na té konzultaci mluvila?

Neregistrovaná/ý - Sara

16.02.2019

Da se "vypnout" plet i chemickym peelingem? Mam z neho docla strach, nechci aby se mi pak plet dlouho hojila, ale zase na druhou stranu jsem cetla skleve vysledky.

Neregistrovaná/ý - Stanislava

12.02.2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 09.02.2019
Podstoupil někdo facelift na této klinice? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2091-lifting-obliceje-facelift

S klinikou mám nedávnou zkušenost, byla sem na operaci očních víček. Starali se o mě na klinice moc hezky

Neregistrovaná/ý - Nikola

12.02.2019

Ja osobne jsem na tom nebyla ale kolegynka z prace ano, zde amarylliscentrum.cz, chvalila si to tam a vysledek? Skvělý.

Neregistrovaná/ý - Korin

10.02.2019

Holky byla jste některá z vás na mezonitích? Slyšela jsem že je to dobrá aplikace na vrásky. Opravdu vypíná pleť a vyhlazuje vrásky.

Neregistrovaná/ý - Markéta

09.02.2019

Viky: Jasny ze vim oc jde :) dla sepri osetreni akce a nahrazuje jakoby 3-4 chemické peelingy, ovšem pleť se neloupe ani se nikterak neporaní, ale významně regeneruje a hojí...takzena akne to nej!

Neregistrovaná/ý - Helena

09.02.2019

Podstoupil někdo facelift na této klinice? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2091-lifting-obliceje-facelift

Neregistrovaná/ý - Viky

06.02.2019

K nim se sestra chysta na "holywood" peeling, nevis oc jde? Nejsou to vyhozeny penize?

Neregistrovaná/ý - Markéta

31.12.2018

Myslím si, že mnohem efektivnější je aplikace mezonití a jestli jsi z Prahy tak profíci jsou na to tady www.amarylliscentrum.cz

Neregistrovaná/ý - Katka

18.12.2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 18.12.2018
V Praze mají fakt nádherné svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/, doporučuji se tam zajít podívat, hezčí svatební šaty jsem jinde nenašla.

Tak jsem se byla dívat v tom svatebním salonu Nuance a mají tam opravdu nádherné svatební šaty, moc vám děkuji za tuto radu.

Neregistrovaná/ý - Martina

18.12.2018

Neregistrovaná/ý - Katka | 10.12.2018
Holky prosím, poradíte mi, kde bych mohla sehnat pěkné svatební šaty? v Praze?

V Praze mají fakt nádherné svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/, doporučuji se tam zajít podívat, hezčí svatební šaty jsem jinde nenašla.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Citrónová polévka

Citrónová polévka

13 hlasů
45min 247 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka s květákem

21 hlasů
40min 262kJ 88 Kč

Hustá polévka s květákem, která zasytí.

Ananasový salát

13 hlasů
20min 819kJ 80 Kč

Recept na lehký, zdravý a osvěžující salát.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více