Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ohřívač lahví

Kacinka16 19. 08. 2014

Máte někdo zkušenosti s tím ohřívačem láhví? http://www.alenkaobchod.cz/detail/univerzalni-ohrivac-lahvi-premium/ ? Moje sestra má dvojčátka a bohužel žádné mlíko, tak by se jí to mohlo hodit :-/ :)

Neregistrovaná/ý - Jana

20.07.2019

Holky tak teď nevím jestli si mám pro malou pořídit ohřívačku kojeneckého mléka, nebo rovnou ten přístroj na přípravu kojeneckého mléka?

Neregistrovaná/ý - Naďa

25.03.2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 23.03.2019
Já si ji budu kupovat z trendy baby, ale když se podíváš na jejich stránky, tak tam mají kompletní seznam prodejnců :) www.tommeetippee.cz/#m_kde_nakoupit

Děkuji moc, tak to si budu muset do Brna do Funbaby, protože tady u nás toho moc není a značku TT tu vůbec nemají.

Neregistrovaná/ý - Linda

23.03.2019

Neregistrovaná/ý - Naďa | 22.03.2019
Kde ji budeš kupovat jestli se můžu zeptat ? Dívala jsem se tady u nás a neviděla jsem ji tu na obchodě :(

Já si ji budu kupovat z trendy baby, ale když se podíváš na jejich stránky, tak tam mají kompletní seznam prodejnců :) www.tommeetippee.cz/#m_kde_nakoupit

Neregistrovaná/ý - Naďa

22.03.2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 19.03.2019
Ta ohřívačka je super akorát přemýšlím jestli spíš nepořídím ten přístroj na přípravu mléka Perfect prep. Hrozně mě zaujalo to, že mi to připraví mlíčko do dvou minut v teplotě akorát pro miminko, přefiltruje si to vodu, no vypadá to úžasně, takže spíš pořídím teď tohle a pak jak budou aktuální příkrmy, tak koupím tu ohřívačku na skleničky.

Kde ji budeš kupovat jestli se můžu zeptat ? Dívala jsem se tady u nás a neviděla jsem ji tu na obchodě :(

Neregistrovaná/ý - Linda

19.03.2019

Ta ohřívačka je super akorát přemýšlím jestli spíš nepořídím ten přístroj na přípravu mléka Perfect prep. Hrozně mě zaujalo to, že mi to připraví mlíčko do dvou minut v teplotě akorát pro miminko, přefiltruje si to vodu, no vypadá to úžasně, takže spíš pořídím teď tohle a pak jak budou aktuální příkrmy, tak koupím tu ohřívačku na skleničky.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

26.02.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 25.02.2019
Myslíš tuhle? https://www.trendybaby.cz/tommee-tippee-ohrivacka-kojeneckych-lahvi-c2n-cerna.

Ano mám přesně tuhle ohřívačku

Neregistrovaná/ý - Petra

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 25.02.2019
S nim mam také dobře zkusenosti, tak vrele doporucuji.

Myslíš tuhle? https://www.trendybaby.cz/tommee-tippee-ohrivacka-kojeneckych-lahvi-c2n-cerna.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 13.02.2019
Vysoce kvalitni ohrivac kojeneckych lahvicek je od Tommee Tippee.

S nim mam také dobře zkusenosti, tak vrele doporucuji.

Neregistrovaná/ý - Petra

14.02.2019

S jakým ohřívačem láhví máte dobrou zkušenost, je jich na trhu tolik, že nevím jaký vybrat.

Neregistrovaná/ý - Jana

13.02.2019

Vysoce kvalitni ohrivac kojeneckych lahvicek je od Tommee Tippee.

Neregistrovaná/ý - Ancaa

31.01.2019

A jaké mléko dáváte? Mě syn nechtěl moc pít a zvracel, pak jsme změnili mléko a všechno se spravilo

Neregistrovaná/ý - Sabina

28.01.2019

Ano má jako jediný mléčný tuk a je nejvíce podobný mateřskému https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Neregistrovaná/ý - Erika

27.01.2019

Ne ten nemáme, je lepší než jiné?

Neregistrovaná/ý - Sabina

26.01.2019

Neregistrovaná/ý - Erika | 25.01.2019
Potřebovala bych radu, jaké mléko kupujete pro kojence? Syna hrozně trápí bříško i přes probiotika

A jaké máte? Asi ne sunar.

Neregistrovaná/ý - Erika

25.01.2019

Potřebovala bych radu, jaké mléko kupujete pro kojence? Syna hrozně trápí bříško i přes probiotika

Eiska

23.01.2015

No nevadí, však já si poradím :D Už jsem to stejně objednala :D

Bohužel, zrovna s doplňkem stravy zkušenosti nemám…

Eiska

24.12.2014

A doplněk stravy jste tam taky třeba objednávali? Nebo kdekoliv na internetě :)

To mu ale nejspíš nevysvětliš, jsou jak malí kluci :D

VerčaZ

14.12.2014

No mě to ani nepřekvapuje, když jsem to teď donesla domů tak se zlobil, že to není pro něj. Hold už na to nemá roky.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Rajčatový salát s koriandrem

Rajčatový salát s koriandrem

11 hlasů
20min 170 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečené kuřecí kousky

21 hlasů
60min 865kJ 115 Kč

Recept na kuřecí kousky s bylinkami.

Pstruzi na mandlích

11 hlasů
50min 949kJ 293 Kč

Rybí maso je velmi zdravé, proto bychom ho měli jíst č...

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více