Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ohřívač lahví

Kacinka16 19. 08. 2014

Máte někdo zkušenosti s tím ohřívačem láhví? http://www.alenkaobchod.cz/detail/univerzalni-ohrivac-lahvi-premium/ ? Moje sestra má dvojčátka a bohužel žádné mlíko, tak by se jí to mohlo hodit :-/ :)

Neregistrovaná/ý - EliškaJ

16.04.2020

Neregistrovaná/ý - Jana | 13.02.2019
Vysoce kvalitni ohrivac kojeneckych lahvicek je od Tommee Tippee.

Souhlasím! Skvěle se ním pracuje a žádný problém :) Kamarádka teď vybírala podle tohohle https://www.arecenze.cz/ohrivace-kojeneckych-lahvi/#intro článku, šla do něj taky a taky spokojená :)

Neregistrovaná/ý - Jana

20.07.2019

Holky tak teď nevím jestli si mám pro malou pořídit ohřívačku kojeneckého mléka, nebo rovnou ten přístroj na přípravu kojeneckého mléka?

Neregistrovaná/ý - Naďa

25.03.2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 23.03.2019
Já si ji budu kupovat z trendy baby, ale když se podíváš na jejich stránky, tak tam mají kompletní seznam prodejnců :) www.tommeetippee.cz/#m_kde_nakoupit

Děkuji moc, tak to si budu muset do Brna do Funbaby, protože tady u nás toho moc není a značku TT tu vůbec nemají.

Neregistrovaná/ý - Linda

23.03.2019

Neregistrovaná/ý - Naďa | 22.03.2019
Kde ji budeš kupovat jestli se můžu zeptat ? Dívala jsem se tady u nás a neviděla jsem ji tu na obchodě :(

Já si ji budu kupovat z trendy baby, ale když se podíváš na jejich stránky, tak tam mají kompletní seznam prodejnců :) www.tommeetippee.cz/#m_kde_nakoupit

Neregistrovaná/ý - Naďa

22.03.2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 19.03.2019
Ta ohřívačka je super akorát přemýšlím jestli spíš nepořídím ten přístroj na přípravu mléka Perfect prep. Hrozně mě zaujalo to, že mi to připraví mlíčko do dvou minut v teplotě akorát pro miminko, přefiltruje si to vodu, no vypadá to úžasně, takže spíš pořídím teď tohle a pak jak budou aktuální příkrmy, tak koupím tu ohřívačku na skleničky.

Kde ji budeš kupovat jestli se můžu zeptat ? Dívala jsem se tady u nás a neviděla jsem ji tu na obchodě :(

Neregistrovaná/ý - Linda

19.03.2019

Ta ohřívačka je super akorát přemýšlím jestli spíš nepořídím ten přístroj na přípravu mléka Perfect prep. Hrozně mě zaujalo to, že mi to připraví mlíčko do dvou minut v teplotě akorát pro miminko, přefiltruje si to vodu, no vypadá to úžasně, takže spíš pořídím teď tohle a pak jak budou aktuální příkrmy, tak koupím tu ohřívačku na skleničky.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

26.02.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 25.02.2019
Myslíš tuhle? https://www.trendybaby.cz/tommee-tippee-ohrivacka-kojeneckych-lahvi-c2n-cerna.

Ano mám přesně tuhle ohřívačku

Neregistrovaná/ý - Petra

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 25.02.2019
S nim mam také dobře zkusenosti, tak vrele doporucuji.

Myslíš tuhle? https://www.trendybaby.cz/tommee-tippee-ohrivacka-kojeneckych-lahvi-c2n-cerna.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 13.02.2019

S nim mam také dobře zkusenosti, tak vrele doporucuji.

Neregistrovaná/ý - Petra

14.02.2019

S jakým ohřívačem láhví máte dobrou zkušenost, je jich na trhu tolik, že nevím jaký vybrat.

Neregistrovaná/ý - Jana

13.02.2019

Neregistrovaná/ý - Ancaa

31.01.2019

A jaké mléko dáváte? Mě syn nechtěl moc pít a zvracel, pak jsme změnili mléko a všechno se spravilo

Neregistrovaná/ý - Sabina

28.01.2019

Ano má jako jediný mléčný tuk a je nejvíce podobný mateřskému https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Neregistrovaná/ý - Erika

27.01.2019

Ne ten nemáme, je lepší než jiné?

Neregistrovaná/ý - Sabina

26.01.2019

Neregistrovaná/ý - Erika | 25.01.2019
Potřebovala bych radu, jaké mléko kupujete pro kojence? Syna hrozně trápí bříško i přes probiotika

A jaké máte? Asi ne sunar.

Neregistrovaná/ý - Erika

25.01.2019

Potřebovala bych radu, jaké mléko kupujete pro kojence? Syna hrozně trápí bříško i přes probiotika

Eiska

23.01.2015

No nevadí, však já si poradím :D Už jsem to stejně objednala :D

Bohužel, zrovna s doplňkem stravy zkušenosti nemám…

Eiska

24.12.2014

A doplněk stravy jste tam taky třeba objednávali? Nebo kdekoliv na internetě :)

To mu ale nejspíš nevysvětliš, jsou jak malí kluci :D

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Chřest s pestem a novými bramborami

Chřest s pestem a novými bramborami

3 hlasy
55min 706 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové závitky s datlemi

7 hlasů
45min 868kJ 145 Kč

Vepřové plátky naplněné kouskem datlí

Polévka s mrkví a mozzarellou

16 hlasů
45min 368kJ 85 Kč

Tato pestrá polévka bude chutnat především dětem.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více