Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Bělení zubů

Tichavka 26. 11. 2014

ahojky, chci se zeptat jestli mi prosim nedoporucite nejakou dobrou znacku pasty, ktera by mi pomohla aspon trosku vybelit zuby? Piji hodne kavu a caj tak mam zuby takove nazloutle a rozhodla jsem se s tim neco zacit delat :-D kuji

Neregistrovaná/ý - LenkaS

27.07.2020

U bělící zubní pasty mi dost vyhovuje to, že si zuby vyčistím v klidu doma, nikdo mi nemusí pohlídat děti abych někam mohla docházet a výsledky jsou fajn.

Neregistrovaná/ý - Vivien

10.07.2020

Ano, tu používáme doma taky a jsme spokojeni. Máme pro dospělé a dcera má od nich dětskou pastu. I kartáčky.

Neregistrovaná/ý - Markéta

07.06.2020

Já používám pastu od R.O.C.S je bělící a hlavně bez floru a parabenu.

Neregistrovaná/ý - Kacka

30.04.2018

Neregistrovaná/ý - Ivana | 27.04.2018
Jasne ja objednavam pastu. :) kupuju z notina, za dobrou cenu, obcas jsou na ni i akce a vyplati se to

Dekuji moc, tak ja se na to notino mkrnu.

Neregistrovaná/ý - Ivana

27.04.2018

Neregistrovaná/ý - Kacka | 25.04.2018
Ahoj ma nekdo zkusenosti s belici pastou od blanx? Diky predem za nazory a zkusenosti

Jasne ja objednavam pastu. :) kupuju z notina, za dobrou cenu, obcas jsou na ni i akce a vyplati se to

Neregistrovaná/ý - Kacka

25.04.2018

Ahoj ma nekdo zkusenosti s belici pastou od blanx? Diky predem za nazory a zkusenosti

Neregistrovaná/ý - Barbara

25.01.2018

Neregistrovaná/ý - Lucka | 22.01.2018
Já jsem začala používat zubní pastu www.herbadent.cz/zubni-pasty/bylinna-zubni-pasta-s-zensenem-herbadent-homeo-100-g/ a mám daleko lépe vyčištěné zuby než po těch levných zubních pastách.Je také pro malé děti a používáme ji celá rodina.

Mám ji doma také a je vynikající.Výborná chuť a kvalita.

Neregistrovaná/ý - petra Zizková

25.01.2018

objednávám tohle https://www.nazuby.cz/belici-zubni-pasty a jsem spokojená

Neregistrovaná/ý - Lucka

22.01.2018

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 21.01.2018
Ahoj také bych uvítala nějakou kvalitní zubní pastu.

Já jsem začala používat zubní pastu www.herbadent.cz/zubni-pasty/bylinna-zubni-pasta-s-zensenem-herbadent-homeo-100-g/ a mám daleko lépe vyčištěné zuby než po těch levných zubních pastách.Je také pro malé děti a používáme ji celá rodina.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

21.01.2018

Ahoj také bych uvítala nějakou kvalitní zubní pastu.

Neregistrovaná/ý - Hana P.

24.10.2016

Neregistrovaná/ý - Anicka | 18.10.2016
Ja pouzivam spise belici pastu nez nejake jine prostredky, objednavam si je z internetove drogerky

A mohu se zeptat z jake internetove drogerky si je objednavate prosim? dekuji

Neregistrovaná/ý - Anicka

18.10.2016

Ja pouzivam spise belici pastu nez nejake jine prostredky, objednavam si je z internetove drogerky

Neregistrovaná/ý - betinka

28.11.2015

Neregistrovaná/ý - Jolana | 27.11.2015
Já bělím tak 1x do měsíce maximálně, abych si neničila sklovinu. A do toho občas nějaké ty babské rady.

Tak to ještě dobrý interval. Sice chci mít dobré zoubky, ale ne na úkor zdraví. A podařilo se někdy některé dosáhnout až nepřirozeného efektu díky bělícím přípravkům? Zajímalo by mě, jestlo je to vůbec možné u domácího bělení zubů. :)

Neregistrovaná/ý - Jolana

27.11.2015

Karkoolka11 | 26.11.2015
A jak dlouho vám většinou ten efekt bílých čistých zubů vydrží? :)

Já bělím tak 1x do měsíce maximálně, abych si neničila sklovinu. A do toho občas nějaké ty babské rady.

A jak dlouho vám většinou ten efekt bílých čistých zubů vydrží? :)

Neregistrovaná/ý - rose

23.11.2015

to jo, některé můžou být něpříjemné a dráždit. Takže pozor na to. Ale ty kvaltinější by to neměly dělat prej a na parfums se dá z čeho vybírat.

Neregistrovaná/ý - agátka

21.11.2015

o této značce jsem slyšela a cenově ještě vychází dobře. Ale asi si tam vyberu nějakou levnější nejdřív, na zkoušku. Uvidím, co mit o vůbec udělá s dásněmi. :)

Neregistrovaná/ý - Pavlínka

18.11.2015

Teď jsem měla naposledy tuhle Yotuel: http://www.parfums.cz/yotuel/7-hours-belici-kura-na-zuby/ Možná ale půjde příště i do nějaké dražší, i když tato taky splnila účel. :)

Neregistrovaná/ý - Bětka

16.11.2015

Neregistrovaná/ý - Pavlínka | 13.11.2015
Zdravím, s pastami moc zkušenosti nemám, prej jsou stejně jen na krátkodobý efekt. Dobré zkušenosti mám ale s bělícími kúrami. :)

Ahoj, můžu se zeptat o jaký výrobek se přesně jednalo? Na internetu jsem těch bělících kúr našla hodně, taknevím. Díky. :)

Neregistrovaná/ý - Pavlínka

13.11.2015

Zdravím, s pastami moc zkušenosti nemám, prej jsou stejně jen na krátkodobý efekt. Dobré zkušenosti mám ale s bělícími kúrami. :)

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Hovězí wok

Hovězí wok

12 hlasů
35min 709 kJ 155 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát s kdoulovou omáčkou

13 hlasů
45min 555kJ 145 Kč

Candát má skvělé maso. Jak ho připravit tak, aby bylo ...

Čočková polévka se sýrem

11 hlasů
40min 502kJ 125 Kč

Velmi sytá polévka, kterou podávejte jako hlavní chod.

Poradny

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Nezapočítali mi dobu studia pro nárok na PPM, co dělat?

Dobrý den, Terezo,podle § 32 odst. 4 zákona o nemocenském pojištění se do doby účasti na pojištěn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více