Diskuse na téma máte někdo zkušenosti s operací horních víček?

17. 03. 2010 | Plastická chirurgie

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak dlouho se můžu nalíčit? díky za zkušenosti

oto 28.12.2020

ne

Jindřiška 27.03.2019

Holky, kam v Paze zajít do estetického centra na operaci očních víček? Mám je povyslé a zajímalo by mě zda máte nějakou zkušenost. Kde jste byli poradíte mě děkuji.

Linda Jindřiška 06.04.2020

Když bych na něco tak velkého šla, tak bych si vybrala určitě altos kliniku, protože když jsem se na internetu dívala na před a po, tak to je úžasné co dovedou.

Leona 23.03.2019

S dovolením se vložím do diskuze. V poslední době jsem četla hodně dobré recenze na Amaryllis centrum a paní doktorku Takácsovou, ke které jsem se objednala a podstoupila u ní aplikaci mezonití a musím říct, že takový výsledek jsem ani ve snu nečekala. Je to opravdu neuvěřitelné co se pomocí této metody dá docílit a o jak moc člověk vypadá lépe. Takže za mě obrovské díky jak za doporučení, tak hlavně paní doktorce Takácsové.

Gabriela 30.10.2018

Nevíte jaký efekt mají mezonitě a jestli je výsledek srovnatelný s klasickou operací ?

Daniela Gabriela 19.01.2019

S jakou klasickou operací myslíš ? Mezonitě se nedají považovat za operaci, nanese se akorát znecitlivující krém a všechno se dělá při vědomí, kdežto když jdeš na operaci, tak tě uspávají. Pokud chceš něco šetrnějšího, tak pak je ještě ošetření fokusovaným ultrazvukem. Můžu ti tady nechat odkaz kde ho dělají www.amarylliscentrum.cz

Gabriela Daniela 10.02.2019

Tou operací jsem myslela výplně. Ty se dělají pod narkózou ne ?

Anička 30.11.2016

a nechces zkusit zpravit ocní vícka bez skalpelu? moje mamka na tom byla a rozhodne do ni nerezali a i tak je má krásne upravené

Mizerová Jana 22.11.2016

Prosím nevíte nekdo, jestli se dá pořídit něco jako poukaz za operaci vícek v perfect clinic? uvazujeme, ze dáme na Vánoce jako dárek :-)

Karolina Mizerová Jana 25.11.2016

Oni ti rádi odpoví, zkus se jich primo zeptat. Ale urcite nejaká moznost bude. pak dej vedet.

Mizerová Jana Karolina 29.11.2016

Tak jsem do perfect clinic volala a tam mi rekli, ze voucher urcite není problém, potesilo me to, ze nemusíme nic vymýlet

Olina 18.09.2016

Nasi maminu spise trapi vrasky v okoli oci tak jsem ji nasli kliniku dermastar.cz, tak uvidime jak bude s vysledkem spokojena.

andrea 12.09.2016

Ahojky mrkni na http://www.perfectclinic.cz/ skvela klinika

hanule andrea 19.09.2016

Hele a nemas nekoho kdo ma zkusenosti u nich s liposukci? premyslim nad laserovou prave

Olina hanule 23.09.2016

No poptam se ale myslim ze hodne holek se zkusenosti od nich najdes prave tady :) byla jsi uz u nich na konzultaci?

Lenka Olina 26.10.2016

Ahojky, jak to dopadlo. Nemáš někoho se zkušeností slim lipo? Četla jsem o tom a začínám nad tím vážně přemýšlet :) děkuji moc

Klárka Lenka 29.10.2016

Ahoj, já jsem byla po porodu na laserové liposukci a musím říct, že nelituju, pan doktor v Perfect Clinik odvedl fakt perfektní práci :) A jsem překvapena, čekala jsem, že to bude víc bolet

Lenka Klárka 30.10.2016

Fakt? Tak to je fajn..Asi si to nadělím k Ježíškovi, děkuju :)

Klárka Lenka 30.10.2016

jj :) jako otok byl větší, ale rekonvalescence byla vcelku rychlá .. určitě do toho běž :)

Kia 25.08.2016

cauky,chci moc a moc podekovat za doporuceni na tohoto plastickeho chirurga (www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz) obrovska spokojenost snim

Romana Kia 26.09.2016

Zdravím, na plastice čeho jste u něj byla jestli se můžu zeptat?

Kia Romana 09.10.2016

cauky.byla jsem konkretne na operaci hornich vicek a s operaci jsem moc spokojena.Pan doktor odvedl opravdu skvelou praci semnou:-)

Kovaříková 17.05.2016

Po čerstvé zkušnosti vřele doporučuji tuto kliniku http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Daňková Kovaříková 26.05.2016

Dobrý den, ta konzultace na kterou se objednává u toho plastika je zdarma?

Cci 17.04.2016

A co nejake vypnuti pleti? Me trapi aj trochu kruhy pod ocima a vrasky v okoli oci, myslite ze je na tohle dobry injekce botulotoxinem? Mohlo by ne pro vyplneni tech vrasek?

Kamila 24.03.2016

Byl jste nekdo v perfect clinic? Kamaradka by chtela na plastiku tech ocnich vicek, ale nikdo v okoli nema zadne zkusenosti, diky

Nina Kamila 25.03.2016

Na operaci horních víček jsem byla v surgal clinic, můžu doporučit.

Medina 25.02.2016

Byla jsem nedávno na liposukci u pana doktora Justana v brně a můžu vám ho holky všem doporučit!! Je to výborný doktor a člověk,moc mi pomohl a to nejen zákrokem ale i psychicky.

Jitka 17.01.2016

Holky a co v Praze kam by jste mi doporucili jit?

Liduš Jitka 25.01.2016

Já jsem byla na plastice víček u pana doktora Ondrejky. Působí teď na soukromé klinice Medicom, pobočku mají v centru na Spálené: http://www.medicomvip.cz/kontakt/medicom-clinic-praha Taky jde objednat na konzultaci předem, za kterou jsem nic neplatila. Mají tam víc doktorů, já byla u tohodle na doporučení známé.

Karolina 14.12.2015

Je nekdo koho by jste mi doporucili v Praze?

Renča 08.12.2015

Jak se dá k tomu Justanovi objednat? Jde to nějak online??? Nebo musím zajít osobně?

Jolana Renča 12.12.2015

Můžete si normálně přes stránky sjednat konzultaci :) Stačí na www.justan.cz dát sjednat konzultaci, vyplníte jméno, email a zprávu a je to :)

Renča Jolana 21.12.2015

Našla jsem ho i na plasticka-esteticha-chirurgie.cz, za stránky díky moc objednám se po novém roce a uvidím :)

Bára Renča 27.12.2015

Effect clinic doporučuji, je tam velmi sympatické prostředí a milý personál. Byla jsem na plastice prsou, nádherné pokojíčky, fakt útulný :-))

Mahnálová Bára 09.01.2016

Kde to je to effect clinic? už jsem o nich slyšela že tam je to dobrý,ženský si to hodně chválej v diskuzích na internetu:-)

Bára Mahnálová 11.01.2016

Je to na palackýho v brně kousek od městského úřadu,není těžké to najít :) http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/8/kontaktujte-nas/

Jolana 25.11.2015

Chtěla bych poděkovat za doporučení na doktora Justana, narazila jsem na něj v této diskuzi a díky výborným recenzím na něj a na kliniku nejen tady ale i v jiných diskuzích jsem se k němu objednala také na zákrok, držte palce :)

Albinka 23.11.2015

Neluska: Ano ja to tam znam, zrovna planujeme tam mamce k Vanocum zaplatiti zakrok :-)

OlinkaO 10.11.2015

Byla jsem na operaci horních víček u Ivana Justana http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/12/plasticke-operace/

Niki OlinkaO 19.11.2015

Jak dlouho trvalo než se vám ta víčka zahojila po operaci? A byla jste teda spokojená?

OlinkaO Niki 23.11.2015

Dlouho ne, není to složitý zákrok.Hlavně když máte dobrého plastika tak se není čeho bát. Já jsem s výsledkem úplně spokojená,nemám co vytknout:)

Neluska 05.11.2015

Teta byla moc spokojena na klinice v Praze u pani Páralové, znate to tam nekdo? :-) :-)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat