Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma máte někdo zkušenosti s operací horních víček?

anna 17. 03. 2010

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak dlouho se můžu nalíčit? díky za zkušenosti

Neregistrovaná/ý - Linda

06.04.2020

Neregistrovaná/ý - Jindřiška | 27.03.2019
Holky, kam v Paze zajít do estetického centra na operaci očních víček? Mám je povyslé a zajímalo by mě zda máte nějakou zkušenost. Kde jste byli poradíte mě děkuji.

Když bych na něco tak velkého šla, tak bych si vybrala určitě altos kliniku, protože když jsem se na internetu dívala na před a po, tak to je úžasné co dovedou.

Neregistrovaná/ý - Jindřiška

27.03.2019

Holky, kam v Paze zajít do estetického centra na operaci očních víček? Mám je povyslé a zajímalo by mě zda máte nějakou zkušenost. Kde jste byli poradíte mě děkuji.

Neregistrovaná/ý - Leona

23.03.2019

S dovolením se vložím do diskuze. V poslední době jsem četla hodně dobré recenze na Amaryllis centrum a paní doktorku Takácsovou, ke které jsem se objednala a podstoupila u ní aplikaci mezonití a musím říct, že takový výsledek jsem ani ve snu nečekala. Je to opravdu neuvěřitelné co se pomocí této metody dá docílit a o jak moc člověk vypadá lépe. Takže za mě obrovské díky jak za doporučení, tak hlavně paní doktorce Takácsové.

Neregistrovaná/ý - Gabriela

10.02.2019

Neregistrovaná/ý - Daniela | 19.01.2019
S jakou klasickou operací myslíš ? Mezonitě se nedají považovat za operaci, nanese se akorát znecitlivující krém a všechno se dělá při vědomí, kdežto když jdeš na operaci, tak tě uspávají. Pokud chceš něco šetrnějšího, tak pak je ještě ošetření fokusovaným ultrazvukem. Můžu ti tady nechat odkaz kde ho dělají www.amarylliscentrum.cz

Tou operací jsem myslela výplně. Ty se dělají pod narkózou ne ?

Neregistrovaná/ý - Daniela

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Gabriela | 30.10.2018
Nevíte jaký efekt mají mezonitě a jestli je výsledek srovnatelný s klasickou operací ?

S jakou klasickou operací myslíš ? Mezonitě se nedají považovat za operaci, nanese se akorát znecitlivující krém a všechno se dělá při vědomí, kdežto když jdeš na operaci, tak tě uspávají. Pokud chceš něco šetrnějšího, tak pak je ještě ošetření fokusovaným ultrazvukem. Můžu ti tady nechat odkaz kde ho dělají www.amarylliscentrum.cz

Neregistrovaná/ý - Gabriela

30.10.2018

Nevíte jaký efekt mají mezonitě a jestli je výsledek srovnatelný s klasickou operací ?

Neregistrovaná/ý - Anička

30.11.2016

a nechces zkusit zpravit ocní vícka bez skalpelu? moje mamka na tom byla a rozhodne do ni nerezali a i tak je má krásne upravené

Neregistrovaná/ý - Mizerová Jana

29.11.2016

Neregistrovaná/ý - Karolina | 25.11.2016
Oni ti rádi odpoví, zkus se jich primo zeptat. Ale urcite nejaká moznost bude. pak dej vedet.

Tak jsem do perfect clinic volala a tam mi rekli, ze voucher urcite není problém, potesilo me to, ze nemusíme nic vymýlet

Neregistrovaná/ý - Karolina

25.11.2016

Neregistrovaná/ý - Mizerová Jana | 22.11.2016
Prosím nevíte nekdo, jestli se dá pořídit něco jako poukaz za operaci vícek v perfect clinic? uvazujeme, ze dáme na Vánoce jako dárek

Oni ti rádi odpoví, zkus se jich primo zeptat. Ale urcite nejaká moznost bude. pak dej vedet.

Neregistrovaná/ý - Mizerová Jana

22.11.2016

Prosím nevíte nekdo, jestli se dá pořídit něco jako poukaz za operaci vícek v perfect clinic? uvazujeme, ze dáme na Vánoce jako dárek

Neregistrovaná/ý - Klárka

30.10.2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 30.10.2016
Fakt? Tak to je fajn..Asi si to nadělím k Ježíškovi, děkuju :)

jj :) jako otok byl větší, ale rekonvalescence byla vcelku rychlá .. určitě do toho běž :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

30.10.2016

Neregistrovaná/ý - Klárka | 29.10.2016
Ahoj, já jsem byla po porodu na laserové liposukci a musím říct, že nelituju, pan doktor v Perfect Clinik odvedl fakt perfektní práci :) A jsem překvapena, čekala jsem, že to bude víc bolet

Fakt? Tak to je fajn..Asi si to nadělím k Ježíškovi, děkuju :)

Neregistrovaná/ý - Klárka

29.10.2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 26.10.2016
Ahojky, jak to dopadlo. Nemáš někoho se zkušeností slim lipo? Četla jsem o tom a začínám nad tím vážně přemýšlet :) děkuji moc

Ahoj, já jsem byla po porodu na laserové liposukci a musím říct, že nelituju, pan doktor v Perfect Clinik odvedl fakt perfektní práci :) A jsem překvapena, čekala jsem, že to bude víc bolet

Neregistrovaná/ý - Lenka

26.10.2016

Neregistrovaná/ý - Olina | 23.09.2016
No poptam se ale myslim ze hodne holek se zkusenosti od nich najdes prave tady :) byla jsi uz u nich na konzultaci?

Ahojky, jak to dopadlo. Nemáš někoho se zkušeností slim lipo? Četla jsem o tom a začínám nad tím vážně přemýšlet :) děkuji moc

Neregistrovaná/ý - Kia

09.10.2016

Neregistrovaná/ý - Romana | 26.09.2016
Zdravím, na plastice čeho jste u něj byla jestli se můžu zeptat?

cauky.byla jsem konkretne na operaci hornich vicek a s operaci jsem moc spokojena.Pan doktor odvedl opravdu skvelou praci semnou

Neregistrovaná/ý - Romana

26.09.2016

Neregistrovaná/ý - Kia | 25.08.2016
cauky,chci moc a moc podekovat za doporuceni na tohoto plastickeho chirurga (www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz) obrovska spokojenost snim

Zdravím, na plastice čeho jste u něj byla jestli se můžu zeptat?

Neregistrovaná/ý - Olina

23.09.2016

Neregistrovaná/ý - hanule | 19.09.2016
Hele a nemas nekoho kdo ma zkusenosti u nich s liposukci? premyslim nad laserovou prave

No poptam se ale myslim ze hodne holek se zkusenosti od nich najdes prave tady :) byla jsi uz u nich na konzultaci?

Neregistrovaná/ý - hanule

19.09.2016

Neregistrovaná/ý - andrea | 12.09.2016
Ahojky mrkni na http://www.perfectclinic.cz/ skvela klinika

Hele a nemas nekoho kdo ma zkusenosti u nich s liposukci? premyslim nad laserovou prave

Neregistrovaná/ý - Olina

18.09.2016

Nasi maminu spise trapi vrasky v okoli oci tak jsem ji nasli kliniku dermastar.cz, tak uvidime jak bude s vysledkem spokojena.

Neregistrovaná/ý - andrea

12.09.2016

Ahojky mrkni na http://www.perfectclinic.cz/ skvela klinika

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Zelené fazolky s estragonem

Zelené fazolky s estragonem

15 hlasů
25min 491 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka s klíčky

18 hlasů
20min 176kJ 50 Kč

Rychlý vývar s klíčky mungo.

Rybí filety plněné křenovým máslem

0 hlasů
45min 437kJ 160 Kč

Jemná ryba krásně kontrastuje s ochucenou máslovou šťávou...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více