Diskuse na téma máte někdo zkušenosti s operací horních víček?

17. 03. 2010 | Plastická chirurgie

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak dlouho se můžu nalíčit? díky za zkušenosti

Suz 15.12.2023

Holky jen bych ráda připomněla že pokud podstupujete nějaký zákrok, ať je to plastika či nějaká operace, tak na hojení je skvělé užívat od N- Medical kyselinu hyaluronovou. Hojení je potom rychlejší a lepší. :)

Majda Suz 17.12.2023

A to je nějaká speciální jako na operace? Užívá se to po celou dobu rekonvalescence?

Suz Suz 20.12.2023

Ano tato ano https://shop.n-medical.cz/home/267-hyaluron-n-medical-premedi-8594190490021.html. Je to gelík a je právě navržen tak, aby pomáhal následně hojení po zákroku. Užívání je na Vás samozřejmě. :) Já od nich kupuji i tobolky Hylauron s kyselinou a ty výsledky jsou znát hlavně na té pleti. Pružnější, vyživená, hydratovaná.

Lea 12.12.2023

Z Brněnských dr doporučuji určitě pana doktora Justana. Případně dělá zákroky i na pojišťovnu. Velmi šikovný, skvěle provedená práce. S wobenzinem zkušenosti nemám. Samotné hojení u mě nebylo nijak dlouhé.

Bety-tyna 28.09.2023

Skvělá je paní doktorka Lovětínská z pražské ABClinic, vřele doporučuju ;) byla jsem u ní na faceliftu a nemohla jsem si vybrat lepší doktorku a kliniku :)

Helena 06.08.2023

Dobrý den. Plánuji operaci horních víček. Může mu někdo ze zkušenosti poradit, kam jít na zákrok? Dekuji

Alena 17.07.2023

Byl někdo na operaci horních víček u doktora Pachmana v Medicomu? Děkuji za info.

Milada 11.07.2023

Byla jsem na operaci horních víček u pana doktora Justana v Brně v Effect Clinic. A rozhodně za mě mohu doporučit. :) Pan doktor je velmi šikovný, klinika je krásná. Operace byla rychlá a hlavně se povedla a já jsem velmi spokojená s výsledkem.

Katka Milada 18.07.2023

Mě pan doktor dělal liposukci spodního břicha a také nemohu nic vytknout. Sice ty modřiny a bolest byla, ale to k tomu prostě patří. Práce a starost o pacienta je u mě ale na prvním místě a tam tedy nemohu říci ani ň. Takže mohu se přidat k doporučení. :)

Vivi 21.02.2023

A už to máš za sebou? Byla jsi na té www.abclinic.com že? Jak jsi spokojena? Poděl se prosím o své dojmy, chci jít co nejdříve taky...

Laura Vivi 25.02.2023

No zažila jsem v životě teda mnohem větší bolesti, není to opravdu nic nějak strašného. Přežijete to úplně v pohodě.

Mona Vivi 14.03.2023

Taktéž jsem v minulém roce byla na plastice horních víček na klinice www.abclinic.com a za mě teda obrovská spokojenost. Preciznost provedení, přístup, prostředí... jednoduše prvotřidní kvalita, opravdu.

Pavlína Vivi 25.03.2023

Jak se to tam cenově pohybuje prosím vás?

Leona 17.01.2023

Je tam chvilková rekonvalescence, ale v podstatě za 14 dni ti hlavní otok opadne a můžeš normálně mezi lidi. Asi hodně záleží, jak se celkově hojíš atd. No jukni na to abclinic.com , dá se tam domluvit na konzultaci.

Gabriela Leona 27.03.2023

A byla jste pouze na horních nebo i na spodních? Je lepší to jít zároveň nebo zvlášť?

Livi 14.12.2022

No já byla na operaci v abclinic.com, a musím říct, že ten rozdíl je tak neuvěřitelný, že někteří mě ani nepoznali. Prý jsem neuvěřitelně omládla

Helena P. Livi 15.12.2022

Přesně tak, mám uplně tu stejnou zkušenost. Dělá to obrovský rozdíl ve výrazu tváře. Když jsou ty víčka opravdu popadlá, tak člověk vypadá o hodně starší

Hana Livi 18.12.2022

Dobře, mnohokrát děkuji za názor, Zřejmě tedy taktéž zavítám na tuto kliniku. Vypadá velice profesionálně a to je pro mě rozhodující. Děkuji

Míša Livi 19.01.2023

Já mám vlastní zkušenost s www.abclinic.com, byla jsem tam na horních a pak i na spodních víčkách a rozhodně bych teda nešla jinam. Zkuste kouknout taky

Sára Livi 22.01.2023

Já jsem byla na horních víčkách ale jak se tak na sebe koukám, tak mě neminou ani ty spodní, možná jsem si je měla nechat udělat oboje zároveň :D ale když půjdu, tak rozhodně zase na abclinic.cz, jinam bych nešla

Lenča Livi 22.02.2023

Pěkně ty, a bolelo to hodně nebo se to dalo nějak přežít? To je jen s lokální anestezií že?

Gabriela Livi 28.03.2023

Super, naprosto se vším napsaným souhlasím. Taky jsem byla na www.abclinic.com a na podzim půjdu na spodní. Už je to potřeba..

Ladka 17.11.2022

Ahoj holky, byla jste některá na operaci horních víček na klinice www.abclinic.com? Jak jste spokojené? Jaký je výsledek?

Marie Ladka 20.11.2022

Čau, ano, já byla přesně tam a spokojená jsem velice. Rychle se mi to zhojilo, efekt neuvěřitelný a moc mile mě překvapil profesionální přístup personálu. Za mě rozhodně doporučuji

Ladka Ladka 21.11.2022

Tak jsem ráda, že vidím pozitivní ohlasy. Bydlím kousek od nich, ale pořád jsem se nemohla rozhoupat, ale už to prostě chce, už mě to i tlačí a "zavazí"takže

Jarka Ladka 16.12.2022

Dobře, přesvědčily jste mě, že to za to teda stojí. Koukala jsem, že tam teď mají vánoční akci https://www.abclinic.com/aktuality/vanocni-nabidka/, tak o to víc je to motivace k tomu do toho jít

Amber Ladka 21.01.2023

Ano, já mám, ptej se co tě zajímá. Taky jsem hodně vyzvídala co mě čeká, než jsem šla na operaci. A našla jsem opravdu hodně rad a doporučení právě na netu

Laura 03.11.2022

Já si je nechala udělat v Praze na ABClinic a doporučuju všema deseti. Výsledek je perfektní, přirozený a ještě lepší než jsem vůbec doufala. Navíc přístup pana doktora a sestřiček nemohl být lepší :-)

Emilie 24.06.2021

no tak to nevím, ale já když jsem byla, tak jsem nic nebrala a neměla jsem problém, asi je to i klinikou, já byla tady www.aetherclinic.cz a nepotřebovala jsem nic navíc, zákrok proběhl v pořádku

Petra 22.02.2021

Taky by se mi to zišlo

Kačka Petra 05.05.2021

Jsem po operaci horních i dolních víček. Vypadala jsem hrozně, už jsem si myslela že to mám špatně udělané . Trvalo 3 mésíce než se to začalo zlepšovat . Je to na dlouhou cestu a pevné nervy.

oto 28.12.2020

ne

Jindřiška 27.03.2019

Holky, kam v Paze zajít do estetického centra na operaci očních víček? Mám je povyslé a zajímalo by mě zda máte nějakou zkušenost. Kde jste byli poradíte mě děkuji.

Linda Jindřiška 06.04.2020

Když bych na něco tak velkého šla, tak bych si vybrala určitě altos kliniku, protože když jsem se na internetu dívala na před a po, tak to je úžasné co dovedou.

Vivi Jindřiška 21.02.2023

Ano, byla jsem v abclinic.com, napřed jsem měla konzultaci, kde jsme to s panem doktorem všechno probrali,takže jsem věděla co bude následovat. Zákrok byl ambulantně, otok opadl cca po 14 dnech ten největší a teď jsem už úplnš jiný člověk

Leona 23.03.2019

S dovolením se vložím do diskuze. V poslední době jsem četla hodně dobré recenze na Amaryllis centrum a paní doktorku Takácsovou, ke které jsem se objednala a podstoupila u ní aplikaci mezonití a musím říct, že takový výsledek jsem ani ve snu nečekala. Je to opravdu neuvěřitelné co se pomocí této metody dá docílit a o jak moc člověk vypadá lépe. Takže za mě obrovské díky jak za doporučení, tak hlavně paní doktorce Takácsové.

Gabriela 30.10.2018

Nevíte jaký efekt mají mezonitě a jestli je výsledek srovnatelný s klasickou operací ?

Daniela Gabriela 19.01.2019

S jakou klasickou operací myslíš ? Mezonitě se nedají považovat za operaci, nanese se akorát znecitlivující krém a všechno se dělá při vědomí, kdežto když jdeš na operaci, tak tě uspávají. Pokud chceš něco šetrnějšího, tak pak je ještě ošetření fokusovaným ultrazvukem. Můžu ti tady nechat odkaz kde ho dělají www.amarylliscentrum.cz

Gabriela Daniela 10.02.2019

Tou operací jsem myslela výplně. Ty se dělají pod narkózou ne ?

Anička 30.11.2016

a nechces zkusit zpravit ocní vícka bez skalpelu? moje mamka na tom byla a rozhodne do ni nerezali a i tak je má krásne upravené

Mizerová Jana 22.11.2016

Prosím nevíte nekdo, jestli se dá pořídit něco jako poukaz za operaci vícek v perfect clinic? uvazujeme, ze dáme na Vánoce jako dárek :-)

Karolina Mizerová Jana 25.11.2016

Oni ti rádi odpoví, zkus se jich primo zeptat. Ale urcite nejaká moznost bude. pak dej vedet.

Mizerová Jana Karolina 29.11.2016

Tak jsem do perfect clinic volala a tam mi rekli, ze voucher urcite není problém, potesilo me to, ze nemusíme nic vymýlet

Olina 18.09.2016

Nasi maminu spise trapi vrasky v okoli oci tak jsem ji nasli kliniku dermastar.cz, tak uvidime jak bude s vysledkem spokojena.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat