Diskuse na téma máte někdo zkušenosti s operací horních víček?

17. 03. 2010 | Plastická chirurgie

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak dlouho se můžu nalíčit? díky za zkušenosti

andrea 12.09.2016

Ahojky mrkni na http://www.perfectclinic.cz/ skvela klinika

hanule andrea 19.09.2016

Hele a nemas nekoho kdo ma zkusenosti u nich s liposukci? premyslim nad laserovou prave

Olina hanule 23.09.2016

No poptam se ale myslim ze hodne holek se zkusenosti od nich najdes prave tady :) byla jsi uz u nich na konzultaci?

Lenka Olina 26.10.2016

Ahojky, jak to dopadlo. Nemáš někoho se zkušeností slim lipo? Četla jsem o tom a začínám nad tím vážně přemýšlet :) děkuji moc

Klárka Lenka 29.10.2016

Ahoj, já jsem byla po porodu na laserové liposukci a musím říct, že nelituju, pan doktor v Perfect Clinik odvedl fakt perfektní práci :) A jsem překvapena, čekala jsem, že to bude víc bolet

Lenka Klárka 30.10.2016

Fakt? Tak to je fajn..Asi si to nadělím k Ježíškovi, děkuju :)

Klárka Lenka 30.10.2016

jj :) jako otok byl větší, ale rekonvalescence byla vcelku rychlá .. určitě do toho běž :)

Kia 25.08.2016

cauky,chci moc a moc podekovat za doporuceni na tohoto plastickeho chirurga (www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz) obrovska spokojenost snim

Romana Kia 26.09.2016

Zdravím, na plastice čeho jste u něj byla jestli se můžu zeptat?

Kia Romana 09.10.2016

cauky.byla jsem konkretne na operaci hornich vicek a s operaci jsem moc spokojena.Pan doktor odvedl opravdu skvelou praci semnou:-)

Kovaříková 17.05.2016

Po čerstvé zkušnosti vřele doporučuji tuto kliniku http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Daňková Kovaříková 26.05.2016

Dobrý den, ta konzultace na kterou se objednává u toho plastika je zdarma?

Cci 17.04.2016

A co nejake vypnuti pleti? Me trapi aj trochu kruhy pod ocima a vrasky v okoli oci, myslite ze je na tohle dobry injekce botulotoxinem? Mohlo by ne pro vyplneni tech vrasek?

Kamila 24.03.2016

Byl jste nekdo v perfect clinic? Kamaradka by chtela na plastiku tech ocnich vicek, ale nikdo v okoli nema zadne zkusenosti, diky

Nina Kamila 25.03.2016

Na operaci horních víček jsem byla v surgal clinic, můžu doporučit.

Medina 25.02.2016

Byla jsem nedávno na liposukci u pana doktora Justana v brně a můžu vám ho holky všem doporučit!! Je to výborný doktor a člověk,moc mi pomohl a to nejen zákrokem ale i psychicky.

Jitka 17.01.2016

Holky a co v Praze kam by jste mi doporucili jit?

Liduš Jitka 25.01.2016

Já jsem byla na plastice víček u pana doktora Ondrejky. Působí teď na soukromé klinice Medicom, pobočku mají v centru na Spálené: http://www.medicomvip.cz/kontakt/medicom-clinic-praha Taky jde objednat na konzultaci předem, za kterou jsem nic neplatila. Mají tam víc doktorů, já byla u tohodle na doporučení známé.

Karolina 14.12.2015

Je nekdo koho by jste mi doporucili v Praze?

Renča 08.12.2015

Jak se dá k tomu Justanovi objednat? Jde to nějak online??? Nebo musím zajít osobně?

Jolana Renča 12.12.2015

Můžete si normálně přes stránky sjednat konzultaci :) Stačí na www.justan.cz dát sjednat konzultaci, vyplníte jméno, email a zprávu a je to :)

Renča Jolana 21.12.2015

Našla jsem ho i na plasticka-esteticha-chirurgie.cz, za stránky díky moc objednám se po novém roce a uvidím :)

Bára Renča 27.12.2015

Effect clinic doporučuji, je tam velmi sympatické prostředí a milý personál. Byla jsem na plastice prsou, nádherné pokojíčky, fakt útulný :-))

Mahnálová Bára 09.01.2016

Kde to je to effect clinic? už jsem o nich slyšela že tam je to dobrý,ženský si to hodně chválej v diskuzích na internetu:-)

Bára Mahnálová 11.01.2016

Je to na palackýho v brně kousek od městského úřadu,není těžké to najít :) http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/8/kontaktujte-nas/

Jolana 25.11.2015

Chtěla bych poděkovat za doporučení na doktora Justana, narazila jsem na něj v této diskuzi a díky výborným recenzím na něj a na kliniku nejen tady ale i v jiných diskuzích jsem se k němu objednala také na zákrok, držte palce :)

Albinka 23.11.2015

Neluska: Ano ja to tam znam, zrovna planujeme tam mamce k Vanocum zaplatiti zakrok :-)

OlinkaO 10.11.2015

Byla jsem na operaci horních víček u Ivana Justana http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/12/plasticke-operace/

Niki OlinkaO 19.11.2015

Jak dlouho trvalo než se vám ta víčka zahojila po operaci? A byla jste teda spokojená?

OlinkaO Niki 23.11.2015

Dlouho ne, není to složitý zákrok.Hlavně když máte dobrého plastika tak se není čeho bát. Já jsem s výsledkem úplně spokojená,nemám co vytknout:)

Neluska 05.11.2015

Teta byla moc spokojena na klinice v Praze u pani Páralové, znate to tam nekdo? :-) :-)

KAčules 29.10.2015

Víčka mě trápila dlouho ale dlouho jsem to taky přecházela, až pak moje oči byli neustále unavené. Po plastice už je po problému a nejen tom estetickém :). Osobně mohu doporučit kliniku Gemini, mají pobočky po celé republice- gemini.cz

konatovka 28.10.2015

Mojí příbuzné dělali operaci horních víček v Německu a je velmi spokojená. *1*

Simča 25.10.2015

Také doporučuji pana Justana z Brna. Byla jsem u něj na modelaci prsou, je to naprosto perfektní plastický chirurg se zkušenostma:)

Mišička Simča 26.10.2015

Bud jsem přehlédla nebo tu stránky či jiný kontakt na pan Justana není, může někdo dodat prosííím? :))

Dana 13.10.2015

Chtěla bych v Liberci podstoupit operaci víček. Mohl by mi někdo doporučit lékaře se kterým má dobrou zkušenost? :-)

Petula 04.10.2015

Když si o tom clovek precte vic je to jednoduchy zaktok, kteryho se clovek nemusi bat :-) me to taky jednou ceka, tohle mame v rodine :-(

Dominika Petula 10.10.2015

Každý se bojí když ho čeká nějaká operace. Já jsem z Brna a půjdu příští týden na operaci horních víček právě ke zde zmíněnému panu Ivanu Justanovi. Strach z toho trochu mám, ale spíš se těším že si budu zase připadat krásná a budu mít normální víčka. Holt stárnutí přináší různé nedostatky na nás a našem těle. Které odstraní už jen cvičení a plastičtí chirurgové :D

Andrej 22.09.2015

Já půjdu k panu Justanovi příští týden na liposukci břicha tak jste mě ženy moje dost uklidnily že je to takový odborník.Já mám z doktorů obecně strach nebo spíš.. nepříjemný pocit at jdu i jen na normální zdravotní prohlídku co je třeba do práce.Tak je dobré vědět s kým máte tu čest

Šárka Andrej 24.09.2015

není se čeho bát :) nejdete přece k zubaři. Já jsem u pana justana také absolvovala zákrok. zmenšení prsou ze zdravotních důvodů.Doporučil mi ho můj obvodní lékař ale samozřejmě nechal na mě koho si vyberu. A jsem ráda že jsem šla k němu

Iveta 20.09.2015

Taky si myslím že na takové operace jako jsou odstáté uši se chodí mnohem dříve.Ale jinak velmi dobrá volba, u pana Justana jsem byla v Brně také


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat