Diskuse na téma máte někdo zkušenosti s operací horních víček?

17. 03. 2010 | Plastická chirurgie

prosím, někde jsem četla že je dobré brát před operací Wobenzin? Prý jsou menší modřiny....a za jak dlouho se můžu nalíčit? díky za zkušenosti

Saša 18.03.2010

už to mám za sebou!!! Musím říci,že injekce byly nepříjemné,ale dalo se to vydržet,pak se jenom poprat s pocitem,že vám někdo řeže kůži pod očima,ale nebolelo to!Taky mě překvapilo,že po celou dobu operace jsem měla zavřené oči,stále jsem se bála,že budu něco vidět.Pouze je to nepříjemné.Otok mám zatím mírný,ale čekám,že to bude gradovat.Nic jsem před tím nebrala :-DJen doufám,že to stálo zato.Pa

Evina 11.04.2010

Absolvovala jsem operaci dolních víček, bez větších obtíží, nejhorší na celém zákroku byly lokální injekce. Modřiny mi zmizely po 14 dnech. První jemnější líčení jsem zkusila po asi týdnu, normální za měsíc. Teď je to tři měsíce od zákroku, jizvičky mám už jen minimální, jen ještě nesmím do půl roku na intenzivní slunce kvůli pigmentovým skvrnám. Ochrana slunečními brýlemi je proto nezbytná. Žádné preparáty jsem nebrala, každý snáší operace různě. Přeju, ať vše dobře dopadne.

Mirka 29.04.2010

Byla na tom kamarádka , o operaci jsme zrovna moc nemluvily , ale musím říct , že výraz obličeje byl k nepoznání a změna byla úžasná. Kamarádce se jakoby zvedlo i sebevědomí a má víc úsměvu ve tváři*1*

míla Mirka 03.05.2010

Tak měla kliku. Já jsem se paní doktorce nepovedla, vypadám starší a každé oko jinak !!

<3

míla 03.05.2010

zkouška *3*

míla 03.05.2010

VARUJI - dobře si to rozmyslete - VÝSLEDEK VÁM NIKDO NEZARUČÍ !! Mám to za sebou, každé oko jiné *2*, známí, aniž by věděli, že jsem po operaci, mi říkají, že vypadám nějak divně, usedlejší /jiný výraz pro starší / a ztratila jsem šmrnc v očích. V televizi vám samozřejmě ukáží jen ty povedené zásahy !! Ale nikde nemáte záruku, že se ten váš zrovna povede !! XD

jaja míla 30.03.2014

Tak jste to mela reklamovat !!! ne??? ja jsem to udelala a jsem spokojena:-)

Gertruda88 22.11.2012

Ahoj, moje mamča na tom byla a má to naprosto fantastické.. měla víčka přepadlé, až jí to skoro lezlo od očí, a teď jí to moc sluší... asi jo, asi to je případ od případu, ale myslím, že když natrefí člověk na šikovného chirurga, tak by se to mělo na 99% povést.. mamule byla u pana Justana v Brně a s touto zkušeností jej tedy můžu jen a jen doporučit! :-)

Levandulová 19.12.2012

Ahojky, moje teta na tom ted nedavno byla, ale ne chirurgicky, na jedne klinice v Praze ji to delali jakymsi radiofrekvencnim pristrojem, chvili trvalo nez nastal ten uplne vysledny efekt, ale ted je to parada, rika, ze by pod skalpel nikdy nesla *1* ..a tohle je myslim takove nejlepsi reseni:-), bohuzel nevim, jak se to jmenuje, ale rozhodne je to reseni pro ty, co se boji nejake operace :-)

Emur Levandulová 21.08.2013

Já jsem byla před pár lety na operaci horních víček v Brně na klinice pana doktora Justana. Wobenzym jsem před operací neužívala, protože jsem o tom nikdy neslyšela a ani pan doktor mě na to neupozorňoval, takže myslím, že nějaký kýžený účinek to mít asi nebude. Já jsem měla modřiny asi dva týdny, ale po pár dnech už byly jen slabounké a na první pohled těžko postřehnutelné. Kdy jsem začínala s líčením si úplně přesně nepamatuji, ale tohle všechno by vám měli říct na klinice, kde si chcete nechat zákrok provést, tak se zkuste zeptat tam, mě pan doktor předem vše objasnil, abych si mohla opravdu dobře rozmyslet, zda do toho chci jít.

jaja Levandulová 30.03.2014

Vazena to je blbost to vam neverim,zadna radiofrekvence vam asi tak pul centimetru previsle kuze na hornich vickach neodstrani ...neverim !!!

Tak o tom nic nevím...mamku jsem vezla na víčka do Prahy na Perfect Clinik a dělal jí to MUDr. Zděněk Pros, moc příjemný a šikovný chlapík - tady je o něm víc a dá se mu i napsat a poradit se http://www.perfectclinic.cz/nas-tym/mudr-zdenek-pros

gabcapatis 19.03.2014

Užívat Wobenzin si myslím, že není třeba, ale jak napsala Terka, není nic lepšího, než pokud je možnost, tak se s nějakým dalším lékařem poradit a zeptat se :) víc odborných názorů nikdy neuškodí :)

Tak tak a na stránkách firmy, kterou jsem sem dávala tak je možnost si sjednat konzultaci online, takže bych neváhala a zkusila :)

Andrea 29.03.2014

Byla jsem na zmenšení prsou, po roce na operaci horních víček/pokaždé jiný operátor/ a jsem naprosto spokojená. Teď se chystám ještě na plastickou operaci břicha. Základ úspěchu je vybrat si dobrého operátora. Wobenzym beru pravidelně a nejen před operací /těsně před operací se má vynechat asi na týden/, po operaci hned na druhý den beru 3xdenně 10tbl. asi týden, pak pomaly snižuji a hojení se zkrátí třeba i o polovinu. Společně s Wobenzymem beru taky Aescin teva/ dostanete v lékárně bez předpisu/. Aescin velmi pomáhá mimo jiné proti otokům a modřinám po operacích v obličeji.Všem držím palce :-D

jaja 30.03.2014

byla jsem pred 3 lety na operaci hornich vicek nejdriv dobry ,ale po asi 10 dnech jsem zjistila,ze mam kazde oko jine a ze by obe chtely vzit vic- tak jsem jeste vahala,.. ale po 3 mesicich jsem tam zavolala a reklamovala. Nasledovala reoperace obou vicek (po vysvetleni,ze to tak malo berou poprve proto ,..aby to pry nebylo moc), a nyni jsem jiz spokojena a temer cele okoli tvrdilo tesne po te 2.operaci,ze jsem omladla a ze vypadam odpocate...takze za me jsem rada,ale nechapu proc to nevzali najednou a poradne hned poprve moje sestra to reklamovala 2x a uspela.Vypada to skvele,neni se ceho bat,ale vyberte si odvazneho operatera ktery to urizne tu prebytecnou kuzi najedno a poradne:-D

gabcapatis 09.04.2014

To je hustý, jsem netušila, že i u takovýhle věcí se dá reklamovat, jako u vadného zboží :D můžu se jen zeptat, kde jsi byla na té operaci? Jaká společnost a doktor? :)

No nevím, jestli se tomu dá říkat reklamace, ale je reoperace jsou docela normální si myslím :) někdy se prostě stane, že to hned napoprvé nevypadá tak, jak bysme si představovali a tak je reoperace nutná :) ale ta se naplatí, jestli se nemýlím :)

gabcapatis terezka.maxovicova 09.07.2014

Nooo tak za normální reklamaci se taky neplatí, tak ještě, aby za reoperaci se platit muselo :P kazdopádně je fajn, když se to podaří hned na poprvé, třeba u těch víček bývají časté reoperace, protože se odebere málo, ne?

Na operaci víček doporučuju využít plastickou kliniku Perfect Clinic a pana doktora Paděru, příjemný chlapík, byl jsem spokojen, více o zákroku zde: http://www.perfectclinic.cz/operace-hornich-vicek , já byl na horních víčkách, ale dělají se i spodní a boční *2*

Daysulinek 18.09.2014

Přímo vlastní zkušenost s tím nemám, ale tady na těchto stránkách je zákrok moc hezky popsaný, popřípadě se můžeš i na nějaké nejasnosti zeptat online http://www.perfectclinic.cz/operace-hornich-vicek

Ivona Daysulinek 30.04.2015

hledám diskuze s touhle klinikou. zajímalo by mě, jaká je v Brně? dočetla jsem se zatím neco jen na Prahu...? Děkuju

PAFKA 01.05.2015

Perfect Clinic v Brně je pěkná budova a příjemní lidi. byla jsem tam na víčka a byla a jsem spokojená s výkonem pana doktora

šarli 25.07.2015

Já jsem plastiku podstoupila čistě ze zdravotních důvodů ale jsem ráda, že toto odvětví chirurgie existuje. Na zákroku jsem byla v brněnské pobočce kliniky Gemini, vice informaci na gemini.cz

Alena 08.08.2015

Byla jsem na operaci horních víček u pana Justana. Zákrok prováděl sám pan Justan což mě překvapilo, je to profesionál.14 dní trvalo než se víčka zcela zahojila ale s prací pana justana jsem více než spokojená. Měla jsem nahoře už tolik nadbytečné kůže že skoro nebylo poznat že nějaká víčka mám. Teď si připadám mnohem atraktivnější a vděčím za to tomuto pánovi. Můžu jen doporučit:)

Simča Alena 23.08.2015

naprosto vám rozumím jsem na tom stejně.přijde mi že mám místo očí pytle. když si dám stíny tak nejdou skoro poznat je to hrozné to stárnutí :( a je to bolestivá operace? že bych také zauvažovala?

Alena Simča 25.08.2015

Jak píšu pan Justan je profesionál a vše co se bude dít během a po operaci vám určitě vysvětlí a rád tak jako mě.Samozrřejmě že se to musí po operaci zhojit ale opravdu to stojí za to:) Pokud by jste měla zájem tak má i stránky (www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz)

Věruš Alena 27.08.2015

O panu Justanovi jsem se doslechla tady z internetu dle kladných recenzí. Shodou okolností jsem z Brna já i přítel (pro kterého bych ráda operaci sjednala) tak mi vyhovuje i místo výkonu práce pána.nevíte jestli se to dělá při celkové anestezii nebo jen umrtvení? ...

Alena Věruš 30.08.2015

Podívejte se na stránky které jsem zmiňovala.Je tam i kontakt na pana Justana tak se můžete domluvit a zeptat se na cokoliv budete potřebovat:)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat