Diskuse na téma Jaké barvy v bytě máte nejradši?

11. 11. 2012 | Pro šikovné ruce

Asi už je to u mě posedlost, ale vždycky na podzim, když se blíží Vánoce, chci kromě úklidu i malovat. Vloni to odnesl synův pokoj, část jsme ho i vytapetovali. Teď bych chtěla obývák, ale pořád nevím jakou barvu zvolit. Jak ho máte vymalovaný vy? Dík za každý nápad. *1*

Nikka 23.12.2018

Pěkný den, prosím o vaše doporuení. Hledám kvalitní sedačky, postačí pro dva... Priorita je ale látka a aby byla rozkládací. Díky moc.

Laugher 26.01.2017

Nám se líbí zelená a oranžová

Martaa 08.09.2016

Bílou, béžovou, různé odstíny hnědé a pak zelenou.

smela 07.09.2016

fialová a šedá :) ložnici máme žlutou :)

Karol 07.09.2016

také dávám přednost bílé, ikdyž obývací pokoj máme do broskve ;-)

kainy 01.09.2016

bílou;-)

vivi11 29.08.2016

žlutá, zelená, oranžová

konatovka 12.07.2016

Já mám ráda v ložnici fialovou a jinak bílou.*1*

Jana 07.07.2016

já na takové veci nejsem, nechávám si poradit od inter.designeru...nemám moc pro to cit.ale má ráda teplé pastelové barvy.

Dana Jana 11.07.2016

My jsme si koupili novou sedačku a protože jsme chtěli změnu, vybrali jsme si i malbu na zeď. Sedačka je moderní od Design Outletu, tak jsme zvolili i odvážnou červenou barvu na zeď. Výsledek je oslnivý! Je to ale potřeba vidět!

eminka23 25.05.2015

Jestli chcete něco originálního do obýváku, tak si vymalujte jednu stěnu barvou s obsahem třypek. Vypadá to naprosto úžasně. My jsme teď dělali nové bydlení a známí nám doporučil tuto barvu: http://www.nikido.cz/nikido/Barva-s-obsahem-trpytek-c1_3_2.htm. Vymalujete si barvou, jakou chcete a pak dáte tento nátěr. Kdo k nám přijde, ten to obdivuje. Je to opravdu jedinečné.

Martaa eminka23 09.09.2016

Díky za tip!

Januska 01.10.2013

Já nejradši teplé, béžové, žluté, oranžové. Byt vyhřejí a není na tom vidět špína :-P

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

18 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:57
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:50
142 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:52

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat