Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Bezpečí domova, když jste na cestách

kamenskydalibor 15. 07. 2014

Ahoj, myslíte na to, když jedete někam na dovolenou, jak zabezpečit domácnost? Máte zabezpečenou nebo na to tolik nemyslíte? My máme doma jen bezpečnostní dveře, ale chystám se na to, že pořídám domů, alespoň malý trezorek na důležité doklady..

nevypadá zle, ale na mé potřeby by byl hodně malinkatý, ale jestli to tobě stačí, tak klidně...ten je taky z toho kovového nábytku?

kamenskydalibor | 8. 8. 2014
Já už jsem se trošku poohlížel a líbí se mi něco takovéhoto http://www.kovovynabytek.cz/files/product/6537/preview.jpg Tak jak říkáš ty, na důležité dokumenty, smlouvy a podobné věci, možná ještě něco trošku většího, že bych si tam začal dávat archív, účetnictví a podobně, ještě přemýšlím, jak to nejlépe udělat...

Mě by asi stačil nějaký menší, třeba nějaký takový Trezor do zdi protipožární 41.1M

gabcapatis | 21. 7. 2014
taky jsem nad tím přemýšlela, obzvlášť teďka v tom čase dovolených, kdy mají zloději žně...ale zatím jsem se ještě nedostala k tomu, abych se po nějakém tom trezoru podívala...ale představu mám, nic moc velkého, stačí menší, ne ani tak na peníze, jako spíš na důležité papíry

Já už jsem se trošku poohlížel a líbí se mi něco takovéhoto http://www.kovovynabytek.cz/files/product/6537/preview.jpg Tak jak říkáš ty, na důležité dokumenty, smlouvy a podobné věci, možná ještě něco trošku většího, že bych si tam začal dávat archív, účetnictví a podobně, ještě přemýšlím, jak to nejlépe udělat...

taky jsem nad tím přemýšlela, obzvlášť teďka v tom čase dovolených, kdy mají zloději žně...ale zatím jsem se ještě nedostala k tomu, abych se po nějakém tom trezoru podívala...ale představu mám, nic moc velkého, stačí menší, ne ani tak na peníze, jako spíš na důležité papíry

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Řepa s avokádem

Řepa s avokádem

18 hlasů
15min 706 kJ 86 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelený salát

12 hlasů
30min 281kJ 66 Kč

Recept na zdravý salát.

Guláš se zeleninou

0 hlasů
1h a 15min 233kJ 140 Kč

Sytý guláš s mletým masem a zeleninou.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více