Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Rychlé žehlení bez zbytečné námahy: Tahle napařovačka se nezalekne žádné nástrahy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

25.03.2019 | Bydlení a design

Žehlení, které vás bude bavit, s žehličkou, která si poradí jak s "problémovými" textiliemi, tak i s tvrdou vodou? To je napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure, kterou v rámci Zážitkového testování vyzkoušely i naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!

Zcela nová unikátní technologie filtru mikročástic vodního kamene, kterým je napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845) vybavena, pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Proměnlivý parní výkon až 60 g/min zase zajišťuje maximální efektivitu a obzvláště výkonný parní ráz 260 g/min si poradí i s nejodolnějšími záhyby.


Napařovací žehličku Tefal Ultimate Pure si jako výhru odnesla i jedna z testerek.

Nejvýkonnější napařovací žehlička značky Tefal: Příkon 3200 W pro rychlé zahřátí a vysoký výkon. Intenzivní parní ráz 260 g/min pomáhá při žehlení silných látek a snadno si poradí i s nejodolnějšími záhyby. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean přináší nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje také optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu.

Díky funkci Automatic Steam si nemusíte dělat starosti s volbou správného množství páry. Stačí vybrat teplotu odpovídající druhu prádla, které žehlíte, a žehlička se o zbytek postará automaticky. Nádržka na vodu o objemu 350 ml pohodlně vystačí i na dlouhé žehlení.

Dokonalá funkčnost i vzhled

Nejvýkonnější napařovací žehlička od Tefalu během Zážitkového testování oslovila i naše testerky. Jak ji hodnotily?

Vynikající žehlička od mé oblíbené značky. Skvělý systém a moderní materiály maximálně usnadňují žehlení. Jedinečná žehlicí plocha žehlení usnadňuje, nehrozí poškození ani těch nejjemnějších tkanin. Sofistikovaný systém zabraňuje ukládání vodního kamene a prodlužuje tak životnost přístroje. Velmi snadná údržba i ovládání. Elegantní vzhled a dokonalá funkčnost, chválila testerka lissey.

„Nejen hezký design, ale i rychlost a efektivita žehlení je to, čím mě žehlička nejvíce oslovila. V ruce se drží velmi dobře a žehlení pomocí ní je rychlejší v porovnání s žehličkou, kterou jsem doposud používala doma. Velké plus dávám systému s výkonnou párou, která proniká hluboko do oděvu a žehlí zároveň látku z obou stran. Chytrost napařovací žehličky opravdu změnila můj pohled na žehlení díky perfektnímu výkonu a jednoduchému použití se žehlí s radostí, přidala se testerka adiro.


Drobný dárek a květinu si ze Zážitkového testování odnesly všechny testerky.

„Líbí se mi už jen vzhledově. Má spoustu kladů. Mě asi nejvíc oslovila technologie filtru mikročástic vodního kamene, protože pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení, a přesně s tím mám momentálně u žehličky problém, popsala testerka Ivet_Dany.

„U této žehličky mne nejvíce zaujala dokonale zpracované žehlicí plocha. Vyrobená ze supermoderního materiálu se nelepí na žádný druh tkaniny. Zůstává stále čistá a hladká, dokonale klouže po žehleném prádle. Tefal to prostě umí. Žehlička vpravuje do tkanin páru pod vysokým tlakem a v širokém rozptylu, takže je žehlení usnadněno, urychleno. Doporučuji, napsala testerka overlooks.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Zkrášlete si domov téměř zadarmo

Celerové řízky

Celerové řízky

12 hlasů
50min 817 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory zapečené s mrkví a pórkem

5 hlasů
2h a 0min 467kJ 135 Kč

Recept na výborné brambory zapečené s mrkví, pórkem, ž...

Hovězí guláš

13 hlasů
2h a 20min 354kJ 200 Kč

Správný guláš se neobejde bez většího množství cibule.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více