Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Žehlení jedním tahem už nemusí být jen nedosažitelným přáním

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

25. 3. 2019 | Bydlení a design

Žehlička s parním generátorem Express Anti-calc s technologií proti vodnímu kameni disponuje dostatečně silnou párou, která odstraní všechny záhyby z jakékoliv látky. Jak s ní byly spokojené naše testerky během Zážitkového testování? Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!

Žehlička s parním generátorem Express Anti-calc (SV8030 nebo varianta SV8053) přináší rychlé a spolehlivé výsledky a díky novému odnímatelnému sběrači vodního kamene pro snadnou údržbu, její výkon dlouho vydrží. Vysoce účinná parní stanice zahrnuje systém No-Setting, který zajišťuje bezpečné žehlení bez rizika popálení, a moderní technologii vyhřívané žehlicí plochy, která poskytuje dokonalý skluz.


Naše testerky (a také testeři) si žehličku s parním generátorem Tefal Express Anti-calc vyzkoušeli.

Moderní technologie ochrany proti vodnímu kameni zajišťuje dlouhotrvající výkonnost páry s novým odnímatelným systémem sběrače vodního kamene, který usnadňuje údržbu. Dodává se také s praktickým příslušenstvím pro snadnou údržbu. 6,2barové čerpadlo přichází spolu s nepřetržitým parním výkonem 120 g/minutu pro rychlé a efektivní výsledky s mimořádným výkonem parního rázu 410 g/minutu pro vyhlazení i těch nejúpornějších záhybů.

Funkce snadného vertikálního napařování má bleskurychlou dobu rozehřívání pouze 30 sekund pro péči na poslední chvíli, která vám pomůže vypadat co nejlépe, kdykoliv to potřebujete. Žehlicí plocha Durilium AirGlide nabízí vynikající kluznost pro žehlení bez námahy, s optimální
distribucí páry.

Rychlý a bezpečný pomocník

„Bezpečný, účinný, moderní výrobek. Žehlení s ním je rychlé a efektivní. Silný proud páry dělá dobře tkaninám a usnadňuje pohyb žehličky po povrchu prádla. Jediným tahem žehličky dosáhneme dokonalé hladkosti i velmi pomačkaných oděvů. Sofistikované materiály, zejména žehlicí plocha, činí přístroj pevným, odolným, chválila testerka renik71.


Žehlička s parním generátorem Express Anti-calc od Tefalu měla u našich testerek jasný úspěch.

„Dosud jsem se s takovým výkonem a rychle a dobře vyžehlenou košilí u žádné jiné žehličky nesetkala. Samotná žehlička je super lehká. Velké plus je jednoduchost plnění zásobníku na vodu i při žehlení a rychlá odezva na změnu teplot u žehlících programů. Efektivnost vidím i při svislém žehlení/napařování například zavěšených oděvů. Všechny nerovnosti lze velmi lehko odstranit pouze jedním tahem a dokonale vyžehlit i více vrstev prádla najednou. Výsledek vyžehlení je opravdu znatelně lepší, než u běžné žehličky,“ přidala se testerka Adiro.

„Cenově dostupný parní generátor mě velmi zaujal. Žehlička krásně klouže po látce, není těžká jako klasické napařovací žehličky. Má dostatečně dlouhý kabel, generátor může být i pod žehlicím prknem. Není třeba nic nastavovat, bát se spálení. Nádržka na vodu je dostatečně objemná, není třeba doplňovat i při delší době žehlení. Je možné s ním žehlit i vertikálně. Žehlička je rychle nahřátá, což bych ocenila ráno, pokud potřebuji oblečení rychle přežehlit, napsala testerka Maybay.


Pro všechny testerky Zážitkového testování byla připravena i pozornost v podobě květiny a dárku.

„Tahle žehlička s parním generátorem Express Anti-calc rozhodně vyniká svojí hmotností, dobře padne do ruky a oproti klasické žehličce je příjemně lehoučká. S ní si dokážu představit v pohodě žehlit i hodinu. Sice už je trošku dražší, ale když se doma často žehlí, tak se to rozhodně vyplatí. Líbí se mi i funkce anti-calc, žehličku snadno vyčistíte sami a nemusíte se ohlížet na to, jak moc máte doma tvrdou vodu, což je za mě velké plus,“ zhodnotila testerka peta.moudra.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Z balkónu lze vykouzlit útulné letní posezení

Kuře v sýru

Kuře v sýru

19 hlasů
30min 762 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelná polévka s citrónovou chutí

14 hlasů
45min 404kJ 65 Kč

Vydatná zelná polévka.

Polévka z čerstvých hub s vínem

0 hlasů
1h a 5min 223kJ 110 Kč

Vyzkoušejte recept na vynikající polévku z čerstvých ...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více