Příběh jednoho trička aneb Když doslouží, může udělat ještě spoustu radosti v projektu Klokánek

30.07.2020 | Děti a rodina

Známe to všichni. Klasický koloběh, kdy si koupíme jedno nebo dvě krásná trika, halenku, džíny, vezmeme je na sebe průměrně šestkrát a za chvíli nás tak trochu omrzí nebo nám už nepadnou. A v tuto chvíli může začít nový příběh. Je jen na nás, jakou budoucnost danému kousku zajistíme. Oblečení lze jednoduše věnovat někomu, kdo ho ještě rád unosí. A proto vznikla spolupráce značky Vanish a Fondu ohrožených dětí, kdy nositelný textil odložený do kontejnerů Klok.tex získávají děti z projektu Klokánek.

Příběh trička se spojí s tím naším v momentě, kdy si ho koupíme a doneseme domů. Ať už má sloužit nám, nebo našim dětem, každý příběh má svůj konec. Když se jeho čas naplní, dítě z něj vyroste nebo usoudíme, že jej už nevyužijeme, je na čase se rozloučit. Avšak není nutné ho hned vyhazovat, je možné ho například věnovat těm, kteří ho ještě užijí.

Aby nošené oblečení mohlo být ještě využíváno, je třeba se o něj v průběhu naší společné cesty dobře starat. A to se netýká pouze dodržování doporučených pracích programů, ale i rychlejšího a efektivního praní a zbavování se skvrn od jídla, make-upu nebo v případě dětí stop bláta či fleků od trávy. Výsledkem správné péče je dlouhá životnost a možnost předat oblíbené triko k dalšímu užití.

I vy se tak můžete zapojit tím, že se budete dobře starat o své oblečení. A jakmile nadejde čas rozloučení, můžete jej vložit ho do kontejnerů Klok.tex a udělat radost dětem z projektu Klokánek.

Společnost RB (Hygiene Home) Czech Republic navíc na Fond ohrožených dětí v červenci přispěje třemi korunami z nákupu jakéhokoli produktu značky Vanish.

Produktový tip:

Vanish Oxi Action

Pečujte dobře o své oblečení, abyste ho mohli poslat dál. Dodržujte předepsané programy, na skvrny používejte tekutý odstraňovač skvrn Vanish Oxi Action, a až se budete chtít s vaším oblíbeným kouskem rozloučit, nezapomeňte ho vložit do kontejnerů Klok.tex a věnovat někomu z projektu Klokánek.

Tekutý přípravek pro bělení a odstranění skvrn  je možné použít současně s praním, na předmáčení či aplikovat přímo na skvrnu a poté vyprat. Díky obsahu aktivního kyslíku dojde k odstranění skvrny, aniž by byla narušena struktura prádla.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 199 Kč

KLOKÁNEK

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí. Již dvacet let je jeho cílem nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči až do doby, kdy se budou moci vrátit zpět do své rodiny nebo až pro ně bude nalezena trvalá náhradní rodinná péče. 

O RECKITT BENCKISER (RB)

Reckitt Benckiser je přední světový prodejce výrobků péče o zdraví a hygienu. Společnost operuje ve více než 60 zemích a jejím cílem je přinášet inovativní řešení pro zdravější život a šťastnější domov. Portfolio jejích výrobků sahá od kojenecké výživy a wellness produktů k prostředkům péče o hygienu domova. Celosvětově prodávané značky této společnosti pomáhají lidem žít zdravější a šťastnější život. Mezi světové jedničky společnosti Reckitt Benckiser a tzv. powerbrands patří značky Strepsils, Scholl, Vanish, Durex, Finish, Veet, Nurofen, Air Wick, Dettol, Calgon, Optrex nebo Gaviscon.

Unikátní firemní kultura společnosti RB je jedním z pilířů jejího úspěchu. Odhodlání, touha po překonávání ostatních i sebe sama a důraz na kvalitu a dokonalou vědeckou práci jsou hlavní motivací práce více než 40 000 zaměstnanců na celém světě. RB je hrdým iniciátorem kampaně Save a Child a Minute, která se zaměřuje na vymýcení dětské úmrtnosti v důsledku průjmových onemocnění, jednoho z nejčastějších důvodů úmrtí dětí ve věku do pěti let.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:48
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
218 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat