Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Příběh jednoho trička aneb Když doslouží, může udělat ještě spoustu radosti v projektu Klokánek

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

30.07.2020 | Děti a rodina

Známe to všichni. Klasický koloběh, kdy si koupíme jedno nebo dvě krásná trika, halenku, džíny, vezmeme je na sebe průměrně šestkrát a za chvíli nás tak trochu omrzí nebo nám už nepadnou. A v tuto chvíli může začít nový příběh. Je jen na nás, jakou budoucnost danému kousku zajistíme. Oblečení lze jednoduše věnovat někomu, kdo ho ještě rád unosí. A proto vznikla spolupráce značky Vanish a Fondu ohrožených dětí, kdy nositelný textil odložený do kontejnerů Klok.tex získávají děti z projektu Klokánek.

Příběh trička se spojí s tím naším v momentě, kdy si ho koupíme a doneseme domů. Ať už má sloužit nám, nebo našim dětem, každý příběh má svůj konec. Když se jeho čas naplní, dítě z něj vyroste nebo usoudíme, že jej už nevyužijeme, je na čase se rozloučit. Avšak není nutné ho hned vyhazovat, je možné ho například věnovat těm, kteří ho ještě užijí.

Aby nošené oblečení mohlo být ještě využíváno, je třeba se o něj v průběhu naší společné cesty dobře starat. A to se netýká pouze dodržování doporučených pracích programů, ale i rychlejšího a efektivního praní a zbavování se skvrn od jídla, make-upu nebo v případě dětí stop bláta či fleků od trávy. Výsledkem správné péče je dlouhá životnost a možnost předat oblíbené triko k dalšímu užití.

I vy se tak můžete zapojit tím, že se budete dobře starat o své oblečení. A jakmile nadejde čas rozloučení, můžete jej vložit ho do kontejnerů Klok.tex a udělat radost dětem z projektu Klokánek.

Společnost RB (Hygiene Home) Czech Republic navíc na Fond ohrožených dětí v červenci přispěje třemi korunami z nákupu jakéhokoli produktu značky Vanish.

Produktový tip:

Vanish Oxi Action

Pečujte dobře o své oblečení, abyste ho mohli poslat dál. Dodržujte předepsané programy, na skvrny používejte tekutý odstraňovač skvrn Vanish Oxi Action, a až se budete chtít s vaším oblíbeným kouskem rozloučit, nezapomeňte ho vložit do kontejnerů Klok.tex a věnovat někomu z projektu Klokánek.

Tekutý přípravek pro bělení a odstranění skvrn  je možné použít současně s praním, na předmáčení či aplikovat přímo na skvrnu a poté vyprat. Díky obsahu aktivního kyslíku dojde k odstranění skvrny, aniž by byla narušena struktura prádla.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 199 Kč

KLOKÁNEK

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí. Již dvacet let je jeho cílem nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči až do doby, kdy se budou moci vrátit zpět do své rodiny nebo až pro ně bude nalezena trvalá náhradní rodinná péče. 

O RECKITT BENCKISER (RB)

Reckitt Benckiser je přední světový prodejce výrobků péče o zdraví a hygienu. Společnost operuje ve více než 60 zemích a jejím cílem je přinášet inovativní řešení pro zdravější život a šťastnější domov. Portfolio jejích výrobků sahá od kojenecké výživy a wellness produktů k prostředkům péče o hygienu domova. Celosvětově prodávané značky této společnosti pomáhají lidem žít zdravější a šťastnější život. Mezi světové jedničky společnosti Reckitt Benckiser a tzv. powerbrands patří značky Strepsils, Scholl, Vanish, Durex, Finish, Veet, Nurofen, Air Wick, Dettol, Calgon, Optrex nebo Gaviscon.

Unikátní firemní kultura společnosti RB je jedním z pilířů jejího úspěchu. Odhodlání, touha po překonávání ostatních i sebe sama a důraz na kvalitu a dokonalou vědeckou práci jsou hlavní motivací práce více než 40 000 zaměstnanců na celém světě. RB je hrdým iniciátorem kampaně Save a Child a Minute, která se zaměřuje na vymýcení dětské úmrtnosti v důsledku průjmových onemocnění, jednoho z nejčastějších důvodů úmrtí dětí ve věku do pěti let.

Miminko kojíte, ale kila stále zůstávají

Kuře s kyselým zelím

Kuře s kyselým zelím

12 hlasů
1h a 20min 668 kJ 149 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvový krém

28 hlasů
25min 234kJ 30 Kč

Vydatná a zdravá polévka.

Kuřecí prsa se zeleninou julien

11 hlasů
45min 458kJ 99 Kč

Dietní kuřecí prsa se zeleninou připravenou v páře.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více