Matky jsou nejlepší pařmenky

Že jsou pořád unavené? To vůbec není pravda! Mámy dokážou nejenom ze všech nejdéle tancovat, pít a smát se, ale tohle všechno dokážou také s největší intenzitou.

Plánujete oslavu a nevíte, jestli pozvat i kamarádku, která už má děti? Bojíte se, že se bude třeba nudit, nebude raději nic pít nebo půjde brzy domů? Tak na to zapomeňte a klidně ji pozvěte! Budete totiž překvapení, jak umí „pařit“ mámy. A víte proč?

… protože musí

Prosedět hodiny v rohu a čekat až začnou všichni tancovat? Nic pro ty, co mají doma potomky, kteří nejpozději úderem sedmé hodiny ranní začnou s důležitými otázkami – kde je kostka Lega (ta jediná důležitá mezi tisíci dalšími) nebo jestli si můžou půjčit váš mobil na pohádky. Proto s mámami začíná party hned – divoce a bez filtru. Nemají totiž čas celý den…

… protože už vědí, jak to chodí

Co mají ženy po 40? Zkušenosti! Proto také vědí, kolik vydrží (nebo co je položí), jak zvládnou další den bez spánku nebo s bolavou hlavou, na co nejraději tancují, a hlavně s kým. Chyby jsou u nich téměř vyloučené.

… protože tancují, jako by se nikdo nedíval

Že by se chtěly s někým seznámit? Ne, chtějí zkrátka jen slavit! A to jde nejlépe, když se pořád neohlíží na to, jestli mají dostatečně sexy taneční pohyby. Důležité je se bavit, zbytek je vedlejší.

… protože vědí, jak přežít bez spánku

Matky jsou profesionálky, co se týče nedostatku spánku. Nejdřív miminko, co v noci nespí, pak malé dítko, co každou noc přijde do postele a pak puberťák, na kterého čekají, než se vrátí v noci domů. Proto vědí, že je rozhodně nezabije, když v noci nebudou spát – především tehdy, když se budou bavit.

… protože vědí, jak málo je příležitostí

Jak často jdete jako máma od dětí ven? Správně! Skoro vůbec. Proto, když už to přijde, musí to stát opravdu za to. A taky že bude! Další příležitost je totiž v nedohlednu…


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

104 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:14
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat