Svatba v červenci zaručeně přinese smůlu

Pověra, nebo věda? Prozradíme vám, co se skrývá za kuriózní pověrou, že svatba v červenci přináší neštěstí.

Možná vy, nebo vaše nejlepší kamarádka právě plánujete svatbu, či jste možná na svatbu v červenci už pozvaná. Pak si dejte pozor! Jedno americké přísloví říká, že sňatky, které byly uzavřeny v červenci, nejsou právě ty nejharmoničtější. Tedy že ti, kdo se vezmou v červenci, musejí na svém manželství tvrdě pracovat.

Červencová svatba je prokletá

Svatby v červenci přitom dávají smysl. Je léto a pravděpodobnost, že vám bude hezké počasí hrát do karet, je poměrně velké. Ale Američani to vidí trochu jinak. Manželství z červencových svateb jsou údajně „zatracená“, protože budou plné hádek. Ale tohle přísloví má svůj kulturní původ a je spíše pověra než výsledek fundované vědy.

Jak je to ve skutečnosti

Svatby jsou především plné tradic, které mají přinášet štěstí. Například tak mají nevěsty při obřadu mít něco půjčeného, něco nového a něco modrého, aby si tím zajistily štěstí v manželství. Ale i to je pověra. A přesně s takovým přístupem je potřeba o tom přemýšlet. Protože měsíc je zkrátka jen měsíc! A vaše láska se určitě nezmění, ať už se berete v červenci, květnu nebo září. Takže žádné strachy a pravou nohou směle do toho!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat