Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Fotokniha PIKLIO uchová vaše zážitky navždycky

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17.06.2013 | Děti a rodina

Fotokniha je elegantním způsobem, jak si v dnešní době zvěčnit vzpomínky a mít příležitost se k nim kdykoliv vracet nebo se o ně podělit s přáteli. Každý fotí – dnešní digitální technologie nám umožňují zachytit si doslova každý okamžik, který chceme. A ať už fotíte na iPhone nebo na digitální foťák, určitě se i u vás hromadí stovky fotek, které mohou jednoho dne upadnout v zapomnění nebo o ně ztrátou mobilu či notebooku, ve kterém je máte uložené, můžete přijít a to by byla vážně škoda.

Společnost PIKLIO je předním výrobcem foto produktů a díky jednoduchému webovému rozhraní vám umožní vytvořit si z vašich fotek atraktivní fotoknihy, které jsou po nahrání fotek do systému za pár minut hotové. Získejte na vaši první fotoknihu slevu 250 Kč, informace naleznete níže.

Fotokniha vám umožní uchovat si jedinečné momenty a je daleko elegantnějším způsobem než samotné vyvolávání a třídění fotek, které je nutné pracně ukládat do fotoalba, popisovat a trávit tím hodiny a hodiny.

A když si to představíte, určitě si na návštěvu k vašim známým vezmete raději fotoknihu než krabici od bot s fotkami, abyste jim mohli ukázat zážitky z dovolené. Zjistěte více na www.piklio.cz


Kromě rychlé tvorby fotoknihy je výhodou PIKLIO i to, že vám všechny vaše fotky zadarmo navždycky uloží a vy se tak k těmto fotkám nebo hotové fotoknize můžete po přihlášení do systému kdykoliv vrátit. A co víc! Vy dokonce můžete vaši fotoknihu v elektronické podobě sdílet se všemi, komu k ní dáte přístup!
Chcete na vaši první fotoknihu získat slevu 250 Kč? Můžete! Podívejte se na www.piklio.cz/pages/bety a objednejte si vaši první fotoknihu levněji!

Zima je nejvhodnější dobou pro plánování miminka

Bramborový salát

Bramborový salát

12 hlasů
40min 329 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krůtí nudličky s okurkou

11 hlasů
55min 634kJ 190 Kč

Jemné krůtí maso s okurkou a koprem.

Kuřecí s hříbky

12 hlasů
1h a 20min 398kJ 145 Kč

Kuřecí stehna s hříbky a broskvemi.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více