Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Fotokniha PIKLIO uchová vaše zážitky navždycky

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17.06.2013 | Děti a rodina

Fotokniha je elegantním způsobem, jak si v dnešní době zvěčnit vzpomínky a mít příležitost se k nim kdykoliv vracet nebo se o ně podělit s přáteli. Každý fotí – dnešní digitální technologie nám umožňují zachytit si doslova každý okamžik, který chceme. A ať už fotíte na iPhone nebo na digitální foťák, určitě se i u vás hromadí stovky fotek, které mohou jednoho dne upadnout v zapomnění nebo o ně ztrátou mobilu či notebooku, ve kterém je máte uložené, můžete přijít a to by byla vážně škoda.

Společnost PIKLIO je předním výrobcem foto produktů a díky jednoduchému webovému rozhraní vám umožní vytvořit si z vašich fotek atraktivní fotoknihy, které jsou po nahrání fotek do systému za pár minut hotové. Získejte na vaši první fotoknihu slevu 250 Kč, informace naleznete níže.

Fotokniha vám umožní uchovat si jedinečné momenty a je daleko elegantnějším způsobem než samotné vyvolávání a třídění fotek, které je nutné pracně ukládat do fotoalba, popisovat a trávit tím hodiny a hodiny.

A když si to představíte, určitě si na návštěvu k vašim známým vezmete raději fotoknihu než krabici od bot s fotkami, abyste jim mohli ukázat zážitky z dovolené. Zjistěte více na www.piklio.cz


Kromě rychlé tvorby fotoknihy je výhodou PIKLIO i to, že vám všechny vaše fotky zadarmo navždycky uloží a vy se tak k těmto fotkám nebo hotové fotoknize můžete po přihlášení do systému kdykoliv vrátit. A co víc! Vy dokonce můžete vaši fotoknihu v elektronické podobě sdílet se všemi, komu k ní dáte přístup!
Chcete na vaši první fotoknihu získat slevu 250 Kč? Můžete! Podívejte se na www.piklio.cz/pages/bety a objednejte si vaši první fotoknihu levněji!

Úzkostlivé matce roste po jejím boku úzkostlivé dítě

Kuřecí maso se zeleninou

Kuřecí maso se zeleninou

9 hlasů
45min 374 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí kari

11 hlasů
35min 670kJ 140 Kč

Minutka připravená z marinovaného kuřecího masa.

Rizoto s kapustou

9 hlasů
50min 503kJ 110 Kč

Rizoto, které můžete podávat samostatně nebo jako příl...

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více