Diskuse na téma Vaření z brambor

Ahoj :) co takhle si udělt diskuzi o receptemch, radách a tipech o vaření z brambor? Neboli brambory na všechny možné způsoby :) Můj první typ je na pečené brambory s cottage cheese a salsou :) Tady je recept včetně postupu: http://svet-zdravi.cz/recepty/pecene-brambory-s-cottage-cheese-a-salsou

dobrý den, recept vypadá opravdu dobře:) mě by spis zajimalo kde brambory nakupujete? jestli davate prednost bramboram dovezenym z farmy ci nakupujete normalne v supermarketech? co si budeme vykladat ze supermarketu to neni vzdy uplne to prave orechove *2*

olga.polka martina.marna 16.04.2015

dobrý den ja tedy nakupuji zeleninu a mnohdy i ovoce z farmarskeho trhu :) v praze je docela hodne tech farmarskych trhu ale ja jsem ted v utery byla v pankrackem rynku a moc se mi to tam libilo :) dovazi to tam z farmy krenek :)

dobry den, moc dekuji :) ja bych prave chtela take zacit vice nakupovat kvalitni ovoce a zeleninu z overeneho zdroje nejlepe :) divala jsem se hledala nejake info a je to tohle ano? http://www.pankrackyrynek.cz/novinky/item/67-ovoce-a-zelenina-z-farmy-krenek to s emi moc libi ten trh tak tam urcite zajdu !:) byla jste se vsim spokojena ano?

olga.polka 05.05.2015

dobry den ano je to ono a doporucim vam taky reznictvi v pankrackem rynku nasla jsem tam super kousky :) a taky uplne jina kvalita nez ze supermarketu :) jsem tam vzdy maximalne spokojena dokonce jsem tam byla o vikendu i a obidku a moc dobre :)

marienka34 15.06.2015

Ahoj holky, ráda bych přispěla svou troškou do mlýna ;-) souhlasím, brambory si také pořizuji na trzích. K tématu vaření z brambor tu pro vás mám jeden supr recept, který jsem si v poslední době moc oblíbila. Jedná se o bramborovou kaši a ragú z mletého masa, to celé zapečené s chedarem a cherry rajčaty. Výborně to chutná, doma toho udělám kotel, přesto to zmizí do minuty a zbudou jen vylízané talíře :-D narazila jsem na tento recept, když jsem chtěla vyzkoušet nového pomocníka při vaření - šťávy od Knorru na maso. Mrkla jsem tedy na kanál šéfkuchaře Roberta Bezděka pro inspiraci... nu a tady vám házím odkaz na přesný recept a vřele doporučuji vyzkoušet https://www.youtube.com/watch?v=NWIyDL8O-uo ¨ ...a jaké máte recepty vy?

konatovka 19.07.2015

Asi tomu nebudete věřit, ale já jsem si velice oblíbila bramborovou kaši se zeleninou. Uvařím brambory, udělám kaši, já přidávám místo kravského mléka sójové (mám dělenou stravu) a do hotové kaše přimíchám orestovanou zeleninu, a to jakoukoliv, kterou mám v lednici.*2*

heenna 06.08.2015

my pestujeme vlastni brambory, cukety, patizon, takze tuhle smesku okorenim, poleju trochou oliv. oleje soupnu do trouby a ňamka je na svete :) <3

glady heenna 17.09.2015

to je super mňamka. taky to dělávám*1*

Laugher 07.01.2017

My máme rádi Americké brambory a Brambory se sýrovou náplní


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat