Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Olivy

Sandriskaa 19. 04. 2015

Máte rádi olivy? Raději zelené nebo černé? Kde kupujete?

Laugher

07.01.2017

Olivy máme taky moc rádi. Hlavně plněně se sýrem

heenna

20.07.2015

olivy - paradni zalezitost a hlavne dietni!! :D

Já mám radá i tmavé a hlavně s mandličkou mi chutnají, ale i s papričkou.

JanaU

16.07.2015

Já mám ráda černé i zelené. Manžel má raději zelené, ideálně s mandličkou . Když přijde návštěva, rychleji mizí zelené plněné. Kupujeme je u nás v Albertu. Dokonce nám je tam teď zlevnili, takže spokojenost ve všech směrech

Také mám ráda olivy a to jakékoliv.

mám ráda zelené i černé olivy, bez pecky, i plněné

Neregistrovaná/ý - Janča

24.06.2015

My kupujeme obojí - zelené i černé. Ty zelené máme rádi s mandličkou. Kupujeme ty velké v řeckém obchodě na Praze 7. Cena je trochu vyšší, ale čas od času si je odtamtud dopřáváme. Častěji pak kupujeme ty klasické za nižší cenu v Albertu. Když jsem byli na dovolené v Řecku, pokaždé jsme si odtamtud přivezli tento mňam "suvenýr".

moniika

17.06.2015

Koupila jsem olivy s tuňákem a byly výborné.

Nikdy jsem taky nemohla přijít olivám na chuť, ale teď si ráda dám, ale nejvíce zelené bez pecky….

Já jsem třeba nikdy neměla olivy ráda :D nakonec mi zachutnali a přišla jsem jim na chuť :D rodiče objednávají olivy z umporto.cz, kde kupují i černé a zelené bez pecky a můžu říct, že jsou opravdu moc kvalitní a chutné :) a cenově je pravda, že jsou taky velice přijatelné :)

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Losos a zelené fazolky

Losos a zelené fazolky

18 hlasů
30min 917 kJ 159 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Dušená čočka

8 hlasů
45min 640kJ 55 Kč

Čočka dušená s řapíkatým celerem.

Pikantní fazolový pekáček

82 hlasů
1h a 45min 738kJ 180 Kč

Pikantní fazole z trouby.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více