Diskuse na téma Olivy

Máte rádi olivy? Raději zelené nebo černé? Kde kupujete?

Marinak8 27.04.2015

Já jsem třeba nikdy neměla olivy ráda :D nakonec mi zachutnali a přišla jsem jim na chuť :D rodiče objednávají olivy z umporto.cz, kde kupují i černé a zelené bez pecky a můžu říct, že jsou opravdu moc kvalitní a chutné :) a cenově je pravda, že jsou taky velice přijatelné :)

Kaculka88 29.04.2015

Nikdy jsem taky nemohla přijít olivám na chuť, ale teď si ráda dám, ale nejvíce zelené bez pecky….

moniika 17.06.2015

Koupila jsem olivy s tuňákem a byly výborné.

Janča 24.06.2015

My kupujeme obojí - zelené i černé. Ty zelené máme rádi s mandličkou. Kupujeme ty velké v řeckém obchodě na Praze 7. Cena je trochu vyšší, ale čas od času si je odtamtud dopřáváme. Častěji pak kupujeme ty klasické za nižší cenu v Albertu. Když jsem byli na dovolené v Řecku, pokaždé jsme si odtamtud přivezli tento mňam "suvenýr".

jitkakytka 26.06.2015

mám ráda zelené i černé olivy, bez pecky, i plněné

konatovka 14.07.2015

Také mám ráda olivy a to jakékoliv.<3

JanaU 16.07.2015

Já mám ráda černé i zelené. Manžel má raději zelené, ideálně s mandličkou :-). Když přijde návštěva, rychleji mizí zelené plněné. Kupujeme je u nás v Albertu. Dokonce nám je tam teď zlevnili, takže spokojenost ve všech směrech :-)

konatovka 20.07.2015

Já mám radá i tmavé a hlavně s mandličkou mi chutnají, ale i s papričkou.:-P

heenna 20.07.2015

olivy - paradni zalezitost a hlavne dietni!! :D<3

Laugher 07.01.2017

Olivy máme taky moc rádi. Hlavně plněně se sýrem

anonym 03.05.2023

marmara birlik-dogal salamura siyah zettin


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat