Diskuse na téma Znacka hodinek

Ahoj lidi mate nejakou oblibenou znacku hodinek? Ja jsem treba na hodinky docela zatizena takze jcih mam doma hooodne hoodne a ruzne to kombinuju s oblecenim a barvami :) moje nejoblibenejsi se musim priznat jsou od znacky Lorus. jak jste na tom vy? :-D

Denisavaa 22.11.2023

Vyloženě oblíbenou nemám, ale mám hodinky Storm a chtěla bych od Armaniho a hezké jsem viděla i Guess.

ElaKrej 26.11.2018

Mně se líbí mainstreamové MK hodinky a také DKNY.

Adriana 25.08.2017

Koupila jsem si hodinky na 24time.cz a byla jsem velice příjemně překvapena, je tam spousta značek a já jsem si vybrala hodinky Cluse

tereza 20.06.2017

objednala jsem si hodinky značky nexon na 24time a jsem nadšená,jsou fakt moc hezké

Niccol 09.01.2016

Ahojte, ja dostala na Vánoce hodinky od firmy Meoris a jsou moc pěkné. Manžel se krásně strefil do stylu :) šikula. Asi mu taky nějaké hodinky dám na valentýna, říkal že se při vybírání zakoukal taky do jedněch pánských :))

Tichavka 08.12.2015

Já sama moc hodinky nenosim, líbí se mi spíš pánské typy. Na slečně ně hodinky až tak nezaujmou, ale ne muži vypadají skvěle. Je to pro mě takový pánský šperk :) Myslím, že rolexkama člověk nic nezkazí :)) http://prsteny-hodinky.cz/hodinky/340-rolex-oyster-perpetual-cosmograph-daytona.html tyto jsou dokonalé.

Marobud 22.10.2015

Ahoj mě osobně by udělali radost tyhle, protože mají zabudouvanou mini kameru http://www.1obchod.com/products/hodinky-se-skrytou-mikro-kamerou-hd/

olga.polka 19.05.2015

ano tu znacku taky znam :) myslim ze od nich mam take jedny. ja jsem se znackou lorus hrozne moc spokojena takze si mylsim ze kdyz si koupite hodinky od teto znacky tak budete jiste spokojena :) podivejte se urcite na nejake stranky kde maji vetsi vyber

sarkanova 12.05.2015

ja mam nejoblibenejsi od znacky boccia titanium - nosim je snad nejvic jsou cele stribrne a tak se hodi po vetsinu casu ke vsemu :) hlavne dobre sedi na ruce. premyslela jsem ale ze si koupim nejake nove, tak jste mi dala dobry napad a podivala bych se nekde na tu znacku Lorus jake maji hodinky :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat