Diskuse na téma Ostrava prodejna

dobry den prosim o radu ci doporuceni na dobrou prodejnu v ostrave. budu zarizovat nejake vybaveni pro mimi co cekame a na pokojicek :) jen nevim kde mi dobre poradi a maji nejaky dobry vyber? diky moc za kazdou pomoc

olga.polka 18.05.2015

dobry den ja jsem teda hodne veci objednavala z internetu ale myslim ze maji i nejakou kamennou prodejnu jen si nejsem sto pro jista jestli maji i v ostrave. kdyby jste ale chtela od nich objednavat z eshopu tak jsem nemela nikdy zadny problem hodne spolehliva firma. a to i kdyz jsem potrebovala honem rychle objednavku jeste zmenit tak mi vysli vstric :) podivejte se na funbaby.cz

sarkanova 21.05.2015

dobry den,moc vam dekuji za odepsani :) diky moc za odkaz divala jsem se ze majikamennouprodejnu v brne a ostrave tak to je super o vikendu v brne budu tak se tam zajdu podivat :) to je super ze mate takove dobre zkusenosti! jsem rada libi se mi tam nakoneci vic veci tak uvidim jak to odpadne :D mate nejake doporuceni na znacku tech vyrobku? abych vedela nacose kdyztak presne divat? diky

olga.polka 25.05.2015

ja mam nejoblibenejsi znacku nebo nejvice mi vyhovuje znacka Cam od te mame asi nejvice takovych tech nejpotrebnejsich veci :) a je to opravdu kvalita. jasne prave je lepsi urcite zajit i do te kamenne prodejny! vyzkousejte a uvidite podle sebe! hezke a uspesne porizeni


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat