Diskuse na téma Zahradní nábytek- tipy a rady

12. 05. 2015 | Zahrada a květiny

Manžel konečně dodělat zahradu a já si chci pořídit nějakej stylovej zahradní nábytek, nevíte kde něco pěknýho sehnat? :-)

Tana 22.01.2021

My jsme si teď koupili zahradní nábytek tady https://www.idea-dum-zahrada.cz/ a jsme moc spokojení, tak se zkus podívat, třeba taky vybereš :-)

miška4 Tana 24.01.2021

Tam se mi moc líbí jedny křesílka, konečně zase něco jiného než mají všude. Díky

Mnada 21.02.2021

My máme krásný od Nardi nábytek, vřele doporučuju kouknout na jejich e-shop, mají moc hezké a hlavně originální věci.

Marta Mnada 22.02.2021

Ty jo koukám tam na to houpací křeslo...to je parádní, takové mít na terase tak se z ní nehnu...:)

Mnada Mnada 24.02.2021

Jo na to jsem taky koukala, to bych si ráda pořídila letos na terasu.

Daniela 23.03.2021

Zajímalo vy co máte na zahradě pergolu, tak jaké firmě jste ji zadávaly ? Vzhledem k tomu, že bychom ji chtěli co nejdříve, tak budu ráda za doporučení, kdo je schopný nám ji udělat cca do dvou měsíců od zadání zakázky ?

Alena Daniela 14.04.2021

Kdo má velmi rychlé dodání, tak jsou Al pergoly, ale zase záleží na tom, jakou pergolu jste si vybrali :)

Daniela Daniela 21.04.2021

Vybrali jsme tady tu Escape https://www.pergoly-morava.cz/pergola/pergola-espace-61. Už je to celé v procesu, zatím komunikace perfektní. Udělali nám i 3D vizualizaci zdarma, což mě překvapilo, tak jsem zvědavá na výslednou práci.

Mirka Daniela 08.05.2021

My jsme se byli podívat přímo v Pohořelicích na tom jejich showroomu a díky tomu se nám podařilo vybrat. Pánové byli milí a bylo vidět, že se velmi dobře orientují a byli nám schopni udělat i 3D vizualizaci, abych měla představu, jak bude pergola vypadat zhotovená. Výsledek nás s mužem nadchl, takže jsme se hned domlouvali na spolupráci, protože i ta doba dodání se jen tak nevidí, když vezmu vpotaz to, kam jsme všude psali nebo volali a někteří nám nebyli schopni v tomto roce pergolu postavit.

Kika 30.03.2021

Sháním jídelní nábytek na zahradu, odkud máte?

Sabča 31.03.2021

Taky vybírám, chci velký jídlení stůl a židle pro deset lidí ale je to docela problém sehnat něco kvalitního a hezkýho

Alex 18.05.2021

Zajímalo jak ty hliníkové pergoly vypadají ? Není lepší dřevo ? Je přece jenom na pohled jemnější než hliníková konstrukce ne ?

Daniela Alex 23.05.2021

No vzhledem k údržbě a životnosti jsme zvolili hliník :) a vypadá to dobře, jde o moderní pergoly, což se nám moc líbilo

Barča 31.08.2021

Taky bych ocenila nějaké tipy na eshopy kde bych si vybrala nějaké zahradní posezení a do čeho jsem se naprosto zamilovala, tak je ratanová "postel" tak se snažím ji sehnat za rozumný peníz.

Renča Barča 01.09.2021

Nedívala ses na gardenspace, tady si myslím, že něco takového mají :)

Zuzka Barča 08.09.2021

Já mám tady tuto pohovku, ale natáhnu se tam celá, takže by se to dalo brát i jako postel :) https://www.gardenspace.cz/zahradni-pohovka-portofino-royal-bila/

Hanka Barča 25.09.2021

Vydrží tady ten ratanový nábytek ? Váhám jestli ratan nebo spíš něco v kombinaci s kovem.

Zuzka Barča 04.11.2021

Vydrží, co by nevydržel :) ratan je hodně odolný a o kovu ani nemluvím :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat