Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Karla

27. 6. 2019

Máte zkušenost s nábytkem ze Sconta?

Neregistrovaná/ý - Martina

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Paty | 23. 6. 2019
Jak kdy, zvládnu si to nandat i sama ale někdy si zajdu i do salonu

Já si už dlouho prodlužuji metodou tape in a poprvé sem šla taky do Hotstyle salonu. Nyní už mám grif tak si prodlužuji sama

Neregistrovaná/ý - Heda

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Agáta | 23. 6. 2019
Nevím jak moc chcete prodloužit? Vybírala bych podle toho..já si snažím svoje vlasy spíš zahustit tak beru od 10cm delší než je moje dýlka a úplně mi to stačí

Aha děkuju..ještě mě teda napadlo..v tom salonu Clipinhair teda nemusím mít předem objednáno? Že bych si tam zašla a nechala si poradit o kolik prodloužit.. taky abych pak ty vlasy neměla moc těžký když vezmu moc dlouhý :/

Neregistrovaná/ý - Elena

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Páralová | 22. 6. 2019
Objednávám si bioaroma kosmetiku dlouho a taky sem maximálně spokojená.. Skvělé je že když si nevím rady tak poskytují i poradenství takže já nemám absolutně co vytknout eshopu ani kosmetice

Pořídila sem si nedávno docela dost věcí z Bioaromakosmetiky a sem ráda že sem na tuto kosmetiku narazila. Mám hodně citlivou pleť a málo která kosmetika mi sedne..takhle stoprocentně

Neregistrovaná/ý - Romana

24. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 19. 6. 2019
Do dvou tří dnů :) Jinak jo to balení je skvělý že to chodí takhle. Jinak bych si taky nenechávala poslat až domů::)

Z e-kondomy mám doma spoustu věciček.Eshop je skvělý, vše diskrétní a velký výběr

Neregistrovaná/ý - Paty

23. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucie | 19. 6. 2019
A to si připevňujete sama nebo je nutné s tím do salonu?

Jak kdy, zvládnu si to nandat i sama ale někdy si zajdu i do salonu

Neregistrovaná/ý - Agáta

23. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 19. 6. 2019
Vážně? Tak děkuju... a o kolik si objendáváte větší dýlku než jsou vaše vlastní vlasy?

Nevím jak moc chcete prodloužit? Vybírala bych podle toho..já si snažím svoje vlasy spíš zahustit tak beru od 10cm delší než je moje dýlka a úplně mi to stačí

Neregistrovaná/ý - Páralová

22. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 18. 6. 2019
Mě to zabírá jako kterákoliv jiná kosmetika, s tím rozdílem že na sebe nepatlám žádné chemické sajrajty ale kosmetiku která je vážně přírodní

Objednávám si bioaroma kosmetiku dlouho a taky sem maximálně spokojená.. Skvělé je že když si nevím rady tak poskytují i poradenství takže já nemám absolutně co vytknout eshopu ani kosmetice

Neregistrovaná/ý - Hedvika

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 16. 6. 2019
Vážně? No to je super to hned objednávám... a jináč za jak dlouho vám přišla objednávka z tadyma?

Do dvou tří dnů :) Jinak jo to balení je skvělý že to chodí takhle. Jinak bych si taky nenechávala poslat až domů::)

Neregistrovaná/ý - Lucie

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Paty | 15. 6. 2019
Luci já si prodlužuji metodou Tape in a s tou sem moc spokojená

A to si připevňujete sama nebo je nutné s tím do salonu?

Neregistrovaná/ý - Heda

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Agáta | 15. 6. 2019
Nosím clip in už docela dlouho a nikdy mě to nijak netahalo, vůbec nevím že mám něco na hlavě takže se nebojte:)

Vážně? Tak děkuju... a o kolik si objendáváte větší dýlku než jsou vaše vlastní vlasy?

Neregistrovaná/ý - Zdenka

18. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Melysa | 15. 6. 2019
Holky a funguje vám ta přírodní kosmetika? Mám na mysli jestli například když si tady koupím krém na akné nebo na celulitidu...tak jestli vám to zabírá nebo ne?

Mě to zabírá jako kterákoliv jiná kosmetika, s tím rozdílem že na sebe nepatlám žádné chemické sajrajty ale kosmetiku která je vážně přírodní

Neregistrovaná/ý - Sabina

16. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 14. 6. 2019
Dobrý den, v e-kondomy sem si objednávala korzet a přišlo to bez názvu obchodu a zabalené v neprůhledném balení takže tohle úplně na pohodu

Vážně? No to je super to hned objednávám... a jináč za jak dlouho vám přišla objednávka z tadyma?

Neregistrovaná/ý - Paty

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucie | 13. 6. 2019
Ahoj, prodlužuje někdo vlasy i jinou metodou než jen clip in?

Luci já si prodlužuji metodou Tape in a s tou sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Agáta

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 12. 6. 2019
Ahojky, prodlužujete pomocí clip in? A když si nandáte celý set tak nejsou ty vlasy moc těžké, neomezuje vás to nějak?

Nosím clip in už docela dlouho a nikdy mě to nijak netahalo, vůbec nevím že mám něco na hlavě takže se nebojte:)

Neregistrovaná/ý - Melysa

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 12. 6. 2019
Přírodní kosmetiku si také objednávám na bioaromakosmetika.cz

Holky a funguje vám ta přírodní kosmetika? Mám na mysli jestli například když si tady koupím krém na akné nebo na celulitidu...tak jestli vám to zabírá nebo ne?

Neregistrovaná/ý - Hedvika

14. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 2. 6. 2019
Ahojky, sestra bude míti loučení se svobodou a tak si říkám.... jelikož její budoucí je kamioňák... že bychom jí ze srandy daly darem nějakou erotickou hračku pro ni .. Problém je že bych nerada aby šlo při doručení poznat co objednávám nebo odkud... máte zkušenost s tímto eshopem? https://e-kondomy.cz/doporucujeme/darky-pro-zeny Nevíte jak tady chodí zásilky balené?

Dobrý den, v e-kondomy sem si objednávala korzet a přišlo to bez názvu obchodu a zabalené v neprůhledném balení takže tohle úplně na pohodu

Neregistrovaná/ý - Lucie

13. 6. 2019

Ahoj, prodlužuje někdo vlasy i jinou metodou než jen clip in?

Neregistrovaná/ý - Heda

12. 6. 2019

Ahojky, prodlužujete pomocí clip in? A když si nandáte celý set tak nejsou ty vlasy moc těžké, neomezuje vás to nějak?

Neregistrovaná/ý - Zdenka

12. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Lily | 31. 5. 2019
Osobně je možné vyzvednout na výdejnách. Já mám max. do tří dnů od objednání věci odtud doma

Přírodní kosmetiku si také objednávám na bioaromakosmetika.cz

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Gnocchi s hroznovým vínem

Gnocchi s hroznovým vínem

9 hlasů
50min 721 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Gazpacho

11 hlasů
50min 343kJ 120 Kč

Na tuto studenou zeleninovou polévku původem ze Španěl...

Roládky z hovězí svíčkové

0 hlasů
1h a 30min 727kJ 450 Kč

Šťavnaté,plněné hovězí plátky.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více