Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Lucka

29. 7. 2019

Ahojky :) Děvčata, potřebuju radu. Sestra bude za chvíli rodit a já bych jí ráda koupila nějaký dáreček. Nejlépe aby byl pro oba. Říkala jsem si, že bych vzala nosítko. Co myslíte, je to dobrý nápad? A pokud bych do toho měla jít, tak jaké koupit?

Neregistrovaná/ý - Stáňa

11. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 5. 7. 2019
Já si normálně kulmuju :) Jukněte sem https://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi-diskuze/

Také si objednávám sady v Hotstyle. Mají tady kvalitní vlasy, sady odtud nosím opakovaně a i tak jsou ve výborném stavu

Neregistrovaná/ý - Romana

5. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 3. 7. 2019
Dobrý den, jak se o vlasy staráte? Je možné je např. nějak tepelně upravovat?

Já si normálně kulmuju :) Jukněte sem https://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi-diskuze/

Neregistrovaná/ý - Dáša

3. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 30. 6. 2019
V Hotstyle si kupuji sady z pravých 100% lidských vlasů a s každou sadou odtud sem moc spokojená

Dobrý den, jak se o vlasy staráte? Je možné je např. nějak tepelně upravovat?

30. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 26. 6. 2019
Já si už dlouho prodlužuji metodou tape in a poprvé sem šla taky do Hotstyle salonu. Nyní už mám grif tak si prodlužuji sama

V Hotstyle si kupuji sady z pravých 100% lidských vlasů a s každou sadou odtud sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Agáta

30. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 26. 6. 2019
Aha děkuju..ještě mě teda napadlo..v tom salonu Clipinhair teda nemusím mít předem objednáno? Že bych si tam zašla a nechala si poradit o kolik prodloužit.. taky abych pak ty vlasy neměla moc těžký když vezmu moc dlouhý :/

Jo to vlasy v clipinhair mít předem objednané nemusíte, ale mě osobně nikdy nepřišly těžké žádné co jsem kdy nosila... Vůbec nevím že mám něco na hlavě a to i když si nandám celou sadu

Neregistrovaná/ý - Karla

27. 6. 2019

Máte zkušenost s nábytkem ze Sconta?

Neregistrovaná/ý - Martina

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Paty | 23. 6. 2019
Jak kdy, zvládnu si to nandat i sama ale někdy si zajdu i do salonu

Já si už dlouho prodlužuji metodou tape in a poprvé sem šla taky do Hotstyle salonu. Nyní už mám grif tak si prodlužuji sama

Neregistrovaná/ý - Heda

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Agáta | 23. 6. 2019
Nevím jak moc chcete prodloužit? Vybírala bych podle toho..já si snažím svoje vlasy spíš zahustit tak beru od 10cm delší než je moje dýlka a úplně mi to stačí

Aha děkuju..ještě mě teda napadlo..v tom salonu Clipinhair teda nemusím mít předem objednáno? Že bych si tam zašla a nechala si poradit o kolik prodloužit.. taky abych pak ty vlasy neměla moc těžký když vezmu moc dlouhý :/

Neregistrovaná/ý - Elena

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Páralová | 22. 6. 2019
Objednávám si bioaroma kosmetiku dlouho a taky sem maximálně spokojená.. Skvělé je že když si nevím rady tak poskytují i poradenství takže já nemám absolutně co vytknout eshopu ani kosmetice

Pořídila sem si nedávno docela dost věcí z Bioaromakosmetiky a sem ráda že sem na tuto kosmetiku narazila. Mám hodně citlivou pleť a málo která kosmetika mi sedne..takhle stoprocentně

24. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 19. 6. 2019
Do dvou tří dnů :) Jinak jo to balení je skvělý že to chodí takhle. Jinak bych si taky nenechávala poslat až domů::)

Z e-kondomy mám doma spoustu věciček.Eshop je skvělý, vše diskrétní a velký výběr

Neregistrovaná/ý - Paty

23. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucie | 19. 6. 2019
A to si připevňujete sama nebo je nutné s tím do salonu?

Jak kdy, zvládnu si to nandat i sama ale někdy si zajdu i do salonu

Neregistrovaná/ý - Agáta

23. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 19. 6. 2019
Vážně? Tak děkuju... a o kolik si objendáváte větší dýlku než jsou vaše vlastní vlasy?

Nevím jak moc chcete prodloužit? Vybírala bych podle toho..já si snažím svoje vlasy spíš zahustit tak beru od 10cm delší než je moje dýlka a úplně mi to stačí

Neregistrovaná/ý - Páralová

22. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 18. 6. 2019
Mě to zabírá jako kterákoliv jiná kosmetika, s tím rozdílem že na sebe nepatlám žádné chemické sajrajty ale kosmetiku která je vážně přírodní

Objednávám si bioaroma kosmetiku dlouho a taky sem maximálně spokojená.. Skvělé je že když si nevím rady tak poskytují i poradenství takže já nemám absolutně co vytknout eshopu ani kosmetice

Neregistrovaná/ý - Hedvika

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 16. 6. 2019
Vážně? No to je super to hned objednávám... a jináč za jak dlouho vám přišla objednávka z tadyma?

Do dvou tří dnů :) Jinak jo to balení je skvělý že to chodí takhle. Jinak bych si taky nenechávala poslat až domů::)

Neregistrovaná/ý - Lucie

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Paty | 15. 6. 2019
Luci já si prodlužuji metodou Tape in a s tou sem moc spokojená

A to si připevňujete sama nebo je nutné s tím do salonu?

Neregistrovaná/ý - Heda

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Agáta | 15. 6. 2019
Nosím clip in už docela dlouho a nikdy mě to nijak netahalo, vůbec nevím že mám něco na hlavě takže se nebojte:)

Vážně? Tak děkuju... a o kolik si objendáváte větší dýlku než jsou vaše vlastní vlasy?

Neregistrovaná/ý - Zdenka

18. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Melysa | 15. 6. 2019
Holky a funguje vám ta přírodní kosmetika? Mám na mysli jestli například když si tady koupím krém na akné nebo na celulitidu...tak jestli vám to zabírá nebo ne?

Mě to zabírá jako kterákoliv jiná kosmetika, s tím rozdílem že na sebe nepatlám žádné chemické sajrajty ale kosmetiku která je vážně přírodní

Neregistrovaná/ý - Sabina

16. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 14. 6. 2019
Dobrý den, v e-kondomy sem si objednávala korzet a přišlo to bez názvu obchodu a zabalené v neprůhledném balení takže tohle úplně na pohodu

Vážně? No to je super to hned objednávám... a jináč za jak dlouho vám přišla objednávka z tadyma?

Neregistrovaná/ý - Paty

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucie | 13. 6. 2019
Ahoj, prodlužuje někdo vlasy i jinou metodou než jen clip in?

Luci já si prodlužuji metodou Tape in a s tou sem moc spokojená

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Hovězí kostky s houbami

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 456 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více