Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Adri

19.05.2019

Neregistrovaná/ý - Monika | 16.05.2019
Také velmi ráda objednávám v Clipinhair. Párkrát jsem si u nich v salonu nechávala i prodloužit

Moni prodlužují tam jakými metodami?

Neregistrovaná/ý - Lenka

19.05.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 16.05.2019
Mám žaluzie od firmy Almma a po všech stránkách tady jsem spokojená

A dělají i montáže těch žaluzií?

Neregistrovaná/ý - Klára

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 14.05.2019
Dobrý den, co je to za kosmetiku?

Jedná se o přírodní kosmetiku která není testovaná na zvířatech ... dost mě zaujala tak si říkám že bych odtud něco zkusila...

Neregistrovaná/ý - Zuzana

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Jitka | 13.05.2019
Za mě s touto firmou výborná zkušenost. Máme od nich garážová vrata. Byli moc ochotní ohledně termínu

Děkuji a komunikace snimi vpohodě? Ráda bych objednala přes eshop

Neregistrovaná/ý - Dana

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Eleonora | 02.05.2019
Máte nějakou clip in sadu z Hotstyle? https://www.hotstyle.cz/

Dobrý den, objednávám si tu pravé lidské clip in. Mají velký výběr a s kvalitou sem taky spokojená

Neregistrovaná/ý - Nina

16.05.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 14.05.2019
Chtěla bych letos nechat namontovat nějaké předokení žaluzie.... máte zkušenost s dobrou firmou?

Mám žaluzie od firmy Almma a po všech stránkách tady jsem spokojená

Neregistrovaná/ý - Monika

16.05.2019

Neregistrovaná/ý - Gita | 13.05.2019
Dobrý den, REMY jsou vlasy s kutikulou směrem jenom dolů, takže je maximálně omezené zacuchávání vlásků. V tomto eshopu sem objednávala už asi tři sady clip in a jsem moc spokojená

Také velmi ráda objednávám v Clipinhair. Párkrát jsem si u nich v salonu nechávala i prodloužit

Neregistrovaná/ý - Elen

16.05.2019

Ahoj vůbec nevím co mám koupit sestře k narozeninám?Má ráda dobrodružství

Neregistrovaná/ý - Lenka

14.05.2019

Chtěla bych letos nechat namontovat nějaké předokení žaluzie.... máte zkušenost s dobrou firmou?

Neregistrovaná/ý - Debora

14.05.2019

Od koho máte namontované venkovní žaluzie? Je toho tolik že nevím jakou firmu si vybrat.. hlavně ať je to kvalitní..

Neregistrovaná/ý - Zdenka

14.05.2019

Neregistrovaná/ý - Klára | 12.05.2019
Zkoušeli ste něco z Bioaroma kosmetiky?

Dobrý den, co je to za kosmetiku?

Neregistrovaná/ý - Jitka

13.05.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 03.05.2019
Pro švagrovou se celá rodina skládáme na nové vchodové dveře a zaujal nás výběr Kružíka. Máte odtud něco? https://www.kruzik.cz/

Za mě s touto firmou výborná zkušenost. Máme od nich garážová vrata. Byli moc ochotní ohledně termínu

Neregistrovaná/ý - Gita

13.05.2019

Neregistrovaná/ý - Klára | 02.05.2019
Dostala jsem darem dárkový poukaz na clip in do Clipinhair. Ale nevím jakou sadu vybrat... Co to znamená REMY prosím? některé ty sady jsou tím označené

Dobrý den, REMY jsou vlasy s kutikulou směrem jenom dolů, takže je maximálně omezené zacuchávání vlásků. V tomto eshopu sem objednávala už asi tři sady clip in a jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Klára

12.05.2019

Zkoušeli ste něco z Bioaroma kosmetiky?

Neregistrovaná/ý - Ajda

12.05.2019

Neregistrovaná/ý - Ilča | 01.05.2019
Zdravím. Chci mamince zaplatit plastiku a chtěla bych jí dopřát nějakou opravdu dobrou kliniku. Oběma se nám líbí tato https://www.aesthevita.cz/ Máte jakoukoliv zkušenost?

Ilčo co se mě týká, tak můžu jenom doporučit. Moc spokojená sem tu byla s plastikem panem doktorem Pilkou. Byl perfektní, všechno mi vysvětlil a popsal co se bude dít před zákrokem a po... s ničím mě neodbyl,za mě opravdu super

Neregistrovaná/ý - Žaneta

04.05.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 28.04.2019
A co dárek pro chlapa, co by jste mi doporučili? Máme jít známému na narozeniny a zrovna má 40, takže by to chtělo něco většího a originálního, ale mě nic nenapadá :-o tak vás poprosím o radu! Děkuji moc

Leni doporučím to zážitek jako dárek, já jsem to tak udělal pro svého manžela a byla jsem hodně překvapená, jak z toho byl nadšený a myslím, že je to hlavně dost originální!

Neregistrovaná/ý - Zuzana

03.05.2019

Pro švagrovou se celá rodina skládáme na nové vchodové dveře a zaujal nás výběr Kružíka. Máte odtud něco? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Lucie

02.05.2019

Byl už někdo na operaci horních očních víček? http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/100/plastika-hornich-vicek/

Neregistrovaná/ý - Eleonora

02.05.2019

Máte nějakou clip in sadu z Hotstyle? https://www.hotstyle.cz/

Neregistrovaná/ý - Klára

02.05.2019

Dostala jsem darem dárkový poukaz na clip in do Clipinhair. Ale nevím jakou sadu vybrat... Co to znamená REMY prosím? některé ty sady jsou tím označené

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Karbanátky s kari omáčkou

Karbanátky s kari omáčkou

13 hlasů
60min 344 kJ 127 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více