Diskuse na téma Tantrická masáž jako svatební dar

08. 07. 2015 | Svatba

Ahoj holky, minulý týden jsem se vdávala a jako svatební dar od naší party jsme dostali s mužem párovou tantrickou masáž. Nevím, co si o tom mám myslet a jestli tam vůbec jít. Jsem stydlivá a příjde mi to zvláštní. Byli jste na ní někdo?

Kamča 01.12.2021

Já dávala takový krásný svatební album na fotky :)

Nela Kamča 18.12.2021

To je hezký, kde jsi ho sehnala? Líbí se mi ten nápad, ale zas nechci dát obyčejnou knížku na fotky…

Kamča Kamča 19.12.2021

Já objednávala dřevěný odtud https://www.svatbomilka.cz/k/s116-drevena-svatebni-alba ;)

Nela Kamča 21.12.2021

To se mi moc líbí, díky :-)

Lucka 24.01.2017

My se doma masírujeme zároveň. Na ony partie používáme lubrikant se stimulačním účinkem od Erectanu, což je oživením naších hrátek.

MarieR 23.01.2017

Zdravím Vás tady, já chodím také na tantrické masáže v Praze a zrvona do Harmony spa. Je to tam perfektní, jak přístup masérů, tak samotné masáže, já jedině doporučuji.

Zuzík 20.01.2017

Holky, moc díky za rady. Já už sem se objednala. Sem zvědavá, jak se mi to bude líbit. Určitě napíšu pocity.

Kačena 16.01.2017

Ahoj, já jsem z Prahy a navštěvuji masážní salon Harmony spa. Tantrické masáže sou skvělé, je třeba to alespoň jednou zkusit aby člověk mohl soudit. Zkus se podívat na stránky www.harmonyspa.cz

Laugher 05.01.2017

Já na tantra masáži také jednou byla a musím souhlasit, že to opravdu byl obrovský zážitek. Nikdy jsem nezažila nic podobného a nejradši bych se takhle nechala hýčkat pořád. Musíte si hlavně sama v sobě ujasnit, jestli dokážete překousnout třeba to, že masérka to vašemu chlapovi udělá mnohem líp než jste kdy mu to udělala vy. Pokud to všechno unesete, tak mu poukaz kupte

Zuzík 05.01.2017

Ahojky, prosím o radu. Chtěla bych vyzkoušet tantrickou masáž. Máte někdo zkušenosti s nějakým místem kde je to fakt bez problému? Ideálně v Praze? Děkuji :-)

Petra 16.02.2016

Já jsem do focení zatáhla rovnou i muže! Dlouho jsem nevěděla, co na něj vymyslet, až jsem tady http://kralovstvizen.cz/akce-kde-muzete-netradicne-oslavit-svateho-valentyna/ našla nějaký tipy a to focení je supr nápad, aspoň máme teď památku. Na zoo jsme už staří :-D

benca 22.12.2015

neviem, pre mna by to asi moc darcek tiez nebol

Majda 15.12.2015

mě kamarádky na rozlučku ze svobodou zaplatily fotografování glamour fotek pro mého manžela.Byla jsem z toho hodně v rozpacích, ale nakonec jsem do toho šla a ani jsem se nestyděla, protože fo fotila paní Šebestová, která jemoc šikovná a věděla co a jak, aby mi to slušelo.Posílám odkaz kdyby někdo potřeboval inspiraci.http://www.glamourfoto.cz/glamour-foto.html

Sofie Majda 08.01.2016

Ty fotečky vypadají super, je dobré když to fotí ženská, to bych se tolik nemusela stydět a bude Valentýn, no uvidíme.No kdybych se rozhodla, vím kam jít.:o)

Darina Sofie 12.01.2016

jo jo když jsou glamour fotky decentní a jemné jsou krásné, viděla jsem u kamarádky fotky paní Šebestové a fakt luxusní.

Maruna10 Darina 13.01.2016

jo naprosto souhlasím, též zvažuju glamour fotečky na Valentýna, jen nemám doporučení na někoho osvědčeného.

Majda Maruna10 15.01.2016

Maru tak zkus paní Šebestovou, já s ní mám fakt super zkušenost a fotky byly moc hezké, navíc určitě se to do Valentýna stíhá, paní je velmi pružná.http://www.glamourfoto.cz/glamour-foto.html

Maruna10 Majda 17.01.2016

tak jo děkuji asi paní Šebestové zkusím zavolat a domluvit se, doma by to udělalo velkou radost. Díky moc za tip.

Maruna10 Maruna10 06.02.2016

Děkuji za tip, už jsem byla minulý týden na focení glamour fotek u paní Šebestové a bylo to fajn, asi tím, že je paní žena, tak jsem se ani moc netyděla, paní je moc šikovná. Děkuji za tip, mohu jen doporučit. Už čekám jen na výsledné fotečky.

Sofie Maruna10 08.02.2016

Jo tak držím pěsti, ale paní Šebestová je šikulka, já jsem se hecla a už mám fotky doma, tak jsem zvědavá co manžel na ně. Mě se zdají moc a moc povedené.

Maruna10 Sofie 08.02.2016

JO jo moje fotečky už také mám, tak snad bude doma radost o víkendu na Valentýna, mě se moc líbí, takže super.

Soňa Maruna10 14.03.2016

Maru mohla bys mi prosím poslat odkaz na stránky paní Šebestové, také uvažuju o glamour fotkách a s nikým nemám zkušenosti, tak bych koukla sem, je super vědět nějaké pozitivní ohlasy na nějakou fotografku, ať nejdu někam úplně na slepo. Navíc pokud to dotáhnu do konce chtěla bych fotografku a fotografa, to bych se asi moc styděla.

Maruna10 Soňa 15.03.2016

jo jo tady je odkaz, myslím, že si tady vybere stylově každá :o), paní Šebestová je moc šikovná.http://www.glamourfoto.cz/glamour-foto.html

Soňa Maruna10 18.03.2016

Maru děkuji moc, máš pravdu, že fotečky má paní Šebestová pěkné, zvlášť některé jsem přesně dle mého vkusu, jemné, něžné a asi se fakt objednám, je super vědět, že je dobrá zkušenost, nerada chodím někam úplně na slepo. Díky

Tichavka 24.07.2015

Tak jo, přemluvily jste mě, už jsme se objednali :-) Po hlase zněla paní masérka moc příjemně, tak uvidíme.

konatovka 23.07.2015

Já bych Vám doporučila, abyste to vyzkoušela, určitě to bude příjemné.:-O

Tichavka 17.07.2015

Máme to do salonu Element v Praze. Pořád ale nevím, jestli toho využít nebo ne...Znáte ten salon někdo?

marylin Tichavka 20.07.2015

Ahoj, já do salonu Element chodím na klasické masáže a na tantrickou jednou taky půjdu. Je to skvělý salon, všichni jsou tam moc milí :-)

Evka 14.07.2015

Ahoj, určitě do toho jděte! Je to parádní zážitek a navíc ještě pro pár, hmmm, nechala bych si líbit (nemám momentálně přítele). Do kterého salonu to máte?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat