Diskuse na téma odstranění tetování

Chci se poradit jestli má někdo zkušenost s klinilkou beautypro, případně jakou? díky. Mám tetování na ruce a chci dát dolů

Olíí 02.09.2015

Před rokem jsem byla v beautypro na odstranění a moje zkušenost snimi je výborná!:) Na ošetření jsem byla třikrát v rozmezí nějakých 6 týdnů, ale jinak perfektní práce. Tělíčko mám zase jako nové. Jinam bych asi ani nešla po zkušenostech kdyby v budoucnu bylo potřeba:)

konatovka Olíí 09.09.2015

To je skvělé, vůbec jsem netušila, že se dá tetování odstranit.*1*

Mončičák 11.09.2015

mno.. já o tom že se dá tetování odstranit vím, ale nevím jak je to s barevným tetováním? a jizva vám nezůstala vůbec ani malá jo?

Olííí Mončičák 16.09.2015

Já jizvu nemám. Jak je to s barevným tetováním nevím ale zkuste se objednat na konzultaci http://odstraneni-tetovani-laserem.cz/

Ciprová 21.09.2015

Bolí to hodně to odstranění? A jak dlouho trvá jedno sezení by mě zajímalo, protože jestli to bolí hodně tak já to asi hodinu vkuse nevydržím :D

Olííí Ciprová 23.09.2015

Asi takhle..neříkám že to vůbec neucítíte ale dá se to rozhodně vydržet. Navíc si můžete zajít na konzultaci a vyzkouší vám zákrok na menší ploše pro představu. Je to zadarmo a mohlo by vás to asi aji uklidnit, dost lidí toho prý využije když mají strach. A sestřičky jsou tu velmi milé a všechno vám ochotně vysvětlí takže já si myslím že se bojíte zbytečně

Kája Olííí 25.09.2015

heledte budte vklidu, v beautypro jsem byla na odstranění tetování a bylo to úplně vklidu. Vysvětlili mi co a jak, a práce co odvedli perfektní. Nezůstala mi ani jizva a to jsem měla barevné tetování. Navíc, tohle je vyhlášená klinika a jezdí sem fakt dost lidí zjišťovala jsem si to než jsem sem šla :)

anastaziaa 23.02.2016

Já mám skvělou zkušenost s klinikou Laser esthetic. Webovky mají stejnojmenné www.laseresthetic.cz pro ty co by se tam chtěli objednat. Tetování mi odstraňovala paní doktroka Bedřichová, která je vyhlášená a veliká spokojenost na mojí straně!

Keli-klárka 24.02.2016

Anastazie a zůstalo ti tam po tom tetování něco nebo ho máš pryč úplně?

anastaziaa 12.03.2016

Nezůstalo mi tam právě vůbec nic, proto jsem tak ráda, že jsem šla zrovna na tu kliniku Laser esthetic, že mi to paní doktorka tak dobře odstranila, bez jizev atd.

Keli-klárka 19.03.2016

Tak to zní báječně jestli je to tak, tak do toho nakonec asi půjdu.Objednám se na tu kliniku Laser esthetic alespoň na konzultaci..děkuju ;-)

anastaziaa 23.03.2016

No není za co, uvidíš že to bude v pohodě ;)

Martina 23.07.2021

Já jsem si tetovaní nechávala odstranit tady https://odstraneni-tetovani-laserem.cz/ v beautypro jsem nikdy nebyla tak nemůžu posoudit :D

Blanka 29.06.2022

Už jsem kolikrát o tom přemýšlela, ale vždycky pak řeknu, že je to pro mě vlastně památka.

Alizee 19.04.2023

Já jsem to dlouho odkládala protože jsem se bála výsledku a nakonec úplně zbytečně :) doporučuju https://www.abclinic.com/zakroky/odstraneni-tetovani/ tam jsou opravdu precizní :)

Niki Alizee 24.04.2023

Děkuju za doporučení, ta klinika vypadá být opravdu na úrovni, tam bych se ani nebála jít..jak dlouho to celkově trvalo?

Alizee Alizee 25.04.2023

Ono záleží co je to za tetování, mně stačilo jít na to ošetření jenom dvakrát protože jsem měla takový malý a jednoduchý, jestli máš nějaký rozsáhlý tak to může být i navíckrát, ale to ti tam všechno řeknou, byli moc ochotní :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat