Diskuse na téma Péče o pokožku

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se neobjevily opruzeniny?

Dana 19.11.2015

Ahooj! My jsme mazali nejdříve olejíčkem, ted už používáme krém teda no. Je lepší dle mě teda, není po tom prcek tak mastnej. A na zadeček máme mastičku panthé baby.

Niccol 23.11.2015

Ahoj díky moc, a jakým krémem ? vstřebává se dobře? A ta mastička Panthé Baby je dobrá? Kolik stojí? :)

Dana 25.11.2015

Krém mám od Nivei a Panthé Baby se mi fakt osvědčil ;) protože žádné opruzeniny se neobjevily. Dobře se rozmazává a dobře se vstřebává. Je i na bradavky. Prodává se po 50g a po 100g. Větší balení stojí cca kolem 250 kč.

Niccol Dana 26.11.2015

Moc moc děkuji! Stavím se dneska do lékárny a do drogerky :) Sand seženu teda.

Sara 23.02.2016

Ze zacatku jsem mazala olejickem, ale ted uz pouzivam jen kremy a hodne si zakladam na kremu panthe baby proti opuzeninam, to je asi zaklad spokojenosti.:-)

Ola 27.02.2016

Je dobrý, obsahuje vitamin E a ten hezky zklidnuje a hoji pokozku

Hela 07.02.2017

pouzívám z Notina znacku Bubchen uz nejakou dobu a sedí prckovi dobre

Denisa Majíková Hela 07.02.2017

Já si kupuji Anti-Aging krém na www.luvica.cz Není nejlevnější ale za to omlazuje pleť, krásně ji vyhlazuje, hold za kvalitu se platí.

Katka H 07.02.2017

asi je nejlepší mrknout se na nepřeberné množstvý krémů na pleť tady. Každému vyhovuje něco jiného. https://www.notino.cz/pece-o-plet/

Týna Katka H 08.02.2017

souhlasím s tebou, kazdému sedí jiná kosmetika. já mám kazdou vec skoro jiné znacky, protoze od jedné znacky vsechno mni proste neseedí. chce to hledat. Krémy jsem zkusila u kamarádek a kolegyn a pak jsem si jeden vybrala na doporucení.

Helena Týna 23.02.2017

jj to tak je, kazdy ma jinou pokozku. Na Notinu-bývalém Parfums toho je mega moc na výber

Majda 27.02.2017

Hledám pokud možno co nejlepšího plastického chirurga v Brně nebo okolí, našla jsem si tady toho http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/. Máte zkušenost?

Majda 27.02.2017

Hledám pokud možno co nejlepšího plastického chirurga v Brně nebo okolí, našla jsem si tady toho http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/. Máte zkušenost?

Tea Majda 11.03.2017

Dobrý den, já za sebe ho jen doporučuju, mám sním velmi dobrou zkušenost

Majda Tea 14.03.2017

Můžu se zeptat jakou?

Tea Majda 19.03.2017

Když pominu to že jsem u něj byla několikrát na liposukci tak jsem u něj byla na plastice horních víček, ve všech případech sem byla moc spokojená

Majda Tea 25.03.2017

A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

Tea Majda 31.03.2017

Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Majda Tea 20.04.2017

Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Tea Majda 27.04.2017

Jo on je to celkem vyhledávaný plastik tak se ani nedivím,já na něj ještě v době kdy jsem sním zkušenost neměla také slyšela ze všech stran jen chválu. Navíc když se podíváte na stránky tak on má opravdu už docela dost zkušeností a praxi

Laugher 28.02.2017

Já používám značku Eucerin

Tami 28.02.2017

Velmi pekne zdravim ....hladam si nejaky vizazisticky kurz a nasla som tento ....mate skusenost?

Rita Tami 28.03.2017

Udělat si kurz v Make up Institute můžu já osobně jenom doporučit

Šárka Hejduk 06.03.2017

já si pravidelně nakupuji hyaluronovou péči. Nyní maximálně koncentrovaná aktivní séra od Synouvelle Cosmetics, Obsahují maximální koncentraci hyaluronu, objednávám si tohle zboží na www.luvica.cz. Podporují hydrataci pokožky a vyhlazují pleť

NinaC 20.03.2017

Ahoj, já malou mažu jenom krémy, olejíčky se mi neosvědčily, protože se hnedka vstřebaly a pokožka zůstala suchá.

Sabina 27.04.2017

Dělal si někdo kurz tady v tom institutu http://www.makeupinstitute.cz/? Vypadá to hodně lákavě

Maki Sabina 29.04.2017

Nejen vypadá:-)) S kurzem tady mám víc než dobrou zkušenost.Hodně jsem se tu toho naučila, absolvovala jsem základní i pokročilý kurz vizážistiky a klidně bych do toho šla znovu protože nejen že jsem si odtud hodně odnesla ale taky jsem si to pořádně užila :-))

Týnka Sabina 11.05.2017

čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

Týnka Sabina 11.05.2017

čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

Sabina Týnka 16.05.2017

A který kurz konkrétně?

Sabina Týnka 16.05.2017

A který kurz konkrétně?

Týnka 20.05.2017

Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Týnka 20.05.2017

Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Sabina Týnka 23.05.2017

Tam jste k ukončení kurzu dostala co?

Týnka Sabina 25.05.2017

Dostala jsem certifikát Make-up Institute a Osvědčení o rekvalifikaci v oboru vizážistika a barvové poradenství

Gábina Týnka 28.06.2017

Makeup Institute je jednička.Když jsem se rozhodovala kde si udělat nějaký make up nebo vizážistický kurz, byla to pro mě jasná volba.

Staňka Gábina 26.07.2017

Jde nějaký z těch kurzů proplatit přes úřad práce? Máte stím zkušenost?

Gábina Staňka 29.07.2017

Určitě jde, jen mám pocit že ne všechny. Tady k tomu něco je, pošlu vám odkaz http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

Staňka Gábina 30.08.2017

Děkuji,informovala jsem se i přímo v institutu a bylo mi řečeno že mi s tím pomůžou

Gabriela 30.08.2017

Jestli se sháníte po velmi dobrém plastikovi s praxí tak mohu doporučit Mudr.Justana

Edita Gabriela 19.09.2017

Jestli myslíte toho z Brna tak ten je fakt výbornej, taky sním mám zkušenost

Marie Gabriela 25.09.2017

Dobrý den, stránky ten plastik nějaké má?

Gabriela Marie 27.09.2017

Jo jo http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/#nahoru

Elena 15.10.2017

Osobně jsem u Ivana Justana byla na zákroku a mohu potvrdit že je to vynikající plastik!!:)

Marie Elena 17.10.2017

Jaké zákroky provádí, a má nějakou větší praxi už za sebou ten plastik?

Elena Marie 22.10.2017

Doporučuju pročíst si jeho stránky

Malíšková Marie 26.10.2017

Za sebe můžu doporučit konzultaci u Justana,tam podle toho jak semnou jednal a jak mi na vše ochotně odpovídal bylo zřejmé že se tento plastik vyzná a ví o čem mluví, já osobně byla po konzultaci hned klidnější a připravenější na zákrok

Andrea Malíšková 29.10.2017

Mohu pouze potvrdit, velice schopný plastik!!

Ramona Andrea 15.11.2017

Za sebe tohoto plastika taky doporučuji http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/ Chodím k němu už pár let a jsem sním moc spokojená

Ylliess 19.10.2017

Urcite sudocrem nebo olivový olej a Matala jsem svítilen olejíčkem moc mi to voní a tím miminko vonět musí proste *3*

Eva 28.11.2017

A na který klinice dělá zákroky koukala sem že na stránkách sou dvě.. ?

Ramona Eva 20.12.2017

Zákroky dělá na obou klinikách které má na stránkách

Eva Ramona 22.12.2017

Aha jo tak:) tak se objednám na konzultaci a uvidím jak se domluvíme, na kterou z nich půjdu


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat