Diskuse na téma Výborná čokoláda

Našla jsem konečně ručně vyráběnou čokoládu, objednat se dá tady www.amalichocolaterie. Sdílím pro všechny milovníky čokolády, kteří tak jako já dlouho hledali tu pravou kvalitní čokoládu ;-)

Eliška 05.02.2021

S touto čokoládou zkušenost nemám, ale kdo má boží pralinky, tak je to rozhodně DonCoco. Jsem ráda, že se rozhodli zprovoznit eshop, když prodejny zavřeli a mám tak možnost si neustále dělat radost. Na čokoládě si hodně ujíždím a jsem ráda, že jsem se dostala k něčemu tak kvalitnímu a chuťově vytříbenému.

Janča Eliška 25.02.2021

Opravdu je tam takový chuťový rozdíl v poměru s normální čokoládou ? Když si pralinky objednáváš, tak jak jsou balené ? Nestalo se ti někdy, že došly poškozené ?

Tichavka 23.02.2016

Jsem ráda, že jsem tím mohla někomu dalšímu kromě sebe zpříjemnit den ;-)

Verča11 19.02.2016

Jé to jsem ráda, že jsem tady na ten příspěvek narazila, zrovna jsem si říkala, že už mám dost těch náhražek v obchodech, že už chci konečně opravdovou čokoládu…objednávám a těšííím se!

Dianadia 22.12.2015

tak sice už je to dýl ale i tak zpětná vazba ode mě - objednala jsem si teda ty čokolády a zkusila víc příchutí a musím říct že je to opravdu jedna z nejlepších čokolád co jsem kdy měla, můj favorit je klasika a ještě zázvorová, opravdz super ;))

alenab 17.12.2015

no tak fakt jsem slepá, jdu mrknout na odkaz*4*

Tichavka 10.12.2015

To jsem ráda, že alespoň někomu to udělalo radost, je opravdu výborná, objednávám pořád další a další, teď už i jako dárky :-)

alenab Tichavka 17.12.2015

asi jsem slepá, nebo je odkaz smazaný??????*2*

Dianadia 24.11.2015

paráda za milovnici čokolády se určitě považuju takže to beru jako výzvu a objednám na ochutnávku ;))

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude ve znamení harmonických vztahů. Pokud jste v partnerském vztahu, těšte se na spoustu pohodových chvílí plných porozumění a radosti. Single Berani mohou očekávat zajímavé setkání s někým, kdo je zaujme. Pozor vša... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
289 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat