Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip in hair

Kvetuska99 25. 04. 2016

Objevila jsem skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/. Mají skvělé ceny a clipy jsou opravdu kvalitní.

Neregistrovaná/ý - Laura

23.08.2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 15.08.2019
Byla jsem na trichologii, vyšetření kamerkou hlavy a vlasů. Zjistili, kde mám problém a koupila jsem si přípravky, které mi pomohly a mám krásné vlasy.

To je to vyšetření kamerou? Kde jste na tom byla?

Neregistrovaná/ý - Terka

19.08.2019

Ahoj, když máte prodloužené vlasy třeba i o dost cm než jsou vaše vlastní vlasy.. tak necítíte ty nasazené? Nejsou nějak těžké na té hlavě?

Neregistrovaná/ý - Martina

15.08.2019

Neregistrovaná/ý - Laura | 28.07.2019
Jak jste ten problém vyřešili?

Byla jsem na trichologii, vyšetření kamerkou hlavy a vlasů. Zjistili, kde mám problém a koupila jsem si přípravky, které mi pomohly a mám krásné vlasy.

Neregistrovaná/ý - Marika

05.08.2019

Začala sem uvažovat nad tím že bych si nechala prodloužit vlasy nějakou trvalejší metodou, a našla jsem v clipinhair i sadu Micro ring, máte tímto typem prodlouženo?

Neregistrovaná/ý - Věruš

04.08.2019

Neregistrovaná/ý - Ivet | 01.08.2019
Se sadami odtud sem taky moc spokojená, mám několik sad doma

Holky jakými metodami v tom Hotstyle salonu prodlužují? Taky bych si na nějaké zašla

Neregistrovaná/ý - Ivet

01.08.2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 29.07.2019
Docházím jednou za dva tři měsíce na posunutí vlásků do Hotstyle salonu a obrovská spokojenost

Se sadami odtud sem taky moc spokojená, mám několik sad doma

Neregistrovaná/ý - Heda

01.08.2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 29.07.2019
Hedo a poradí v tom salonu? Já se v prodlužování vůbec nevyznám a netuším ani jakou metodou bych si tak měla nechat prodloužit.. Jediné co vím že je chci prodloužit vlasy:D

Už sem tu na prodloužení byla a vždycky mi poradili

Neregistrovaná/ý - Kája

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Míla | 25.07.2019
Většinou o 10cm některé sady mám i o víc... A jinak teda mě stačí bohatě jedna ta sada

Docházím jednou za dva tři měsíce na posunutí vlásků do Hotstyle salonu a obrovská spokojenost

Neregistrovaná/ý - Eva

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 24.07.2019
Ahoj, jasně jde to v salonu Clipinhair v Brně, tam prodlužují přímo jejich vlásky

Hedo a poradí v tom salonu? Já se v prodlužování vůbec nevyznám a netuším ani jakou metodou bych si tak měla nechat prodloužit.. Jediné co vím že je chci prodloužit vlasy:D

Neregistrovaná/ý - Laura

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 22.07.2019
Já jsem byla na vyšetření tady https://www.clinicalhair.cz/cs/ měla jsem problém s padáním vlasů.

Jak jste ten problém vyřešili?

Neregistrovaná/ý - Umka

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Síma | 27.07.2019
Dívala jsem se na jejich stránky, zaujaly mě rychlé dodací lhůty.

Mě zase vyhovuje, že je aplikují u nich na pobočce.

Neregistrovaná/ý - Síma

27.07.2019

Neregistrovaná/ý - Žanka | 26.07.2019
Mě vyhovují clipy od www.vlasy-levne.cz. Jsou z pravých lidských vlasů a vypadají přirozeně.

Dívala jsem se na jejich stránky, zaujaly mě rychlé dodací lhůty.

Neregistrovaná/ý - Žanka

26.07.2019

Mě vyhovují clipy od www.vlasy-levne.cz. Jsou z pravých lidských vlasů a vypadají přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Míla

25.07.2019

Neregistrovaná/ý - Kejty | 22.07.2019
Mílo jakou dýlkou si prodlužujete?? A kolid sad třeba na jednu hlavu?

Většinou o 10cm některé sady mám i o víc... A jinak teda mě stačí bohatě jedna ta sada

Neregistrovaná/ý - Heda

24.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 22.07.2019
Je možnost nechat si sadu z clipinhair nandat někde v salonu?

Ahoj, jasně jde to v salonu Clipinhair v Brně, tam prodlužují přímo jejich vlásky

Neregistrovaná/ý - Kejty

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Míla | 17.07.2019
Já si prodlužuju jedině vlasy z Hotstyle. Mám velmi dobrou zkušenost s kvalitou tady

Mílo jakou dýlkou si prodlužujete?? A kolid sad třeba na jednu hlavu?

Neregistrovaná/ý - Martina

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Milena | 27.06.2019
Byl někdo z Vás na trichologii? Je to opravdu tak dobré, jak někteří říkají?

Já jsem byla na vyšetření tady https://www.clinicalhair.cz/cs/ měla jsem problém s padáním vlasů.

Neregistrovaná/ý - Jana

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 17.07.2019
Taky si prodlužuji vlasy z Clipinhair a vždycky mi všechno na hlavě pevně drží . momentálně prodlužuji metodou tape in odtud a můžu jenom doporučit já sem fakt spokojená

Je možnost nechat si sadu z clipinhair nandat někde v salonu?

Neregistrovaná/ý - Míla

17.07.2019

Já si prodlužuju jedině vlasy z Hotstyle. Mám velmi dobrou zkušenost s kvalitou tady

Neregistrovaná/ý - Heda

17.07.2019

Neregistrovaná/ý - Františka | 11.07.2019
Ne nikdy mi nic nespadlo drží dobře :) Navíc ani necítím že mám na sobě nějaké jiné vlasy než ty svoje

Taky si prodlužuji vlasy z Clipinhair a vždycky mi všechno na hlavě pevně drží . momentálně prodlužuji metodou tape in odtud a můžu jenom doporučit já sem fakt spokojená

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Kuřecí prsa s brokolicí

Kuřecí prsa s brokolicí

24 hlasů
50min 488 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Gnocchi se šalvějovým máslem

15 hlasů
30min 1078kJ 60 Kč

Recept rychlý bezmasý oběd nebo večeři.

Jednoduchý bramborový salát

7 hlasů
1h a 20min 355kJ 70 Kč

Salát z brambor bez majonézy.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více