Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip in hair

Kvetuska99 25. 04. 2016

Objevila jsem skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/. Mají skvělé ceny a clipy jsou opravdu kvalitní.

Markule

14.07.2019

Cauky holky, kdo mě poradí super stránku na prodloužení vlasů? Chci je dlouhé moc mě totiž nerostou, tak mě napadlo toto. Co myslíte......

Neregistrovaná/ý - Hedvika

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Hilda | 05.07.2019
Hedviko jak dlouho máte tak jednu tu sadu? A jak se o vlasy staráte?

Sady z tadyma mi vydrží fakt dlouho, objednávám tu protože vím že si beru kvalitu. Jinak teda umývám šamponem a balzámem a pročesávám kartáčem

Neregistrovaná/ý - Františka

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Ajka | 05.07.2019
Františko a když si je nandáte tak se vám nestane že by nějaký pramen upadl?

Ne nikdy mi nic nespadlo drží dobře :) Navíc ani necítím že mám na sobě nějaké jiné vlasy než ty svoje

Neregistrovaná/ý - Hilda

05.07.2019

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 03.07.2019
Osobně dávám přednost Hotstyle, prodlužuji si clip in odtud už více než rok a jsem snima spokojená

Hedviko jak dlouho máte tak jednu tu sadu? A jak se o vlasy staráte?

Neregistrovaná/ý - Ajka

05.07.2019

Neregistrovaná/ý - Františka | 03.07.2019
Doma vlastním několik sad z Clipinhair a neměnila bych. Jsem snimi na sto procent spokojená. Vlasy jsou kvalitní a ani po době nošení se mi netřepí a ani jinak neztrácejí na kvalitě jsou prostě boží, miluju vlasy odtud!!!:)

Františko a když si je nandáte tak se vám nestane že by nějaký pramen upadl?

Neregistrovaná/ý - Hedvika

03.07.2019

Osobně dávám přednost Hotstyle, prodlužuji si clip in odtud už více než rok a jsem snima spokojená

Neregistrovaná/ý - Františka

03.07.2019

Doma vlastním několik sad z Clipinhair a neměnila bych. Jsem snimi na sto procent spokojená. Vlasy jsou kvalitní a ani po době nošení se mi netřepí a ani jinak neztrácejí na kvalitě jsou prostě boží, miluju vlasy odtud!!!:)

Neregistrovaná/ý - Hanka

03.07.2019

Já bych doporučila https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Tam ty clip in kupuju já a jsem s nima moc spojená. Vlasy jsou pravé, dobře se udržují.

Neregistrovaná/ý - Milena

27.06.2019

Byl někdo z Vás na trichologii? Je to opravdu tak dobré, jak někteří říkají?

Neregistrovaná/ý - Pájka

27.04.2019

Neregistrovaná/ý - Majda | 22.04.2019
Co se týká prodloužení vlasů, tak jsem spokojená s www.vlasy-levne.cz Materál mají kvalitní z pravých lidských vlasů, takže vše vypadá přirozeně.

Znám je, mě vyhovují i rychými dodacími lhůtami. Většinou se rozhoduji na rychlo.

Neregistrovaná/ý - Majda

22.04.2019

Co se týká prodloužení vlasů, tak jsem spokojená s www.vlasy-levne.cz Materál mají kvalitní z pravých lidských vlasů, takže vše vypadá přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Verča

02.03.2019

Neregistrovaná/ý - Julie | 26.02.2019
Ukázky účesů mají na fb https://cs-cz.facebook.com/pg/vlasykprodlouzeni.levne/photos/?ref=page_internal

Děkuju za odkaz... mají moc hezké účesy z prodloužených vlasů, to se mi fakt líbí

Neregistrovaná/ý - Julie

26.02.2019

Neregistrovaná/ý - Verča | 24.02.2019
Julie a mají někde ukázky svatebních účesů které se přímo v tomto salonu dělali?

Ukázky účesů mají na fb https://cs-cz.facebook.com/pg/vlasykprodlouzeni.levne/photos/?ref=page_internal

Neregistrovaná/ý - Verča

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Julie | 20.02.2019
Nechávala sem si dělat v Hotstyle svatební účes, účes mi obohatili o clip in a byla to nádhera!!!:) Můžu jenom doporučit

Julie a mají někde ukázky svatebních účesů které se přímo v tomto salonu dělali?

Neregistrovaná/ý - Julie

20.02.2019

Nechávala sem si dělat v Hotstyle svatební účes, účes mi obohatili o clip in a byla to nádhera!!!:) Můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Marta

04.02.2019

Neregistrovaná/ý - Kovářová | 02.02.2019
Když je u těch clip in napsané že jsou to pravé lidské REMY tak to znamená co??

Jsou to vlásky s kutikulou směrem jenom dolů, takže by se neměly zacuchávat

Neregistrovaná/ý - Kovářová

02.02.2019

Neregistrovaná/ý - Marta | 29.01.2019
Já v tomto eshopu taky objednávám clip in sady a můžu jenom doporučit. Mám výbornou zkušenost i se salonem

Když je u těch clip in napsané že jsou to pravé lidské REMY tak to znamená co??

Neregistrovaná/ý - Marta

29.01.2019

Neregistrovaná/ý - Verča | 24.01.2019
To je super, takhle mi o to déle vydrží... tak si taky objednám sadu z hotstyle a když budu spokojená asi tu toho objednám víc

Já v tomto eshopu taky objednávám clip in sady a můžu jenom doporučit. Mám výbornou zkušenost i se salonem

Neregistrovaná/ý - Verča

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Selma | 19.01.2019
Ano, měli by je dávat ke každé clip in sadě

To je super, takhle mi o to déle vydrží... tak si taky objednám sadu z hotstyle a když budu spokojená asi tu toho objednám víc

Neregistrovaná/ý - Selma

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Verča | 15.01.2019
Selmo a to je dávají ke každé sadě?

Ano, měli by je dávat ke každé clip in sadě

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Brambory plněné houbami

Brambory plněné houbami

13 hlasů
1h a 5min 422 kJ 61 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Čínské nudle s lososem

14 hlasů
40min 1022kJ 184 Kč

Recept na těstoviny s lososem a špenátem.

Pražma s provensálským kořením

8 hlasů
55min 326kJ 189 Kč

Pečené ryby se zeleninou.

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více