Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip in hair

Kvetuska99 25. 04. 2016

Objevila jsem skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/. Mají skvělé ceny a clipy jsou opravdu kvalitní.

Neregistrovaná/ý - Deril

18.09.2018

Necháváte si clip in nasazovat u kadeřnice, nebo to zvládáte doma sama?

Neregistrovaná/ý - Radka

17.09.2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 11.09.2018
Jak dlouho vám vydrží ajak často si je nasazujete?

Já jak kdy, měla sem období kdy sem si nasazovala denně.. teď jen jednou za čas, ale jedna ta sada celá mi vydrží dlouho, vlásky se netřepí a drží skvěle

Neregistrovaná/ý - Erika

11.09.2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 06.09.2018
Já nejradši objednávám v Hotstyle. Všechny clip in odtud mi skvěle drží ve vlasech a i s jejich životností jsem spokojená nejvíc jak můžu být

Jak dlouho vám vydrží ajak často si je nasazujete?

Neregistrovaná/ý - Tam

11.09.2018

Jte spokojené s doručením u clipinhair?

Neregistrovaná/ý - Radka

06.09.2018

Já nejradši objednávám v Hotstyle. Všechny clip in odtud mi skvěle drží ve vlasech a i s jejich životností jsem spokojená nejvíc jak můžu být

Neregistrovaná/ý - Hanka

04.09.2018

Neregistrovaná/ý - Nina | 30.08.2018
Kde si potom prosím necháváte vlasy aplikovat, když si je objednáte takhle přes eshop ? Prosím jenom Brno a okolíí.

Já jsem si vlasy nechávala aplikovat v v Brně v Řečkovicích a s aplikací jsem byla maximálně spokojená. Spoje nejsou vůbec vidět, takže není poznat, že mám vlasy prodloužené, takže paní můžu doporučit www.clip-vlasy-levne.cz/content/2-kontakt-clip-vlasy-levne-cz

Neregistrovaná/ý - Nina

30.08.2018

Kde si potom prosím necháváte vlasy aplikovat, když si je objednáte takhle přes eshop ? Prosím jenom Brno a okolíí.

Neregistrovaná/ý - Zezula

29.08.2018

Od vlasy-levne mám nejraději clip in.

Neregistrovaná/ý - Dáša

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Majla | 12.08.2018
Máte doma sadu na gelové nehty? Kde jste pořídily dámy? Ráda bych taky jednu koupila domů

Majlo zkuste Hotstyle, objednávám si tam clip in ale vím že sady na gelovky mají v eshopu taky

Neregistrovaná/ý - Natálie

18.08.2018

Taky jsem si z eshopu clip-vlasy-levne objednávala vlasy a jsem s nimi moc spokojená. Vybrala jsem si ty pravé lidské a i přes to, že jim dávám zabrat, fénuju je a točím je, tak vypadají pořád dokonale, akorát se o ně musí člověk starat.

Neregistrovaná/ý - Majla

12.08.2018

Máte doma sadu na gelové nehty? Kde jste pořídily dámy? Ráda bych taky jednu koupila domů

Neregistrovaná/ý - Bára

01.07.2018

Neregistrovaná/ý - Gita | 29.06.2018
Ty jo holky díky za doporučení, už dlouho uvažuju nad tím že si nechám někde prodloužit a ted mám konečně jasno kam zajít

Jakou metodu prodloužení mi holky doporučíte?

Neregistrovaná/ý - Gita

29.06.2018

Neregistrovaná/ý - Pavlínka | 29.05.2018
Fotografie před prodloužením a po jsou i na stránkách https://www.hotstyle.cz/fotografie-pred-a-po/

Ty jo holky díky za doporučení, už dlouho uvažuju nad tím že si nechám někde prodloužit a ted mám konečně jasno kam zajít

Neregistrovaná/ý - Pavlínka

29.05.2018

Neregistrovaná/ý - Aneta | 27.05.2018
Fotky mají třeba na facebookových stránkách ,)

Fotografie před prodloužením a po jsou i na stránkách https://www.hotstyle.cz/fotografie-pred-a-po/

Neregistrovaná/ý - Aneta

27.05.2018

Neregistrovaná/ý - Lída | 23.05.2018
Má hotstyle někde i fotky s jejich prodlouženými vlasy? Abych měla představu jak to vypadá na hlavě...

Fotky mají třeba na facebookových stránkách ,)

Neregistrovaná/ý - Lída

23.05.2018

Má hotstyle někde i fotky s jejich prodlouženými vlasy? Abych měla představu jak to vypadá na hlavě...

Neregistrovaná/ý - Aneta

29.04.2018

Neregistrovaná/ý - Hela | 26.04.2018
aha děkuji za doporučení, podívám se na to a kdyžtak si zajdu

Určitě, s tím salonem mám sama zkušenost a vím že tam umí dobře poradit ohledně prodloužení ..alespoň u mě to tak vždy bylo

Neregistrovaná/ý - Hela

26.04.2018

Neregistrovaná/ý - Aneta | 24.04.2018
Můžu, ale těch typů je víc a asi lepší když si o tom něco přečtete nebo se zeptáte v salonu tam vám poradí. Zkuste třeba Hotstyle salon pokud jste z Brna nebo poblíž

aha děkuji za doporučení, podívám se na to a kdyžtak si zajdu

Neregistrovaná/ý - Aneta

24.04.2018

Neregistrovaná/ý - Hela | 19.04.2018
Můžete mi doporučit nějaký typ trvalejšího prodloužení než jsou clip in?

Můžu, ale těch typů je víc a asi lepší když si o tom něco přečtete nebo se zeptáte v salonu tam vám poradí. Zkuste třeba Hotstyle salon pokud jste z Brna nebo poblíž

Neregistrovaná/ý - Hela

19.04.2018

Neregistrovaná/ý - Aneta | 16.04.2018
Taky si myslím že to je úžasný že dávají v Hotstyle ke každé sadě automaticky náhradní clip in sponky zadarmo protože v dnešní době vám málo kdo dá něco zadara a ty jejich příčesky jsou navíc kvalitní

Můžete mi doporučit nějaký typ trvalejšího prodloužení než jsou clip in?

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Losos na zeleném salátě

Losos na zeleném salátě

7 hlasů
50min 904 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Letní salát s broskvemi

13 hlasů
20min 503kJ 95 Kč

Vhodný na piknik, nebo k prázdninovému grilování.

Květáková polévka

27 hlasů
40min 146kJ 60 Kč

Květáková polévka s hráškem a mrkví.

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více