Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip in hair

Kvetuska99 25. 04. 2016

Objevila jsem skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/. Mají skvělé ceny a clipy jsou opravdu kvalitní.

Neregistrovaná/ý - Lýdie

27. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Elina | 24. 10. 2019
Vlasy jsem si nikdy neprodlužovala, ani mě to neláká, připadne mi to nepřirozené.

Pokud zvolíte správný tip prodloužení a kvalitní materiál,je to téměř k nepoznání.

Neregistrovaná/ý - Radka

26. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Ina | 30. 9. 2019
Já jsem byla na té trichologii a myslela jsem, že to nebude tak hrozné a ono to se mnou je.

Hodně lidí je překvapených, protože někdy je překvapení, jaký problém máte.

Neregistrovaná/ý - Elina

24. 10. 2019

Vlasy jsem si nikdy neprodlužovala, ani mě to neláká, připadne mi to nepřirozené.

Neregistrovaná/ý - Ina

30. 9. 2019

Já jsem byla na té trichologii a myslela jsem, že to nebude tak hrozné a ono to se mnou je.

Neregistrovaná/ý - Viola

29. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Zlata | 29. 9. 2019
A kterou metodou? Kdo vám je prodloužil, sama nebo kadeřnice.

Nechala jsem si je prodloužit metodou Tape na jejich pobočce.

Neregistrovaná/ý - Zlata

29. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Viola | 29. 9. 2019
Vlasy-levne znám, párkrát jsem si s nimi vlasy prodlužovala. Vždy jsem byla spokojená.

A kterou metodou? Kdo vám je prodloužil, sama nebo kadeřnice.

Neregistrovaná/ý - Viola

29. 9. 2019

Vlasy-levne znám, párkrát jsem si s nimi vlasy prodlužovala. Vždy jsem byla spokojená.

Neregistrovaná/ý - Marta

29. 9. 2019

Buď metodou Tape nebo Clip in. Ještě nevím.Domluvím se se svou kadeřnicí.

Neregistrovaná/ý - Marta

27. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Gréta | 26. 9. 2019
Jsem spokojená s www.vlasy-levne.cz. U permanentních metod Tape a Micro ring a dočasné Clip in nabízí aplikaci na jejich pobočce.

Četla jsem jejich sránky, moc se mě líbí. Zkusím si s nimi vlasy prodloužit.

Neregistrovaná/ý - Gréta

26. 9. 2019

Jsem spokojená s www.vlasy-levne.cz. U permanentních metod Tape a Micro ring a dočasné Clip in nabízí aplikaci na jejich pobočce.

Neregistrovaná/ý - Laura

23. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 15. 8. 2019
Byla jsem na trichologii, vyšetření kamerkou hlavy a vlasů. Zjistili, kde mám problém a koupila jsem si přípravky, které mi pomohly a mám krásné vlasy.

To je to vyšetření kamerou? Kde jste na tom byla?

Neregistrovaná/ý - Terka

19. 8. 2019

Ahoj, když máte prodloužené vlasy třeba i o dost cm než jsou vaše vlastní vlasy.. tak necítíte ty nasazené? Nejsou nějak těžké na té hlavě?

Neregistrovaná/ý - Martina

15. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Laura | 28. 7. 2019
Jak jste ten problém vyřešili?

Byla jsem na trichologii, vyšetření kamerkou hlavy a vlasů. Zjistili, kde mám problém a koupila jsem si přípravky, které mi pomohly a mám krásné vlasy.

Neregistrovaná/ý - Marika

5. 8. 2019

Začala sem uvažovat nad tím že bych si nechala prodloužit vlasy nějakou trvalejší metodou, a našla jsem v clipinhair i sadu Micro ring, máte tímto typem prodlouženo?

Neregistrovaná/ý - Věruš

4. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivet | 1. 8. 2019
Se sadami odtud sem taky moc spokojená, mám několik sad doma

Holky jakými metodami v tom Hotstyle salonu prodlužují? Taky bych si na nějaké zašla

Neregistrovaná/ý - Ivet

1. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 29. 7. 2019
Docházím jednou za dva tři měsíce na posunutí vlásků do Hotstyle salonu a obrovská spokojenost

Se sadami odtud sem taky moc spokojená, mám několik sad doma

Neregistrovaná/ý - Heda

1. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 29. 7. 2019
Hedo a poradí v tom salonu? Já se v prodlužování vůbec nevyznám a netuším ani jakou metodou bych si tak měla nechat prodloužit.. Jediné co vím že je chci prodloužit vlasy:D

Už sem tu na prodloužení byla a vždycky mi poradili

Neregistrovaná/ý - Kája

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Míla | 25. 7. 2019
Většinou o 10cm některé sady mám i o víc... A jinak teda mě stačí bohatě jedna ta sada

Docházím jednou za dva tři měsíce na posunutí vlásků do Hotstyle salonu a obrovská spokojenost

Neregistrovaná/ý - Eva

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 24. 7. 2019
Ahoj, jasně jde to v salonu Clipinhair v Brně, tam prodlužují přímo jejich vlásky

Hedo a poradí v tom salonu? Já se v prodlužování vůbec nevyznám a netuším ani jakou metodou bych si tak měla nechat prodloužit.. Jediné co vím že je chci prodloužit vlasy:D

Neregistrovaná/ý - Laura

28. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 22. 7. 2019
Já jsem byla na vyšetření tady https://www.clinicalhair.cz/cs/ měla jsem problém s padáním vlasů.

Jak jste ten problém vyřešili?

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí kousky s mandlemi

Kuřecí kousky s mandlemi

7 hlasů
55min 518 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí velikonoční polévka

9 hlasů
1h a 10min 239kJ 110 Kč

Recept na polévku nejen na velikonoční stůl.

Křupavá ryba

7 hlasů
50min 763kJ 135 Kč

Rybí filé obalené v rýžových lupíncích.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více