Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip in hair

Kvetuska99 25. 04. 2016

Objevila jsem skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/. Mají skvělé ceny a clipy jsou opravdu kvalitní.

Neregistrovaná/ý - Halina

9. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Fiona | 25. 11. 2018
A barvu jste si vybrala podle své, nebo si je budete barvit?

Nechala jsem si udělat melír a jsem spokojená.

Neregistrovaná/ý - Fiona

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Halina | 23. 11. 2018
Nedávno jsem si nechala prodloužit vlasy pomocí clip in. Výsledek je hezký.

A barvu jste si vybrala podle své, nebo si je budete barvit?

Neregistrovaná/ý - Halina

23. 11. 2018

Nedávno jsem si nechala prodloužit vlasy pomocí clip in. Výsledek je hezký.

Neregistrovaná/ý - Petra

18. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Wendy | 7. 11. 2018
Ahoj Andy, clip in od vlasy-prodloužení sem si koupila a jsem neskutečně spokojena. Vlasy jsou kvalitní, perfektně se o ně pečuje a jejich cena je bezkonkureční.

Ahoj, děkuji za radu, je jich tu neskutečně mnoho, tak zkusím tvou stránku. Moje vlasy jsou zničené a nevěděla jsem jestli do toho jít, ale změna je život.

Neregistrovaná/ý - Wendy

7. 11. 2018

Ahoj Andy, clip in od vlasy-prodloužení sem si koupila a jsem neskutečně spokojena. Vlasy jsou kvalitní, perfektně se o ně pečuje a jejich cena je bezkonkureční.

Neregistrovaná/ý - Erika

28. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Stela | 22. 10. 2018
Jak o clip in vlasy pečovat?

Mám doma svou první sadu, a už jsem jednou myla.. šamponem a kondicionerem a potom jsem je nechala volně proschnout. Taky jsem si pořídila hřeběn na pročesávání prodloužených vlasů, tak s tím jsem po uschnutí rozčesala

Neregistrovaná/ý - Andy

23. 10. 2018

Ahojky, chci se zeptat... prodloužení vlasů od vlasy-k-prodlouzeni.cz - zkušenosti? Jak jste byli s nimi spokojeni? A jak celá procedura probíhá? Jak dlouho ty clipy vydrží?

Neregistrovaná/ý - Stela

22. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 16. 10. 2018
No to já právě ráda měním účesy, takže mi tohle bude vyhovovat že si je budu moct případně i upravit. Děkuji mockrát.Už mám objednanou tuto sadu https://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-k-prodluzovani-70cm-140g-remy-100-lidske-svetle-hneda/

Jak o clip in vlasy pečovat?

Neregistrovaná/ý - Erika

16. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 8. 10. 2018
Občas ano, já si objednávám ty z pravých lidských vlasů, a těm nevadí když se nakulmují nebo naopak vyžehlí

No to já právě ráda měním účesy, takže mi tohle bude vyhovovat že si je budu moct případně i upravit. Děkuji mockrát.Už mám objednanou tuto sadu https://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-k-prodluzovani-70cm-140g-remy-100-lidske-svetle-hneda/

Neregistrovaná/ý - Digina

15. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Janina | 24. 9. 2018
Vlasy-levne znám, zkusila jsem si s nimi prodloužit vlasy metodou tape. Výsledek vypadal dobře.

Nechala jste si vlasy prodloužit u kadeřnice, nebo se to dá zvládnout i doma?

Neregistrovaná/ý - Radka

8. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 22. 9. 2018
Super a upravujete si je tepelně? Mám na mysli kulmu/žehličku na vlasy ..

Občas ano, já si objednávám ty z pravých lidských vlasů, a těm nevadí když se nakulmují nebo naopak vyžehlí

Neregistrovaná/ý - Hellen

28. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 25. 9. 2018
Ano, já si objednávám 100% lidské https://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-k-prodluzovani-60cm-120g-remy-100-lidske-prirodni-blond/ a ty si kulmuji normálně když potřebuji :)

Taky jsem si kupovala lidské vlasy a vybírala jsem je na základě recenzí a nejlíp na tom jsou clip vlasy levně. Vlasy normálně fénuju a žehlím a musím teda zaklepat, že na to jak je mám dlouho, tak to na nich není vůbec znát.

Neregistrovaná/ý - Radka

25. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 22. 9. 2018

Ano, já si objednávám 100% lidské https://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-k-prodluzovani-60cm-120g-remy-100-lidske-prirodni-blond/ a ty si kulmuji normálně když potřebuji :)

Neregistrovaná/ý - Janina

24. 9. 2018

Vlasy-levne znám, zkusila jsem si s nimi prodloužit vlasy metodou tape. Výsledek vypadal dobře.

Neregistrovaná/ý - Erika

22. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 17. 9. 2018
Já jak kdy, měla sem období kdy sem si nasazovala denně.. teď jen jednou za čas, ale jedna ta sada celá mi vydrží dlouho, vlásky se netřepí a drží skvěle

Neregistrovaná/ý - Andrea

22. 9. 2018

U mě co se týká vlasů, tak si nechávám dělat u odborníků. Prodlužování vlasů a následná úprava, tak to určitě svěřuji své kadeřnici.

Neregistrovaná/ý - Deril

18. 9. 2018

Necháváte si clip in nasazovat u kadeřnice, nebo to zvládáte doma sama?

Neregistrovaná/ý - Radka

17. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 11. 9. 2018
Jak dlouho vám vydrží ajak často si je nasazujete?

Já jak kdy, měla sem období kdy sem si nasazovala denně.. teď jen jednou za čas, ale jedna ta sada celá mi vydrží dlouho, vlásky se netřepí a drží skvěle

Neregistrovaná/ý - Erika

11. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 6. 9. 2018
Já nejradši objednávám v Hotstyle. Všechny clip in odtud mi skvěle drží ve vlasech a i s jejich životností jsem spokojená nejvíc jak můžu být

Jak dlouho vám vydrží ajak často si je nasazujete?

Neregistrovaná/ý - Tam

11. 9. 2018

Jte spokojené s doručením u clipinhair?

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Špízy s uzeným masem

Špízy s uzeným masem

8 hlasů
40min 350 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Sekaná s hruškou

10 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Grilované brambory s pórkem

7 hlasů
30min 454kJ 95 Kč

Jednoduchá a velmi chutná příloha z grilovaných brambo...

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac...

Více